Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

To ja mam problem. Jakie są wymagania do zdjęcia legitymacyjnego? Jakie wymiary? Musze sobie fotke strzelić i jutro oddać do szkoły bo na środe jest potrzebna legitka a.... zgubiłą się... 😉
myślę, że jak powiesz u fotografa, że potrzebujesz zdjęcie do legitki to on już będzie wiedział jakie 😉
Ale ja ją musze zrobić dzisiaj! Mam aparat... i moge drukować zdjęcia.. tylko musze wiedziec jakie to zdjęcie
Czy jest już jakaś strona rekrutacyjna na SGGW?  Bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę  🙄



😁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
20 kwietnia 2009 06:42
Rozmowy o kagańcach przeniosłam do wątku o psach [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,32.msg233019.html#msg233019]PSY[/url]
http://www.sggw.pl/rekrutacja

na tej stronie jest wszystko na temat rekrutacji na SGGW, ale zapisy jako takie jeszcze się nie zaczęły. Sprawdzaj tą stronę regularnie a na pewno nie przegapisz 🙂
fin może o persen chodzi?  👀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
20 kwietnia 2009 14:09
Ramires a jak drukujesz to tam jest opcja chyba wybrania rozmiaru. Ja jak drukuje to tam mam różne opcje do wyboru i jedna to takie właśnie malutkie zdjęcia, zdaje mi się że to są właśnie te do dokumentów. A zdjęcia do legitymacji mają chyba 4,5 wysokości i 3,5 szerokości 😉
Powie mi ktoś tytuły tych utworów  🙂?

Helcia-do drugiego tytul masz pod opisem
Music: "The Two Towers [Lux Aeterna]" -- Requiem For A Dream Soundtrack 😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
20 kwietnia 2009 15:16
dziękuje :kwiatek: ciri (ja tam nawet nie wiem gdzie ten opis jest :icon_redface🙂
Ramires   w mojej legitymacji jest 3cm x 4 cm.
Helcia        to pierwsze to  Christina Aguilera-Hurt lyrics
helvetia , opolanka dzięki za podpowiedzi  :kwiatek: muszę sprawdzić jak wyglądają 😉
ja też mam pytanko  😉 Zauważyłam u jednego z koni takie wzgrubienie na kości nosowej , na lini środkowej niżej niż oczka. Niektóre konie tak mają a inne nie. Co to jest za zgrubienie i czemu niektóre mają ? proszę o odpowiedź ;P
o tak jak na tym zdjęciu zaznaczyłam własnie w tym miejscu.
baby pomocy! jak usunąć z koszulek pod pachami plamy z potu? może nie konkretnie z potu, a od antyperspirantu 🙁 prałam w pralce, prałam ręcznie i nic. Mam wrażenie, jakby te plamy były "tłuste" 🙁
Raczej się nie da. Antyperspiranty wnikają głęboko w tkaninę i ją odbarwiają. W połączeniu z potem niszczą włókna.
Na przyszłość proponuję stosować anty w kremie, np. firmy Dermedic. Lepiej się wchłaniają, prawie nie pozostawiają śladów (w zależności od tego ile się zastosuje), można używać nie tylko na pachy ale także w innych newralgicznych punktach i jakościowo bardzo dobre.
arabianka A czemu jedni ludzie mają garbek na nosie, a inni nie?
Czy na uczelni mają prawo udzielić mojej mamie wiadomości o moich ocenach, zaliczeniach, punktach z kolokwiów, obecności na zajęciach? Pomijam już fakt, że panie w sekretariacie nie zajmują się większością z tych rzeczy, ale przypuśćmy, że moja mama przychodzi do nich i chce uzyskać takie informacje.
ushia   It's a kind o'magic
21 kwietnia 2009 19:49
nie
przynajmniej teoretycznie
u nas nawet z upowaznieniem nie chcieli
"u nas" tzn gdzie?
po jakim czasie widać efekty po tabletkach na paznokcie Silica? fakt... rosną dosyć szybko, troche sa twardsze ale nadal łamią mi się paznokcie i mam brzydką,popękaną płytke na końcówkach. Macie może coś sprawdzonego ? najlepiej tabletki.. oprócz Capivit'u
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 kwietnia 2009 20:19
wewnetrznie: Regen, Skrzypowita, Ha-Pantotén. na rezultaty trzeba poczekac co najmniej miesiac. a z takich zewnetrzych: Herome Extra Strong 😉
zewnetrzych: Herome Extra Strong 😉

to odzywka? można później pomalowac lakierem paznokcie?
miałam jakąs odżywke do paznokci, jak na nią nałozylam lakier to po paru godzinach mi lakier odpryskiwał...  🤔wirek:
Bischa ale masz na myśli nasze osobiste odczucia?

Jeśli tak to... moim zdaniem nie ma w tym nic złego lecz jednak każdy nawet niewierzący człowiek powiniem przyjąć sobie coś za cel lub moze trafniej - ustalić priorytety i reguły według których będzie zyc.
Bo brak określonej konkretną nazwą wiary nie uwalnia nas od myślenia o tym po co? skąd? dlaczego i co bedzie potem? a także refleksji nad codziennym życiem. Bo serce mi się kraja jak widzę ludzi żyjących jakby tylko "na ziemi", których myśli nie wykraczają poza codzienność. Taka ciasnota boli.
No i oczywiście postępowanie zgodne z pewną ogólnie przyjętą etyką... ale to już raczej kwestia naszego wychowania.

Jeśli nie o to Ci chodziło... trudno 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 kwietnia 2009 21:40
[quote author=Edytka link=topic=20.msg235399#msg235399 date=1240341566]
zewnetrzych: Herome Extra Strong 😉

to odzywka? można później pomalowac lakierem paznokcie?
miałam jakąs odżywke do paznokci, jak na nią nałozylam lakier to po paru godzinach mi lakier odpryskiwał...  🤔wirek:
[/quote]
tak. mozna ja stosowac pod lakier 🙂
najpierw przez 2 tygodnie naklada sie ja codziennie na noc, a pozniej raz na tygodzien. efekty przechodza najsmielsze oczekiwania 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
21 kwietnia 2009 23:55
Co się dzieje w brzuchu, jeśli kuje nas kolka?  🤔
Mnie "kuje" również w ramieniu, tak od góry, i zastanawiam się ki diabeł...
Lotnaa Kolka to chyba przeciążenie przepony. Ale kłucie w ramieniu... uuu - to mogą być sercowo-stresowe sprawy  🙁
Spróbuj na początek się wyspać  😀 i elekrolity i mikroelementy uzupełnić. Jakaś kroplóweczka?  🥂
czy po szczepieniu na zoltaczke lub Td moze wystapic obrzek w miejscu wbicia igly? jesli tak to jak dlugo moze sie utrzymywac? nie jestem pewna ktore to szczepienie, bo mialam zalegle i jedno dostalam w jedna reke, drugie w druga, jedna reka jest spuchnieta, boli dosc mocno i mam czerwony placek w tym miejscu, poza tym-zyje 😉 lekarka mowila, ze moze wystapic zaczerwienienie, ale ile to moze bolec? a moze powinnam juz dawno zglosic sie do lekarza?  🙄 szczepienie mialam w poniedzialek
jest jakiś sposób żeby nie obłaziły mi czarne ubrania? (np. koszulka, koszula oraz spodnie...)
Ciri, mniw po szczepieniu na tezca bolalo ramie okolo tygodnia. zaczerwienione nie bylo, spuchniete moze troche. kolega lekarz stwierdzil ze bede zyla, to nie panikowalam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się