Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

chyba jedynie scottie skumała o co mi chodzi , no ale nieważne.
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 17:24
Naciau ja też zakumałam  😁 poprostu podobają Ci się chude nogi. To nic złego. Wszystkie modelki jak oglądam jakieś pokazy w telewizji mają wg mnie patyki tylko takie dugaśne. O gustach się nie dyskutuje. Wielu dziewczynom moje chude patyki się podobały 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
08 kwietnia 2015 18:12
chyba jedynie scottie skumała o co mi chodzi , no ale nie ważne.

A Ty chyba nie skumałaś o co chodzi Julie, no ale nieważne. 😉

PS. NIEWAŻNE - łącznie.
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 18:18
weselny klimat tak się zaczyna nanana lala
pursat , no tak ,bo muszę o każdym z volty wiedzieć wszystko  😉 tak podobają mi się chude nogi i co z tego ,moja sprawa. Amen
Cariotka   płomienna pasja
08 kwietnia 2015 19:17
Naciau z własnego doświadczenia powiem Ci że bieganie bardzo wyszczupla nogi🙂 tylko nie takie pitu pitu ale 5 razy w tygodniu po 10 km w średnim tępię plus jakieś interwały.
cześć dziewczyny! 😉

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 kwietnia 2015 14:23
Przesyłam krótkowłose pozdrowienia z Pragi  😉
rewir - K-O-C-I-C-A!
smarcik,wszystko pięknie, ale ścięłaś włosy?  🤬

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 kwietnia 2015 20:37
Tak, na potrzeby fundacji Rak'n'Roll, do produkcji peruk  😉 Odrosną, a chwilowo przynajmniej mam spokój z myciem - minuta i po sprawie, a nie godzina jak z długimi kłakami  😉 Bardziej mnie kolor wkurza bo niefortunnie wybrałam kolor "czekolada", który okazał się niemalże czarny (na zdjęciu już i tak sporo jaśniejsze niż początkowo) a nie chcę ich niszczyć rozjaśnianiem.
Tak, na potrzeby fundacji Rak'n'Roll, do produkcji peruk  😉


A to się chwali!  👍
Ja zaraz będę się chwalić zdjęciami z lutego 😁
rewir,  nie dość,że Ty piękna to na dodatek ze śliczną bulwą ! 🙂
Ja mam kilka z wiosennego spaceru po arboretum w Kórniku 🙂 Tylko to z lwem jest z Rogalina w zasadzie 😉
Nie mogę się wciąż przyzwyczaić do tego jasnego blondu. Mężu się ze mną kłóci, że ładnie i jemu się podoba. Ale jak tylko będę miała odrosty, to kolejną farbę kupię w kolorze ciemnego blondu 😉
Cariotka   płomienna pasja
19 kwietnia 2015 13:42
masz jasną karnację i jasne brwi więc ten kolor bardzo Ci pasuje. Ja bym może spróbowała coś cieplejszego ewentualnie🙂
To co mam obecnie (w sumie to na połowie włosów, bo dół nie chwycił 😉) to jest jasny blond, potraktowany rozjaśniaczem. Dla mnie to jednak za jasno i nie umiem się przyzwyczaić 🙂 Z natury mam ciemny blond, ale z racji, że jest taki nijaki, to od dawna farbuję włosy. Ostatnio mnie pokusiło by aż tak je rozjaśnić. Następną farbę jak już będę miała odrosty kupię chyba w odcieniu jakiegoś złotego, miedzianego czy miodowego blondu. W takich kolorach czuję się jednak lepiej 🙂
Dzisiejsze takie zdjęcie 🙂
pamirowa według mnie te włoski bardzo do Ciebie pasują !

edit.za duże zdjęcie

Jeszcze jedno,usłyszałam jedną opinie,że mam brwi od szklanki. Osobiście tak nie uważam,ale wiadomo każdy widzi siebie inaczej niż osoby z otoczenia. Co uważacie ?
kujka   new better life mode: on
20 kwietnia 2015 07:50
rewir, duzo lepiej niz w marchewkowym!
i pies czaderski - wyglada jakby sie usmiechal 😀
Rewir, ładnaś  😀 😀
Thymos, Jiska, wendetta, dzię ku ję ! : ))
kujka, bo on się uśmiecha naprawdę! 😎 a na pozbycie się marchewkowego już był czas zdecydowanie, ile można 😉
To ja sie uaktualnie 🙂
Doszlam do wniosku, ze duzo lepiej sie ze soba czuje teraz jako 30latka niz chociazby 10 lat temu jako szalona 20stka 😉 i to chyba widac 🙂
Mam jedno ladne 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
21 kwietnia 2015 15:03
Czemu sciemniasz? Na facebooku masz ich wiecej 😉 wklej je i tutaj 😉
rosek0, super fota. Jakiś taki wielki się Twój koniu wydaje 😀
Bo ona jest dosyc duza 😉 dzieki :kwiatek:
Cos mi sie nie chce skopiowac z galerii wiec wstawiam linki
http://re-volta.pl/galeria/moja/foto/136613
http://re-volta.pl/galeria/foto/136611
O mam
A drugie w linku wyzej
faith, na końskich zdjęciach wyglądasz zupełnie inaczej, nie poznałam Cię 😁

Ja mam jedno (!) w miarę wyraźne zdjęcie z urodzin, z koleżanką (ja po prawej jakby ktoś miał wątpliwości 😀)
Faith ale fajnie Ci w takich dłuższych włosach 🙂
Mi do 30stki brakuje 2 lat, a w dalszym ciągu czuję się jak szalona 20stka  😜 Chyba nie dorosłam do swych lat  😉 I chyba starzeję się młodniejąc, bo zazwyczaj nie chcą mi wierzyć jak podaję swój wiek. No ale żeby dawać mi naście lat? To już chyba przesada  😁
Ja dzisiaj mialam , przykra co badz, sytuacje na przystanku. Siedze i wklepuje kod do telefonu, pochidza dwie laski, w wieku ok.20tu lat i jedna z nich pyta :"sorry nie wiesz gdzie jest...."ja w tym momencie podnosze glowe a  ona zmieszana:"o przepraszam najmocniej pania, nie wie pani gdzie jest przystanek 133"  Damn! 😡
hahaha rosek, cudowne! 🤣 🤣 🤣
busch   Mad god's blessing.
21 kwietnia 2015 17:49
Jiska, moim zdaniem masz bardzo ładne brwi i w ogóle jesteś piękna 🙂. Tylko pytanie czy Ty je malujesz czy tylko regulujesz? Bo jak malujesz, to może ktoś skomentował jednorazową wtopę 😉. Ja maluję i codziennie mam trochę inne brwi, a naprawdę minimalne poprawki robią wielką różnicę 🙂

Jiska, na zdjęciu masz ładne brwi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się