Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Ale cudowne jest to połączenie grantu z beżem! Koniecznie musze go mieć!!!!
Najbardziej podoba mi się model Orion, jest cudowny!! 😍 😍 😍
anai,cudowny ten fiolet, ale to nie moja bajka!

Tymczasem moja obsesja na brillanty jest straszna...

lightnougat (musze go złapać w jakims lepszym świetle)


royal mocno podglądowe
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 kwietnia 2015 22:08
Sama w to jeszcze nie wierze ale dorwałam NIci Viola 😜 😍
Teraz jeszcze poproszę BigSquare blackberry i blue i padne ze szczescia 😅
wątek zamknięty
Zairka - gratuluję, ja na milkowego niciaka polowałam 4 lata i upolowałam 😉 Teraz czaje się na dobranie owijek do niego, no i pady z tamtej kolekcji 🙂 Myśle, że poczekasz nieco i jakiś blackberry i blue się znajdzie też.

Nowa kolekcja jarpola obłęd, dużo "moich" połączeń kolorystycznych. Choć z modeli podpasował mi tylko orion, nie lubie pikowania w proste kwadraty, no i na tych z herbem za dużo się dzieje jak dla mnie. Ale... granat z masłem orzechowym, ecru i czekolada z masłem orzechowym, musztarda z cynamonem i kawa z mlekiem oraz banan z czekoladą mi się podobają niemożebnie. Ide grać w totka  😎 Dawno chciałam coś z pomarańczą, jakiś brąz właśnie (ta... 5 do kolekcji), ale ten granat mnie ujmuje okropnie. I ta kawa z mlekiem i banan... aaaaa maskara  🙄 Na swoje usprawiedliwienie mam to, że od września nie kupiłam żadnej szmaty  🤣
wątek zamknięty
A ja znowu cierpię. Już w kolejnej kolekcji Eskadrona podobaja mi się Big Square których kupic nie mogę, bo sa malutkie. :/
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 08:06
no nieee kopnijcie mnie w glowe!
podoba mi sie troche jarpoli... praktycznie kazdy w kolorze ktory juz mam na innej szmacie  😵 jestem niepoprawna stypiara  🤬

rozwazam te:








i najwieksze szalenstwo oooo so krejzi kujka czyli cegla 😁


Ktory na ziomusia?
wątek zamknięty
kujka Kupiłabym dokładnie te same kolory, oprócz pomarańczowego 🤣

+ MORSKI 😜 😜
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 08:20
tuch, haha no to pjona! Morski tez calkiem najs, ladny ma polysk.

a ten co ja wstawilam to nie pomarancz, tylko cegla!
http://jarpol-konie.pl/kolekcja-wiosna-2015/czaprak-orion-503.html#
taki jak kieeeedys kiedys wypuscil eurostar:

wątek zamknięty
No dobra, kto pomoże :kwiatek:

Który wziąć odcień brązu lamówki do morskiego czapraka, żeby pasował do tego "zestawu" (brązowy popręg już pół roku wiozę do stajni 😁 )

KOLOROWNIK Alcantary Mleczny brąz? Czekolada? Cynamon?

wątek zamknięty
tuch, stawiałabym na cynamon 😀 I... AAAa! Masz przepięknego konia, super mu pasuje ten sprzęt, aż się nie mogłam powstrzymać, by nie skomentować  😍
wątek zamknięty
lalasatan, teraz to już we wszystkim bosko wyglądacie  💘
tuch, też obstawiam cynamona 😉
kujka, jak dla mnie drugi wygrywa  😀
wątek zamknięty
Hmm...nie będzie za jasny ten cynamon?

Bo domniemam że to ten kolor:



A jednak te moje ochraniacze i ogłowie są dość ciemne.

(zaczynam tęsknić za czarnym sprzętem) 😵
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 09:53
tuch, mysle ze za jasny, postawilabym na mleczny braz 🙂
wątek zamknięty
No to klops 😕

Jest do wyboru: cynamon, czekolada, piaskowy beż i masło orzechowe.
Akurat mlecznego brązu nie ma...

wątek zamknięty
tuch jak on pięknie wygląda  😍
wątek zamknięty
tuch, a może poproś deborah o jakieś fotki porównawcze materiałów położonych na sobie morski+ brazy? Bo kolor z czapraka, a kolor w kolorowniku to dwa różne odcienie jak dla mnie 😉
wątek zamknięty
*Im dalej w las tym gorzej 😁

Okropność z tymi brązami. Odradzam brązowy sprzęt 😀iabeł:

