Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

hmm jak z pliku mp4 zrobić avi?
robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2015 16:36
Da się wykupić NNW np. Na tydzień?
Graba.   je ne sais pas
18 kwietnia 2015 16:45
robakt, da, nawet na jeden dzień. poszukaj po biurach ubezpieczeń i zobacz najkorzystniejsza ofertę. (jest nawet strona, która porównuje wg wybranych kryteriów)
robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2015 16:48
Graba. dzięki wielkie za informację  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
18 kwietnia 2015 22:17
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg2339238#msg2339238 date=1429369680]
hmm jak z pliku mp4 zrobić avi?
[/quote]

poszukać convertera online  😉
robakt ja w PZU wykupowałam za 8zł na weekend.  😀
robakt   Liczy się jutro.
19 kwietnia 2015 09:06
Sonkowa jak dla mnie to informacja idealna  😎
Muszę mieć bilet na pkp (konkretnie EIP, kupiony przez internet) wydrukowany czy mogę go pokazać w telefonie? :kwiatek:
wystarczy w telefonie, a mozesz miec nawet tylko numer biletu.
Kaktus, dzięki!
Gdzie zgłosić podejrzenie o podwójne konto? Bo ci nasi nowi użytkownicy to dziwnie podobni i o dziwo dostałam wiadomość od dwóch osób,  a mam wrażenie, że tyczy się to tej samej wypowiedzi
Mod, lub Admin
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
20 kwietnia 2015 13:30
Pisałam w kąciku komputerowym ale tam mi nikt nie pomógł, może tu się jakaś dobra dusza znajdzie  👀
Mam panel użytkownika na hasło, włączam komputer pewnego pięknego dnia a tu bach, komunikat, że hasło nie prawidłowe i nie mogę wejść na konto  😲 teraz pracuję na panelu gościa. Co z tym fantem zrobić? Jak odzyskać panel administratora? Poratuje ktoś? Ozłocę!  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
20 kwietnia 2015 13:33
Nie wiem w sumie, gdzie o to zapytać. Wstęp na tegoroczne CSIO jest wolny, jak zawsze, czy coś się zmieniło w tej kwestii?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2015 14:58
Jak jest "teren" po angielsku, w sensie wyjazdu w teren na koniu?  👀
Jak jest "teren" po angielsku, w sensie wyjazdu w teren na koniu?  👀


hack
I'm hacking my horse today.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2015 15:16
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Czy jak duszę mięso w winie, to alkohol odparowuje czy nie wolno po takim pieczystym jeździć autem??
Odparuje ok. 75%
Odparuje ok. 75%

Dzięki. Jakoś głupio się upić wołowymi ogonami.  😂
Ja się kiedyś upiłam naleśnikami z piwem i miodem pitnym. Ale one na patelni były zdecydowanie krócej niż ogony 😉
Gdzie dostanę najtańsze klapki? Takie basenowe, jestem w hotelu, zapomniałam klapek, a nawet w najczystszym nie wejdę pod prysznic bez. Warszawa, jeśli to ważne. W h&m brak. W co celować? Jakiś tkmaxx?
Nie wiem w sumie, gdzie o to zapytać. Wstęp na tegoroczne CSIO jest wolny, jak zawsze, czy coś się zmieniło w tej kwestii?


Wstęp jest wolny, mignęło mi gdzieś na fanpage'u hipodromu 😉
Bay, jeśli ma być taniocha byle przetrwać to polecam Tesco i inne tego typu sklepy :-) Kiedyś się ratowałam dokładnie w ten sam sposób
Bay Decathlon, Gosport też powinny mieć jakąś taniochę w ofercie.
Da się wykupić NNW np. Na tydzień?

Ja kupowałam z dwa tygodnie temu w PZU i za 8 dni zapłaciłam 3,32 zł 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2015 21:20
Wiem, że jest wątek o prawku, ale zaglądają tam głównie nowicjusze a ja mam pytanie trochę z innej beczki. Mianowicie, czy jeśli chcę zrobić nową kategorię prawa jazdy (konkretnie B+E) a mam aktualne badania kierowcy zawodowego (B) to muszę robić badania lekarskie kandydata na kierowcę? Dla mnie to trochę nielogiczne, ale znając polski system i cenę tych badań to pewnie muszę je powtarzać.. Ktoś coś wie?  👀
Bay, szukaj w pepco 🙂
Smarcik Za moich czasów nie trzeba było. Do podniesienia kwalifikacji (E do C), nie trzeba było robić ani kursów, ani badań. Wystarczyło mieć wyjeżdżone godziny z przyczepą. Jak to teraz wygląda, do końca nie wiem.
Dzięki dziewczyny 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się