Nadawanie imienia

Elinkova   My mamę is Paulina. My horse is El-vis (Elinek)
09 grudnia 2014 20:40
beata może Suspect, Suprise
nic innego mi nie przychodzi...
Jakiś czas temu poszukiwałam imienia dla konia na literę R.
Ponieważ uzbierała się z tego duża lista, może ktoś skorzysta  😉
Oto ona: Ramiro, Rostislav, Ricco (silny, odważny), Rosario, Rufio (rudowłosy), Robinette, Roussel (czerwonawy), Ronaldini, Ruppius, Robinson, Redstar, Rufian, Ruben, Rufaro (szczęście), Rousseau, Redfire, Redray, Rubistar, Rubi Moon, Rivetto, Ripasso, Rashmi, Raisin (rodzynek), Raspen, Rocket, Romance, Rainbow, Rascal, River Dancer, Ruby Surprise, Ruby Ray, Romano, Rodriquez, Roche, Robillardie, Rossignol, Russell, Rubi Duke, Robucco, Remarque, Rubi Diamond, Revers, Renoir, Ruphert, Rimini, Rospy, Redheart, Rosario, Regal Blue, Ringo, Rollingstone, Rock'n'roll, Ramazotti, Rubico, Red Boy, Revolver, Rowdy, Rio Bravo, Rosenthal, Rasquel, Remrandt, Ruby Royal, Ronin, Redford, Ribaldi, Rudolph, Raffi, Robinson Crusoe, Rossini, Rasparov, Radisson, Rivaldi, Royce, Robespierre, Ribeiro, Rolls-Royce, Rastafar
imiona na "s" ktore mialam okazje spotkac to : Salomea, Salomon, Supeł, Seniorita, Strzała, Silver.
Propozycje na S: Serrano, Selena, Selen, Sandman, Sander, Serena, Serenita, Susanne, Suzette, Sandokan, Samum, Solicita, Solitude, Syberia, Silenzio, Sudden, Sudan, Sister, Sahara, Sanacja, Szarlotka, Szept, Szyszka, Soleil, Sumatra, Surykatka, Sybaryta, Subaru, Sidi Bou Said, Szkocja...
Niebawem i mi przyjdzie wybrać imię dla źrebaczka więc macie może jakieś propozycję imienia na literę Q?  :kwiatek:
Queen i drugi człon :-) np Queen Elizabeth,Queen Karo, Queen Duo itd.
Lub Quik i drugi człon, np Quik Time
Albo Quiz, Quatro
właśnie dla ogierka chodzi za mną ten Quatro, co do klaczki jakoś nie mogę nic wybrać 🙂 Dziękuje  :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 kwietnia 2015 09:43
Zawsze możesz z tym "Q" powalczyć w inny sposób, czyli zwykłe "Ku" zapisać jako "Q" np. Kuna jako Qna 🙂
Queen of Rain
Qunia🙂
Quamira, Qurkuma :P
Dla klaczy na Q mi się zawsze podobało 'Quintella' , dla ogierka moze być 'Quilibet', 'Quintus'
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 kwietnia 2015 02:07
Propozycje na M, najchetniej dwuczłonowe, zrebak w drodze wiec zarówno dla ogierka jak i klaczki poprosze :kwiatek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2015 06:23
Midnight Moon dla chłopaka,
Midnight Bell dla dziewczynki 🙂
Merosse, Montana, Melvana , Marlene, Melanie - No i do każdego drugim członem może być np. Gold  😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 kwietnia 2015 10:54
Midnight Moon dla chłopaka,
Midnight Bell dla dziewczynki 🙂

Haj widzę ze bardzo w moim stylu! Bo moje typy od 6 msc to
Midnight Dream dziewczynka
Moonlight Shadow dla chłopaka!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 kwietnia 2015 17:39
A miałam napisać że jeszcze dla dziewczynki Midnight Dream jest fajne 😉 Może to znak i klaczka będzie  😎
Jakieś ładne imiona na literę H dla klaczki ?  :kwiatek:  Najchętniej polskie. Dodam, że najprawdopodobniej będzie siwa  😉
Hrabianka - zawsze mi się podobało, choć oklepane nieco 😉


Albo tak na szybko: Hekate, Hossa, Hiroszima, Hulanka, Hipokryzja (ale z tym to bym uważała - samospełniająca się przepowiednia :emoty327🙂, Huryska (http://pl.wikipedia.org/wiki/Hurysa)
Jak siwa to może Hreczata? Śmieszne imię, ale oryginalne 😉
Hell Girl  😜
Hellfire, Havana, Hannah
Dzięki dziewczyny za propozycje 😀 u nas pojawiła się jeszcze propozycja Hosanka. dam znać jak coś wymyślimy 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 kwietnia 2015 11:01
A mitologicznie? Hera, Hestia?
Mitologiczne też już patrzyliśmy, Hera mi się podoba ale jest już oklepane trochę niestety.
Heidi, Hoża, Hindi, Hinoa, Heliate, Hossa, Horta, Hurata, Hannael, Hindiri, Haribo, Hula-hop ;-)

Edit: jeszcze bardzo mi się podoba Holly 🙂 i Himalaya.
Hebe, Hebbe - nazwa kwiatka,
może podaj imiona rodziców wtedy można pokombinować.

Harletta, Habera, Horta, Harletta,
A może francuska fasolka 🙂 - Haricot
Henna, Hellada, Honda, Herezja, Hanza, hekate 🙂
Heliksa i Harfa jeszcze mi przyszly do glowy, z geograficznych Hokkaido 😉
Imię dla klaczki (gniadej zimnokrwistej) na S lub SZ ojciec Licznik  😀  matka Sabra    :kwiatek:
Siostry się nazywają Sasanka i Sosna, ciotka Sawa i jej córka Santa, babki Saga i Sara.
Szyszka mi się podoba, jako że jest pierwszą gniadą od ponad 10 lat i kolor ma taki szyszkowy właśnie. Ale wszyscy się upierają, żeby jednak imię było na S a nie Sz.
hmm, Santana?  😀
Pasujące do sióstr kluczem roślinnym - Stokrotka.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się