Kącik Początkującego Zawodnika

siwaaa, nie wiem czy jeszcze potrzebne, ale dopiero załatwiłam 😉 Moja mama była w Generali, i zapłaciła 30zł za 2 dni, ubezpieczalnia ponosi koszty jak coś mi się stanie w skutek nieszczęśliwego wypadku 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 sierpnia 2014 14:24
Dziewczyny, jeśli załatwiam rejestrację i licencję przez WZJ, to im mam dać pieniądze czy mogę wysłać wraz z ubezpieczeniem prosto do PZJ?  :kwiatek:
I w jaki sposób potwierdzą mi to, że zostałam ubezpieczona?
malinowaa, licencję regionalną płaci się w WZJcie, w PZJcie ogólnopolską...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 sierpnia 2014 16:39
W takim razie dostałam inną, jak widać złą informację..  😵

Dziękuję  :kwiatek:


//i regionalna kosztuje 90 zł, dobrze widzę?  👀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 sierpnia 2014 18:49
I w jaki sposób potwierdzą mi to, że zostałam ubezpieczona?


Dostaniesz certyfikat z PZJ 🙂

siwaaa, nie wiem czy jeszcze potrzebne, ale dopiero załatwiłam 😉 Moja mama była w Generali, i zapłaciła 30zł za 2 dni, ubezpieczalnia ponosi koszty jak coś mi się stanie w skutek nieszczęśliwego wypadku 😉


Te weekendowe są bardzo drogie. W PZJ zapłaciłam 40 zł od lipca do końca roku.
malinowaa, cena regionalnej ustalana jest przez konkretny WZJ.
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
22 kwietnia 2015 22:32
Ale super wątek! 🙂
Natknęłam się na niego zupełnie przez przypadek, ale to bardzo dobrze, bo w niedzielę startuje w swoich pierwszych zawodach :> Jestem nastawiona mega pozytywnie, aczkolwiek bardzo przyjemnie czyta się wasze wpisy tutaj o tym, co zabrać, jak się przygotować i tak dalej 😀
Jullqa, najlepiej zapakować wszystko do auta dzień wcześniej, żeby rano nie biegać 😉

Ja zabieram:
konia 😉
siodło, popręg, czaprak, podkładka
ogłowie
ochraniacze
szczotki
mokre chusteczki
frak, zakładam białe bryczesy, a na nie dresy, koszula, a na to bluza/kurtka, sztyblety, czapsy
bat
2 derki polarowe
kask
2 lonże, dobry uwiąz, kantar
do przyczepy kostkę siana
wiadro ze zbożem, jak koń nie lubi wchodzić do przyczepy
dokumenty (paszport konia, badania lekarskie swoje)
pieniądze

Konia czyszczę dokładnie wieczorem i daję duużo słomy. Moja brudaskiem nie jest, ale z siwkami to i tak moze być słabo (polecam wodę utlenioną a plamy) 😉
[quote author=malinowaa link=topic=95129.msg2164358#msg2164358 date=1408541065]
I w jaki sposób potwierdzą mi to, że zostałam ubezpieczona?


Dostaniesz certyfikat z PZJ 🙂

siwaaa, nie wiem czy jeszcze potrzebne, ale dopiero załatwiłam 😉 Moja mama była w Generali, i zapłaciła 30zł za 2 dni, ubezpieczalnia ponosi koszty jak coś mi się stanie w skutek nieszczęśliwego wypadku 😉


I obejmują treningi. Wypadki na zawodach zdarza  się znacznie żadziej jak na treningach .

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się