Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Gniadata   my own true love
23 kwietnia 2015 12:12
jak wypada szokmolowy xfull? będzie dobry na średniego coba? 😂
a tak poważnie, cholera, chciałam złapać derkę albo czaprak, czaiłam się, czaiłam... i przeczaiłam 😂 tempo masakryczne!

edit: a nie, czaprak jeszcze wisi - myslicie, że jest sens kupować enty niebieski i ujeżdżeniowy nie posiadając ujeżdzeniówki? 😂
xfull jest naprawdę duży
Hehe myśl dłużej to zaraz ci wykupią  😵
Gniadata kantary są ogromne, cob wypada jak full
Gniadata   my own true love
23 kwietnia 2015 12:19
marta__sz, Dramka nie no, nawet nie liczyłam że by przypasował 😁 taki tam, głupawy humor

Balajlama jednak rezygnuję, wolę trochę dołożyć do caballa albo jarpola i mieć chociaż jedną szmatę w innym kolorze :P
ja sie czailam na szarego euro-stara. lubie szarosci i juz nie ma 🙁
niestety ale te produkty znikają także z koszyka - trzeba sie spieszyć
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 kwietnia 2015 12:51
Teraz już nic nie ma, z końskich rzeczy to uwiązy i owijki...  😕
Reszta ubrania, czapki z daszkiem, bluzy...
Dokładnie. Ja wpakowałam do koszyka dwa czapraki, szukałam czegoś jeszcze i za chwilę bang, nie mam czapraków już ... lipa z takimi zakupami
Mi też kilka końskich rzeczy zniknęło z koszyka 🙁
Szkoda, trzeba trzeba poszukać gdzie indziej 🙁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 kwietnia 2015 13:11
To tak może z koszyka wyparować?  👀 Prawie jak w Lidlu gdy wchodzi nowa gazetka...  😁
Czasem mam wrażenie, że czego by sklepy nie zaoferowały to zawsze będzie źle.
Naprawdę Was dziwi, że czapraki euro stara po 60zł znikają w ciagu minut? Na tym to polega - kto pierwszy ten lepszy, lepiej ,że znikają z koszyka niż 5 osób zamawia to, co jest dostępne w ilości jednej sztuki..

"Wyparowały" - czyli ja np maiłam w koszyku a Ty już kliknęłaś potwierdzenie zamówienia.

marta__sz dokładnie to mnie denerwuje i dziwi, bo jeśli mam wybrany towar w koszyku i kliknęłam kontunuj zakupy to jest to już w pewnym sensie moje i powinno czekać na finalizację zamówienia. A tu wracam i pusto, nie w porządku to było.
Czyli wolałabyś się ucieszyć i później dostać maila, że niesety produktu juz nie ma. To są pojedyncze sztuki, jak inaczej sklep ma je sprzedac wg Ciebie?

jagoda1966 to jak inaczej miało być skoro ktoś kupił czapraki przed Tobą? Dokładnie niektórym nigdy się nie dogodzi, jest promocja a i tak jest źle🙂
jagoda1966 Twoje jest gdy klikniesz "potwierdzam zamówienie i płacę" 🙂 Przecież mogłaś jeszcze się rozmyślec albo zostawić koszyk do jutra a inne osoby w tym czasie by 10 tych rzeczy kupiły. Szkoda gadać🙂
W ogóle mnie nie rozumiecie, jeśli wkładam do koszyka to rezerwuję na czas dokonywania zakupów i tylko tyle. Nie dogodzili mi to fakt 😉
Ale jesteś w sklepie internetowym a nie w markecie, a żal masz taki jakby Ci ktoś realnie z tego koszyka chleb zabrał..

edit: żeby nie było - mi też nie udało się kupić tego co chciałam ale uważam, że
a) dobrze to zorganizowano
b) promocje naprawdę mega
c) trzeba się cieszyć, że dużo osób na promocji skorzystało

amen.
Rozumiemy, ale niektórzy wrzucają do koszyka i wychodzą ze sklepu i co? Ma wisieć "zarezerwowane" dla klienta do śmierci?🙂
marta__sz rany nie mam żalu, odpisałam jedynie 🙂 mogłam ?
No to właśnie piszę, że lepiej jak to zniknie w trakcie niż jak się dowiesz po x godzinach ( bo ktoś ręcznie musi sprawdzić).

Majówka blisko więc promocji powinno być dużo. Oby  🙂
Kurka. Zgapiłam 😤 W Sobotę w Equidea (stacjonarny) będzie przecena wybranych kolekcji do -70%.
Poszukuję kompletu białych ochraniaczy skorupek w promocyjnej cenie 😉 Najlepiej z pełnymi tyłami, rozm. pony/cob. Może komuś się rzuciły w oczy?  👀  :kwiatek:
czy wie ktoś może o jakiś promocjach na ogłowia munsztukowe, munsztuk lub wędzidło munsztukowe? 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 kwietnia 2015 20:34
Zelmutek Tu są białe i tutaj.
star100 Na szybko ogłowie munsztkowe i munsztuk.
wielka prośba  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek: (google nie pomógl) gdzie w jakimś sklepie w PL dostanę bryczesy felix buhler? chętnie w wyprzedażowej cenie ale niekoniecznie
Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2015 08:27
Precelek, kiedyś sklep Gazela sprowadzał rzeczy z Kraemera, o żadnym innym miejscu niestety nie wiem.
W pasi-koniku
Wszystkie bryczesy -15% na kod: BRYCZESY
Promocja trwa do 3 maja 2015 (niedziela).
Promocje nie łączą się.

A w Hidalgo
-20% na produkty Waldhausen
Wiecie coś może o nadchodzących promocjach obejmujących fraki/marynarki konkursowe  👀
te co są opisane w wątku sprawdzałam już
Equishop do 40% na bryczesy 😅 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się