Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

Jaki mam fantastyczny dzien! Slonce swieci, pogoda piekna, kon chodzil jak zloto  😜 i po raz kolejny uswiadomilam sobie, ze trafilam na swietna stajnie, z niesamowita ekipa, no generalnie rzygam tecza  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 marca 2015 14:19
Mialam przecudowny dzien i cholernie ciesze sie ze moja robota zostala doceniona 😉 😅
No jest fajnie. Wiosna. A nie przypuszczałam, że jeszcze się zazieleni.
Cariotka   płomienna pasja
01 kwietnia 2015 21:31
pierwsze święta spędzone bez rodziny ale jest FAJNIE bo dziś zostałam ciocią!!! Pierwsze dziecko mojego młodszego brata (starszego ode mnie ale młodszego od drugiego brata :hihi🙂.
aż się popłakałam jak dostałam zdjęcie takiego małego ufoludka.
Jestem szczęśliwa  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 kwietnia 2015 12:39
Od miesięcy praktycznie nie ruszałam się z domu, a ostatnio miałam zablokowaną prawa rękę.
Chodzenie jeszcze momentami sprawiało ból... a dzisiaj?
Jestem mega szczęśliwa bo pierwszy raz od 8 miesięcy mogę posprzątać stajnię  😅
Doceniam to że nie boli, że mogę, że zaczynam być sprawna. 🏇 dostałam takiego kopa w tyłek, ze każdego bym w tej chwili wyściskała  💃
Jest cuuuuudnieeee  💃 💃 💃 a życie jest piękne.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 kwietnia 2015 19:29
Jest fajnie, jest cudnie.... dotarło moje zamówienie- jeszcze chwila, jeszcze moment. Światełko w tunelu zaczyna się powiększać i razić 😀
Jest tak:  💃 💃 : 😜 😜 😜 💃
udorka, super cię tu widzieć 🙂 Weź no napisz co się dzieje, bo mnie ciekawość zżera!
Nic takiego, tylko szefowie mnie chwalą non stop za wszystko i aż mi głupio  😡
Pracę mam najwspanialszą na świecie, nie umiem sobie wyobrazić by mogło być lepiej ( no - wypłata zawsze może być wyższa, prawda? ) a wiem, że przede mną jeszcze dużo nowego do nauczenia, dużo wyzwań i to dopiero początek 🙂

Za to prywatnie kiepskawo ale nie można mieć wszystkiego, jednakże w dni kiedy nie mam typowo kobiecego doła ( czyli bez powodu ) potrafię naliczyć więcej plusów niż minusów.
udorka, pochwalisz się co robisz? 😀
Zajmuję się sprawami księgowymi w firmie która zajmuje się obróbką metali, konstrukcjami spawanymi, remontami maszyn, piecy hutniczych, remontami elektrycznymi, takie tam - przemysł ciężki.
Fascynujące, nie?  😁
Tłumaczę też instrukcje jeśli jest taka potrzeba.
Atmosfera w pracy cudowna, szefowie super, codziennie jest śmiech prawie do łez, bardzo duża swoboda ( nie ma problemów by na chwilę wyskoczyć na miasto coś załatwić bez odmeldowywania się że idę ) i zaufanie do pracownika, sama sobie organizuję pracę.
Trochę mi tylko przeszkadza to, że siedzę w sekretariacie zarządu bo czasem jest zamieszanie i zdarza się że zaczynam robić coś po kilka razy bo nie mogę się skoncentrować, a jak koleżanka sekretarka na urlopie to muszę ogarnąć też sekretariat i podawanie kawy gościom  😵 ( tysiącpińcet rodzajów ) ale z drugiej strony też wiem wszystko bo zawsze jestem w centrum i z szefami mam dobry układ i chyba nie chciałabym już przenosić się do księgowości, chociaż biurko czeka.
No.... po prostu rzygam tęczą.

edit: jak się zachwycać to zachwycać - praca od 7-15 od pn-pt, nie ma nadgodzin, nie ma stresów czy nawału pracy ( bywają ciężkie dni, koniec miesiąca czy początek czy jakieś trudności no ale to normalne ), zaczyna się rozwijać współpraca z zagranicą, jeżeli tylko firma będzie się miała dobrze ( bo jest dość młoda, ciężko określić jak będzie to wszystko szło ) to ja się stąd nie ruszam do emerytury 🙂
mils   ig: milen.ju
01 maja 2015 13:28
Siedzę (w sumie to leżę) nad książkami z biologii, wkuwam do matury. Zrobiłam sobie małą przerwę i weszłam na fb, dostałam wiadomość od brata, który aktualnie jest w Belgii. Napisał mi tak fajne rzeczy, coś zdecydowanie ważniejszego niż "powodzenia", pomijając sam fakt, że pamiętał, pomyślał o mnie. Aż się popłakałam, bo "łezka się w oku zakręciła" nie oddaje w pełni mojej reakcji. 😁 Dodatkowo, cała sytuacja jest dla mnie o tyle wyjątkowa, że z bratem mieliśmy zawsze bardzo marny kontakt. Czuję się fantastycznie z tym, że mam takiego świetnego brata!  😍
Zakwitła mi wisteria  💃 zakwitła  💃 zakwitła  😅
(7 lat czekania)
amnestria   no excuses ;)
07 maja 2015 08:57
Halo, nie wiedziałam co to i wyguglałam - łaaaadne! 😀