Nocte Precelek Dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
tuch, ja bym czekoladę wzięła.
wątek zamknięty
kujka, tuch - ja tak samo 🤣 Tylko jeszcze musztarde i banana zamiast cegły.
Choć jak patrze na tą cegłe eurostarową, to mniam 🙂 Może się kto wypowiedzieć, czy ta cegła jarpolowa na żywo jest bardziej jak na zdjęciu swoim, czy bardziej jak na zdjęciu eurostara?

tuch - ja bym obstawiała mleczny brąz/cynamon - popatrz ja prezentują się lamówki na propozycjach jarpolowych opisanych na fejsie. Czekolada wydaje mi się za ciemna, moze zginąć w kompozycji, szczególnie na ciemnym koniu, no i efektu takiego przy morskim nie zrobi. Najbardziej chyba cynamon, żeby i do sprzętu pasował i do morskiego.
Pięknego masz koniucha, a błyszczy się super 😀

A co na takiego dziada? W zimie jest piękną, gorzką czekoladą, prawie czarną, jak na pierwszym zdjęciu, w lecie obrywa domestosem - czasem mocniej niż na ostatnim. Środkowe zdjęcie to efekt - już mam prawie letnią sierść, ale jeszcze nie zblakłem w słońcu. Mamy 4 brązy, więc mimo, ze kusi mnie jakiś z pomarańczową lamówką to odpada, tak samo banan, bo mam cottona i ecru, bo mam 2 nieużytkowe creamy. Rozważam granat, morski, kawe z mlekiem, musztarde, cegłe, może pomarańcz.

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 10:26
keirashara, a moze 1 z mojego posta?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Z jarpolowych brązów najpiękniejszy jest ten: http://jarpol-konie.pl/kolekcja-wiosna-2015/czaprak-orion-514.html#  Bardzo dobrze  wyszedł na zdjęciach na koniu, to taki chłodniejszy odcień, delikatnie błyszczy w słońcu. Sam szyk 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 kwietnia 2015 10:43
Dzionka, też bym brała tego z koroną, ma piękny kolor 🙂

lalasatan, fajnie w obu 🙂

kujka, drugi zdecydowanie!

tuch, ja też za czekoladą 😉

W ogóle kolorystycznie Jarpol zrobił mega przeszał, do ciemnego fioletu się ślinię 😜
wątek zamknięty
tuch - mam obecnie jedynie 2 czekoladowe coache shockemohla(jest na 1 zdjęciu z seri w wersji vs, mam i DL), brillant teak i pad z beluga/flax, taki szaro-brązowy  🤣 Też mi się ta czekolada widzi potwornie, ale kurcze kolejny brąz?  🙄
kujka - mam dwa cream-y i w sumie szukam czegoś bardziej na codzień, bo ecru jest śliczny, ale założe 2 razy i do prania  :/
wątek zamknięty
kujka, wszystkie ładne i dokładnie te same mi się podobają, ale że mam same brązy i kremy plus cegły, to się postanowiłam opanować i wziąć coś innego 🙂 Jeśli już musisz 😉 to ten drugi faktycznie super, cegła i morski - takie są moje typy.

Dzięks dziewczyny, kupię ten z koroną 🙂 Teraz tylko zagwozdka czy pod skokówkę czy pod ujeżdżeniówkę, ale raczej to drugie 🙂
wątek zamknięty
Czy piasek pustyni i piaskowy beż z nowej kolekcji Jarpola (tzn. z tego wzornika, który podała tuch) są zielone?  🤔 Bo monitor mam na pewno skalibrowany.
wątek zamknięty
Olson - ja je widze tak samo, jako zielone. Może jarpol byka walnął? Tak samo wczoraj musztarda była po 100, a nie jak inne po 90.
wątek zamknięty
keirashara, brązów nigdy nie jest zbyt wiele. 😉
wątek zamknięty
Klami - mam prawie decyzje na granat, bo nie mam granatu, ale brąz z pomarańczką kusi, oj kusi  😁 I w sumie między tymi dwoma się wacham obecnie.
wątek zamknięty
keirashara, ja bym stawiała na granat 😉
Olson, wzorniki niestety nigdy nie oddają dobrze koloru. U mnie gołębi jest szaro-błękitny, a ten szary obok (stalowy?) zielonkawy.
wątek zamknięty
keirashara, granat też dobry. 😉 Ja się ostatnio łapie na tym, że jak chce kupic jakąs szmatę, to zazwyczaj jest ona granatowa bądź brązowa.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.