Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 kwietnia 2015 17:52
czeggra1 piękne padoki i Czesio jaki zadowolony 😀
My w końcu mamy piaskowy padoczek uruchomiony po przerwie i Ciastko zachwycony 😜
czeggra czuć wiosnę! 💘
lusia wow, cóż za pozycja! 😎

lusia722 skojarzyło mi się z rozszalalą, tańczącą papugą kakadu  👍
Tu młodziak wrócił z zajeżdzania 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
23 kwietnia 2015 18:09
U nas zmiany. Dostałam pracę jako jeździec w SK Prudnik 🙂 Bez wątpienia jest to praca moich marzeń, dostałam bardzo dobre konie. Na początku maja jadę zawody, zaczynam na nowo zbierać oczka, tym razem na kilku koniach 😉 Chcę też spróbować swoich sił w WKKW. Najważniejszy jest progres! Czego się nauczę, to moje 🙂 Wstawiam eterowe uszy, bardzo mu się podoba w nowym miejscu!
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 kwietnia 2015 18:18
eterowa wow, gratulacje!  🙂
Ode mnie również  :kwiatek:  Do zobaczenia na hipodromach i w gazetach 😉 Trzymam kciukasy  :winko:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
23 kwietnia 2015 18:40
Miło wiedzieć, że wciąż są tutaj życzliwi nam ludzie, dziękuję! :kwiatek:
Grunt to możliwość i chęć zbierania doświadczenia 😉
Powodzenia!
eterowa Gratuluję


Młoda z dziś, zaliczyła pierwszą jazdę  😀
Picador jako model 😀

Fot. Mateusz Staszałek

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 kwietnia 2015 22:15
milkiwaj  😁
anai on w ogóle jest wesołek
Był Ciastko jako kakadu, jest Krowa jako skunks 😵


ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 kwietnia 2015 02:17
Gratulacje Eterowa. Najważniejsze to robić to co się lubi a przy tym uczyć się nowych rzeczy i jeszcze zarabiać na tym.

Negocjacja z zeszłego tygodnia pod Julką która na codzień wcale nie jeździ (ostatnio wsiadała w Polsce rok temu)













eterowa   dawniej tyskakonik ;)
24 kwietnia 2015 21:08
anai, ależ się z niego przystojniak zrobił 😉
ElaPe, ładny obrazek tworzą 🙂 Masz rację, spełniam swoje marzenia i mi jeszcze za to płacą - czego chcieć więcej?!
Bardzo Wam wszystkim dziękuję, wstawię może jeszcze zdjęcia:
-przytulaski z Nermą

-spacerek z Necordią

-słit focia z Jack Swordem. Źrebol ma 4 miesiące, byłam przy narodzinach i przeprowadzałam imprinting 🙂

-młoda Jarcandia

-a to nasz koniowóz 🙂

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 kwietnia 2015 22:14
Noo, koniowóz jak talala. Wjedziesz z fasonem na każde zawody. Eter też z tobą w Prudniku?

Pisz więcej o tej nowej pracy.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
24 kwietnia 2015 22:24
Eter ze mną, co mnie bardzo cieszy 🙂 Mam pod opieką 6 koni. 3 starsze (9-12 lat): Nerma, Necordia do skoków (chodziły do CC) i ogier Irches, który ma mnie wprowadzić w WKKW (startował w 1*). Z młodych mam 2 klacze po Candiavolo: Wicandię oraz Jarcandię, i jedną po Chef Supreme: Dominację. Wszystkie 4-latki. Będziemy próbować zagrać 2 z nich na czempionaty. W 9.04 są u nas zawody, jadę oba konkursy N klasy. Potem w planach mamy 3-dniowe w Jaszkowie 2 tygodnie później 😉 A co do czerwca to się jeszcze okaże. Nasz Prezes jest złotym człowiekiem. Mam szczęście, że mogę z nim pracować.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 kwietnia 2015 22:41
No i tak trzymać.  🙂 Koni do wyboru do kolory nie tylko na skoki ale i do WKKW.
eterowa Ogromne gratulacje! To także moje ogromne marzenia, więc zdawaj czasem relacje  😀 Powodzenia i sukcesów!
eterowa, wielkie gratulacje !
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 kwietnia 2015 13:36
eterowa również przyłączam się do gratulacji  :kwiatek:
ElaPe jedno co ogromnie podoba mi się na tych zdjęciach - to spokój oraz zadowolenie jeźdźca. Super

Dzisiejsze, moja Iskra.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
25 kwietnia 2015 16:07
Dziękuję, baaardzo mi miło :kwiatek:
Wstawiam jeszcze zdjęcie wspomnianego wcześniej ogiera Irchesa. Blondasek 😍 Mam nadzieję pochwalić się wkrótce zdjęciami z jazdy, skoków, zawodów 😉 Powiem Wam jeszcze, że historia jak z filmu, bo znaleźli mnie na YouTube i napisali z propozycją pracy 🙂
lusia świetne porównanie! 😁
eterowa gratulacje! Doszłaś do tego ciężką pracą i to z całą pewnością należy się Tobie. :kwiatek: Powodzenia!

padokowa Blood ... wiosna!
Za beczka super się na was patrzy.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 kwietnia 2015 19:15
😉 dziękujemy  :kwiatek:
Kastorkowa   Szałas na hałas
25 kwietnia 2015 21:59
Dzieciak z dziś. W końcu umyty, ale i tak myślę, że jutro nie będzie śladu po myciu  🤣



ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 kwietnia 2015 22:26
Powiem Wam jeszcze, że historia jak z filmu, bo znaleźli mnie na YouTube i napisali z propozycją pracy
no to tym bardziej cieszy - rzadko się chyba zdarza coś takiego 🙂 Pewnie chodzisz dumna i blada  😉

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 kwietnia 2015 23:59
Chrupeczka chciała się przedstawić bo jeszcze tu nie gościła 🏇
Czyli moje kolejne, wielkie, spełnione marzenie 😍
eterowa, faktycznie praca marzeń! Gratulacje :kwiatek:

Zairka, ale słodkości 😍
Panna moja
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się