Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Ten tablet mnie wykonczy 😵 ucina mi slowa a ja szybko wysylam i potem zdania sa niekompletne. Chodzilo mi bardziej czemu stracila Gucia niz czemu obrazila sie na volte 😉 ( tego to sie mozna domyslec aczkowliek moze byl jakis inny powod)

malenstwo odmow trzy zdrowaski , ze nie pojechalas z wrotkim  teraz moglabys byc na miesjcu Ktos  😁

Ps; nic , absolutnie nic nie mam do Ktos 😉
Bischa   TAFC Polska :)
25 kwietnia 2015 09:52
Smarcik, a ja, dasz radę luknąć? Pierwszy nick to była Mera, po problemach z zalogowaniem powstała Mera2, a potem nie wiem z jakich powodów była Harbiś. Chyba po powrocie volty na voltopirach zostałam dopiero Bischą.
Czy dobrze pamietam, ze Ania Guciowa to ta z kolorowymi dredami i tatuazami? Wlascicielka fryza?
kujka   new better life mode: on
25 kwietnia 2015 13:11
Majorowa, dokladnie
A to dobrze pamietam. Tez jestem ciekawa, jak potoczyly sie losy jej i Gucia.
rosek0, Tablet to zło. Teraz przeczytałam Twoją poprzednią wiadomość 2 razy i doszedł do mnie sens 😁
[quote author=budyń link=topic=25404.msg2341348#msg2341348 date=1429599799]
FKB było najlepszym forum ever :P Ale nic wspólnego z voltą nie miało, to było zgromadzenie konikowych blogowiczów z, głównie, blog.pl.
[/quote]

Skrót myślowy z mojej strony, wszak kilkoro użytkowników z fkb skończyło na volcie  😉
Na szybko pamiętam(tutejsze nicki): kamkaz, moon, strzygę, bush  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2015 20:02
buyaka, jeszcze Ponia 😀
busch   Mad god's blessing.
26 kwietnia 2015 20:09
buyaka, co to fkb? Niby wymieniasz mnie jako jedną z użytkowniczek tego forum, ale jakoś nie umiem rozszyfrować tego skrótu. Poza voltahorse jeszcze swego czasu spamowałam na qnwortalu, ale nijak to chyba nie pasuje do fkb?
oi, to może mi się jednak coś pokićkało  😁
FKB - Forum Końskich Blogowiczów (nazwa pierwszorzędna  😜 )
buyaka, wiem, znam, w końcu też siedziałam :P Ale ogólnie małe fora mają swój klimat.
Znalazłam swoje posty... wynika z tego, że zarejestrowałam się 7 maja 2006 roku. To za chwilę 9 lat...
To forum ssie.
Mi podaje 10.04.05, ale ja zawsze mało piszący
Ja starą voltę czytałam i wielokrotnie próbowałam się zarejestrować, ale nigdy mi się to nie udało.
Jakieś 7 lat temu istniało jeszcze i całkiem prężnie działało forum "Konie i My".
Poznałam się tam z miłością mego życia oraz z faith, leosky, Quendi, kasbeg.... pewnie jeszcze ktoś się znajdzie.
Ta laska z tatuażami (jako Anna Chwalebna?) też tam była.
Kiedyś (jeszcze przed KiM) była też grupa dyskusyjna alt.pl.konie. O właśnie widzę nicki jeszcze stamtąd - k_cian, Natchniuza...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 kwietnia 2015 12:55
Ja czytałam od 2003. Kupa czasu.

A pamiętacie taką użytkowniczkę Sunflower? 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 kwietnia 2015 23:34
Chciałam zaznaczyć że daty rejestracji 2005 nie muszą świadczyć że to nastąpiło w 2005. To był rok, kiedy volta się zepsuła a po jej naprawieniu trzeba było na nowo się rejestrować.
Ja się zarejestrowałam na pewno wcześniej niż w 2005. Sądzę, że 2002 albo 2003. A może nawet 2001? Nie pamiętam 🙂 Forum kilka razy padało, słabo działało. Szmat czasu. Pamiętam za to, że moim pierwszym postem było ogłoszenie, że szukam stajni, do której mogłabym pojechać do pracy za jazdy w wakacje. Napisałam, że mam duże doświadczenie (pffff) i oczywiście zostałam solidnie zjechana 😀
smarcik, ta wytatuowana od fryza?
Burza tak! Też widziałam ten jej post na fb 😉
laski, jak chcecie na starą volte a nie pamiętacie hasła, to wystarczy napisać do voltka. on jest wyluzowany i oddaje hasła 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2015 06:41
Albo wystarczy kliknąć "zapomniałem hasło"  😉
Bischa   TAFC Polska :)
18 maja 2015 19:30
Gorzej, jak ktoś nie ma maila, na który miał zarejestrowane konto 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się