U mnie też powietrze pachnie! Znów zaczynam remisję i może, może zacznę po 14 maja odstawiać leki 💃 💃
W dodatku mam jeździecki "time of my life" - progresujemy jak szaleni, co jazda to coś nowego. Koń wypiękniał, a ja zaczynam dumnie prężyć pierś. Kupa roboty przed nami, ale jest obiecująco 💃 💃 I zakochana jestem w moim chłopaku po uszy 💘
amnestria, super 😀

Ja się cieszę, bo kupuję dziś mieszkanie 😍 I cieszę się z wczorajszego treningu, bo mimo że pierwszy raz ever wpakowałam konia w środek sporego oksera i byłam pewna, że złamał wszystkie nogi, to trener powiedział na koniec, że niesamowicie się ten koń ujeździł i widzi, że słucha mnie wreszcie bardzo pilnie, a nie leci jak (cytat) towarowy z górki 😁 Takie nic, ale jednak cieszy 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
07 maja 2015 11:24
Malinowo!  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2015 22:00
Wreszcie zlapalam możliwość jazdy, być może uda mi się wrócić do jezdziectwa! 😀 i to za darmo! Nie mogę w to uwierzyć!!!
Dodatkowo być może będę znów pracować w stajni za jazdy 💃
Prawie płacze ze szczęścia 😀 i trzymam kciuki żeby się udało!!!
Ale zapowiada się super!!! 💃
Jeśli się uda... BEDE ZNOW JEZDZIC!!! Po chyba 3-4 latach przerwy!
Aaaaaaaaaaa! 😜 💃
czarownica gratuluje i zazdroszcze, tez bym chciala wrocic do jazdy. Moze kiedys  😉

A ja jestem szczesliwa bo wlasnie siedze w porcie na Ibizie i za pol godziny mam prom na Formentere, gdzie odbiera mnie Najlepszy z Chlopow i zabiera do swej jaskini, nie widzielismy sie miesiac  😍
Szczególny dzień. Bo... oficjalnie jestem zdrowa  💃. W zasadzie... nieoficjalnie 🤔 Bo pani doktor chciała mnie wypisać z poradni, bo po co mam blokować - zdrowa jak tur. Po czym wpadła w głęboki namysł 🤔: "Jak wypiszę z tym rozpoznaniem, to będzie dym, nie dadzą spokoju, bo to się NIE zdarza". Oj, dobrze wiem, że to się nie zdarza, że miałam niesamowite szczęście, prawdziwy cud. Wiem swoje  😀 - zawdzięczam to koniom (w zasadzie - swojemu koniowi), ale trudno by było udowodnić to naukowo.
Fakt, nadal mi grozi, że "to" znowu zaatakuje, dlatego też ostatecznie pozostałam pacjentką, wizyta za 1,5 roku. Ale jeśli nie będzie "poprawki z rozrywki" to jestem ZDROWA  😅 A jeszcze na ostatniej wizycie usłyszałam: No, to w ogóle ewenement, że jest pani bez leków, takie wyniki, to już niestety do końca życia, ale nie jest źle. A teraz wyniki cud-miód-orzeszki!

I, powiem wam, dopiero to do mnie dociera. Taki 200% wzrost chęci do życia. Wszystkie kłopoty furda! Jak jestem zdrowa, to wszystkiemu dam radę!
halo bardzo sie cieszę. Tak trzymaj  😅
Świetna wiadomość !
halo, nawet nie wiesz jak mi humor Twoim zdrowiem o tej godzinie poprawiłaś  😅.
Koń potrafi zdziałać cuda, psychika przy nim odżywa a to już połowa sukcesu  😉
Cieszę się tą wiadomością razem z Tobą i zapewne z  Twoją rodziną  :kwiatek:
Pozdrawiam Cię serdecznie  🙂
A ja właśnie załapałam się do obsługi eventu w piątek... a tym eventem będzie koncert AC/DC <3 😍
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę  😎
Kocham ich muzę  🙂
Aaaaaaaaa! Po prawie 3 miesiącach rozłąki płynę do mojego ukochanego na Formenterę i jak wszystko dobrze pójdzie, to wracam do Barcelony dopiero w połowie września i zostanie nam już tylko miesiąc osobno...ale się cieszę!  😍

  💘
"W nagrodę" za małe sukcesy na uczelni zafundowałam sobie krótki wypad do Francji  🤣
Co prawda króciutki i dość napięty, ale zobaczę jednego ze swoich ukochanych muzyków ever  😍
Jest taaak  💃 😅
Po chwilowym kryzysie ,gdzie nie udawało mi sie nic w końcu wyszłam na prostą a nawet jeszcze lepiej  😉
Generalnie moje zycie wypełnia  lans lans lans i skupianie się TYLKO na sobie i jest cudnie  😁
A facet...na razie wyluzowałam totalnie  😉
Nie pamiętam kiedy ostatnio było u mnie tak fajnie!  💃

Obroniłam pracę licencjacką na piątkę, zdałam egzamin na studia magisterskie na SGH, dostałam się na świetne wakacyjne praktyki w dużej i znanej firmie, a na dodatek jestem zakochana z wzajemnością i mam fantastycznego faceta - jestem przeszczęśliwa i niczego więcej mi nie potrzeba 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się