sklepy internetowe

Plus dla sklepu Animalia.pl,  :kwiatek:
Dziewczyny apropos Czarnego Konia. Ja wiem ze to jest nielogiczne. Ja tylko odpisuję co jest legalna a to co jest zgodne z prawem nie zawsze jest logiczne. Pytacie czy sklep ma prawo potrącić te koszty- odpowiadam nie ma prawa! Jest to dobrowolna promocja sklepu i nie ma prawa jej potrącić. Takie jest prawo a akurat tak się składa że pracuję w tym dziale prawa. Pytacie odpowiadam. A wy zaczynacie dyskusje czy to niedorzeczne czy nie🙂 Jest niedorzeczne prawo ale takie jest ot tyle🙂
Tak bylo u nich jak kupowalam w zeszlym roku cos jak teraz jest to nie wiem. W kazdym razie napisalam ze dwa maile do konika co mysle o tej ich polityce i ze oczekuje zwrotu I oczywiście echo  🙄
Nie pisz co myślisz o polityce. Napisz że ejst to niezgodne z prawem oraz w tym terminie oczekujesz zwrotu albo zgłaszasz sprawę do UOKiK np🙂
Ja nadal odradzam okser.pl
Miesiąc musiałam się dopraszać o zwrot pieniędzy, za towar, którego mi nawet nie wysłali. Poza tym nie odpowiadają na maile. Porażka. batalia trwała od początku marca, skończyła się w tym tygodniu
Plus dla  sklepu Febro, bardzo dobry kontakt 🙂
Wieeelki plus dla GNL. W piątek zamówione, w piątek wysłane i dzisiaj już paczki są u mnie  🏇
Ogromny plus dla Jarpol! Za całokształt 🙂
+ MKsklep. Jak zwykle niezawodny.
Ogromny plus dla Jarpol! Za całokształt 🙂


harja a jak długo czekałaś na przesyłkę?Ja tydzień temu zamówiłam czaprak i dalej status oczekuje.
Abisana, proponuję zadzwonić do Jarpola, może paczka nie opłacona, może coś się gdzieś zapodziało, może... warto pytać...
Gaga Wysłałam maila, dzwoniłam, ale nikt nie odbiera, tzn. raz ktoś odebrał, ale połączenie urwało i potem znowu cisza. Nie mówię oczywiście, że specjalnie, czekam cierpliwie.
Abisana "Szanowni klienci i przyjaciele.
Z przyczyn osobistych kontakt z firmą może być do wtorku utrudniony. Za wszelkie niedogodności przepraszamy."

