Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Ma ktoś może tą kurtkę? Jak rozmiarowo wypada ?
https://www.equishop.com/pl/kurtki/4174-kurtka-arwen-damska.html
Do posiadaczy odzieży softshellowej - mam kilka takich ciuszków, ale wszystkie typu kurtka, więc aspekt rozciągliwości nigdy mnie nie interesował.
Teraz uparłam się na jedną konkretną bluzę, która ostała się jako ostatnia sztuka. Rozmiar mój, ale wypadają dość małe, więc bluza mocno przylega do ciała. Oczywiście nie krępuje ruchów, czuję się w niej ok, leży dobrze, ale gdyby była nieco mniej obcisła to bym się nie obraziła  😁 jest szansa, że w trakcie użytkowania się rozciągnie, poukłada do mnie i za jakiś czas będzie bardziej spełniać moje oczekiwania? Czy ten materiał się tak nie zachowa na pewno?


Raczej nie..
Czy frak G.Jaworskiej jest firmy lotus romeo? Pytam,ponieważ zamówiłam brązową jaskółkę lotus romeo i zastanawiam się czy widziałam go już na żywo 😉
DressageLife, z tego co wiem to tak 🙂
epk,dzięki! 😀 To już nie mogę się doczekać,bo bardzo mi się podobał przy okazji Cavaliady i wcześniejszych zawodów.Jeszcze sklep wysłał mi kolory kołnierzyka,lamówek i guzików do wyboru i aż buzia mi się cieszy,że mogę sobie podobierać.Mała rzecz,a cieszy  😁
Ja mam koszule z Lotus Romeo, bardzo ładne faktycznie 🙂
I faktycznie są takie super jakościowo i cudnie wykonane jak sprawiają wrażenie na zdjęciach ?? Chodzi za mna taka haftowana marynarka konkursowa od nich.
Pozostaje mi zaczekać i obfocić go 🙂

ps.Czy występują białe rękawiczki z brązową lamówką? Wymyśliłam sobie,bo mam czekoladowego samshielda i ten frak zamówiony,takie rękawiczki.Ale chyba to jak chcenie gwiazdki z nieba  😁
Klami to polecam najpierw pomacać. Ja się strasznie napaliłam i przeszło mi po zobaczeniu na żywo... Materiał podkreślający "niedoskonałości" i zdecydowanie czepliwy - już w sklepie był cały w paproszkach i włoskach.
Dziewczyny, potrzebuję pomocy, bo już się pogubiłam z rozmiarówką fraków Animo 🤔wirek: Według strony Awil Horse włoski rozmiar 42 odpowiada europejskiemu 38, jednak na metce od fraka mam napis 'IT 44/EU 38'. Która z tych opcji jest dobra? Mimo, że wydaje mi się, że bardziej wiarygodna jest metka to mimo wszystko mam pewne obawy, że koniec końców zamówię zły rozmiar i będę miała problem 😵
Ja noszę  rozmiar 38-40 . Frak Animo mam 44.  I mam wrażenie , że mogłam wziąść o rozmiar mniejszy. Moim zdaniem ,44 odpowiada europejskiej 40-tce.
figaro2046, ja mam teraz też włoskie 44 i jest idealny (a 'normalne' ciuchy noszę 36, ewentualnie 38), ale założyłam ostatnio frak znajomej w tym samym rozmiarze i był trochę przyduży 🤔 Teraz chcę frak zmienić i mam okazję kupić mój upatrzony od roku, nowy, ale właśnie 44 i nie wiem czy będzie dobry 😵
Kto mi pomoże ? co to za kolekcja ?
Mam frak animo i na metce jest I44/D38 wiec chyba pomylili się. A jaki frak chcesz kupić?
Dramka, też Animo, ale inny model i kolor 😉
[s]Orientuje się ktoś czy gdzieś dostanę krotki fraczek ujeżdzeniowy do 900 zł  🙂[/s] nieaktualne
Hej, wiecie może czy kamizelka z Schockemohle XS będzie na mnie dobra? ogólnie nosze rozmiar S.
Wie ktos gdzie kupic czarną/granatową/grafitową/szarą klasyczną koszulę konkursową bez żadnych udziwnień, zależy mi zeby była jak najprostsza i jak najbardziej klasyczna  😉
Słuchajcie, poszukuję beżowych/piaskowych itd. koszul konkursowych. Ktoś coś ?? Ewentualnie biało-złotych ??
Wie ktos gdzie kupic czarną/granatową/grafitową/szarą klasyczną koszulę konkursową bez żadnych udziwnień, zależy mi zeby była jak najprostsza i jak najbardziej klasyczna  😉


Animo
alegz, Animo, Kingsland.
Ma ktoś zdjęcia fraka Fair Play Evita pro lub Viki w kolorze granatowym? Na zdjęciu sklepowym wygląda na ciemny granat, ale gdzieś się natknęłam na zdjęcie na którym wyglądał jak taki spłowiały granat...Jak jest na żywo? :kwiatek:
Słuchajcie, poszukuję beżowych/piaskowych itd. koszul konkursowych. Ktoś coś ?? Ewentualnie biało-złotych ??


Pikeur
Czy ma ktoś z was może któryś z fraków:
-york chic
-horze crescendo shirley
-busse wardorf ( albo jakoś tak, taki z diamencikami )
i podesłałby zdjęcia? nie mogę nic znaleźć w internecie na ich temat tylko jakieś "resztki", a dwa z nich nawet nie wiem jak z tyłu wyglądają bo jest wszędzie jedno i to samo zdjęcie ( busse i york )
ktoś coś ? Jakieś opinie tudzież zdjęcia? A może macie inne fajne a tanie fraki (tylko nie ten najbardziej pospolity elt ;D)?
Czy macie bryczesy z animo jesli tak to powiedzcie czy jak jeździliście kiedys podczas deszczu spodnie wam pofarbowały? Bo ja jak jeździłam w swoich z dżinsu to jak poszłam się przebrać odkryłam ze mam nogi w odcieniu błękitu. Wkurzyłam się  bo za taka cenę oczekuje bardzo dobrej jakości a nie niebieskich nóg
Ma ktoś może kurtkę/bluzę softshellową HV Polo Nora??

[img]http://www.kramer.nl/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B651590_NV_2.jpg[/img]
Jakieś opinie?
Ten softshell jest sztywny, czy trochę bardziej miękki jak w Euro-starze?
Jak w ogóle z rozmiarówką HV Polo? Noszę 34/xs (czyli z pogranicza rozmiarówki) i boje się czy nie będzie za duża 🤔

btw to drugie zdjęcie automatycznie się zmniejszyło, czy jest dalej za duże i mam usunąć?
dzieki
  czikkita - Poczytaj regulamin 🙂. A z tym poniżej , uciekaj do ogłoszeń  http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=9
Bo zaraz ostrzeżenie otrzymasz  😁
Jak wygląda rozmiarówka euro-stara? Chodzi mi o softshell. Raczej standardowa?
To Animo, prawda ?? Jaki kolor wiecie może ?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się