Z fb Jarpola.
Kasija Dzięki za informację  :kwiatek: Czyli dzisiaj powinnam się dodzwonić  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 kwietnia 2015 08:34
plus dla animalia.pl - nie za szybką przesyłkę i świetny kontakt, a za tą ilość folii bąbelkowej (kto by pomyślał, że książka i cuksy dla konia będą tak opakowane)  😍 pstrykałam i pstrykałam  😁
dobry-koń jak zawsze gigantyczny plus ode mnie! Paczuszka ekspresowo dotarła w moje łapki 💃
Abisana, dokładnie, z przyczyn osobistych właścicielki firmy wysyłki mogą się nieco opóźniać, kontakt może być utrudniony (choć na maila dostałam odpowiedź bardzo szybko) ale generalnie nie ma powodu do niepokoju 🙂 na pewno się doczekasz 🙂
A paczka doszła następnego dnia po wysłaniu, nie mieszkam daleko od siedziby, to i kurier miał krótszą drogę 😉)
Livia   ...z innego świata
29 kwietnia 2015 17:13
Ode mnie idzie GIGA PLUS dla konika - zależało mi bardzo na jednej derce i cudem udało się konikowi ją zdobyć, wyciągnęli ją dla mnie chyba z kapelusza 😜
Moje pierwsze zakupy w sklepie GNL okazały się bardzo pozytywnym doświadczeniem. Po 1. - trafiłam na dużą wyprzedaż i wpadło mi w oko kilka rzeczy, po 2 - nie było problemu z domówieniem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i jasne informacje co do statusu zamówienia.
Polecam!
Ogromne plusy dla sklepów:
Vetagri/ agrivet Kuślin - bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka i miły rabat na dwupaki agrisanu
GNL- super ceny, rewelacyjny kontakt i szybka wysyłka
Horsefeed - towar dostarczony na wczoraj, obsluga klienta na najwyższym poziomie
Pasi - konik - tu jak zawsze zero zastrzeżeń
Bardzo duży + dla konik.com.pl  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Super kontakt, bardzo szybko zamówili to co potrzebowałam oraz mi wysłali również migiem!  🏇
Nie wiem czy dobry wątek, ale mam pytanie, czy dostanę jeszcze gdzieś w internecie taki kaganiec https://animalia.pl/global-kaganiec-metalowy-z-paskiem/szczegoly/14413/  ? Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę 🙁
drabcio najlepsze jest to, że jak się pyta konika o zwrot to nawet słowa nie powiedzą o zwrocie bez 15 zł za wysyłkę niby. Gdybym wiedziała, że tak będzie to bym sobie daną rzecz sprzedała w ogłoszeniach, a tak jestem stratna o 15 zł + przesyłka pocztą, łącznie 24 zł. Bez sensu sobie wymyślili. Ja więcej zakupów nie mam zamiaru tam robić, bo nie chcę siedzieć zmartwiona czy wszystko będzie pasowało, czy przypadkiem będę musiała odsyłać i 15 zł marnować..

edit.
Wiecie dlaczego nagle na animalia.pl nie dolicza rabatu za produkty Yorka? Jeszcze przed zmianą strony miałam produkty w koszyku i na Yorka naliczało, a po zmianie wyglądu nie nalicza.. ?
Livia   ...z innego świata
03 maja 2015 18:00
Fokusowa, to o tyle dziwne, że niedawno też zwracałam ochraniacze do konika i dostałam całą kwotę z powrotem (tzn. musiałam je odesłać na swój koszt, ale to, co wpłaciłam, potem odzyskałam). Dodatkowo zdobyli dla mnie rzecz, której nigdzie indziej nie było - więc dla mnie w ogólnym rozrachunku to świetny sklep 🙂
Livia a odejmując cenę ochraniaczy miałaś kwotę reszty zamówienia pow 150 zł? Bo wtedy zwracają normalnie podobno.
Ja będę kupować "pewniaki", ale nowe rzeczy których nie jestem pewna niestety nie.
Livia   ...z innego świata
03 maja 2015 19:20
Nie, zamawiałam wtedy tylko te ochraniacze.
polecam YARD-EQUITES, kontakt, podejście do klienta, na szóstkę z plusem  😍  😍  😍  😍  😍
rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aktualnie mój ulubiony sklep numer 1
Robia promocje na wysyłkę a teraz sie zapieraja. Zwykłe cwaniaki. Wyslalam kolejnego maila ale wymyślają sobie co raz to nowsze zasady. W każdym razie takich problemów nie mialam z zadnym ze sklepow a sakupy nawet robilam w equiversum I okserze. Takze dla mnie to drugie I ostatnie zakupy w koniku i absolutnie odradzam wszystkim bo to są jaja straszne.
Co do Yard Equites - w pełni popieram i potwierdzam  - super obsługa, rzetelna informacja, super doradztwo i niezmierzone pokłady cierpliwości dla klientów, którzy ciągle "głowę zawracają" (a niekoniecznie coś kupują  :icon_redface🙂
drabcio, ale z tego, co pisała Balajlama to ich postępowanie jest niezgodne z prawem (ja się nie znam na tym, więc nie bronie żadnej ze stron). Odnieśli się jakoś do tego argumentu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się