kącik skoków

Dzionka, na niedzielnej będę ja z aparatem, ale jeszcze nie wiem od której godziny 😉
ktoś ma info na temat propozycji majówki w STG?


http://kitty24.hekko.pl/pomzj/zawody/propozycje-i-wyniki/
Na samej górze masz propozycje Stada 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2015 17:54
Dlaczego nie było rozgrywki w finale seniorów?  👀
Trener 4., o 0,43 pkt do trzeciego i 0,75 pkt do drugiego miejsca  😤 tzn. wynik super, ale tak blisko było noooo!
Edit: eeee teraz spiker przeczytał, że Trener jest ósmy, a w wynikach na stronie jest czwarty... https://zawodykonne.com/zawody/jaszkowo/296/5823 (przy czym Przedpełski pierwszy, nie Głoskowski, ja już nie wiem... Ale wcześniej spiker podawał, że Poręba czwarty, no to co jest?!)
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 kwietnia 2015 18:02
Pojechałam dzisiaj z moją młodą zawodniczką na zawody towarzyskie z okazji biegu św Jerzego i po wszystkich przejazdach koleżanka wkręciła mnie żebym zrobiła pokaz skoków bez ogłowia i mam parę screenów  🙂




Facella najpierw podawali miejsca z trzydniowych zmagań w Jaszkowie - 2 półfinały + 2 nawroty finału. A później ostateczne miejsca w całym cyklu HPP.
I właśnie te pierwsze były na stronie zawodykonne.com
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 kwietnia 2015 20:16
crazy dziękujemy,  ale to nie były udane zawody.  Konie bardzo nam źle skakały.  Dodatkowo Karaluch bardzo źle się prowadził.  Teraz przed nami ważniejsze zadanie, bo już za niecałe dwa tygodnie eliminacja do RA i jednocześnie pierwsza kwalifikacja do ME.
crazy dziękujemy,  ale to nie były udane zawody.  Konie bardzo nam źle skakały. 




Czyżby nie spodobało im się "rewelacyjne" podłoże na hali w Jaszkowie?

Dzionka dzięki, miło mi to słyszeć, że jakoś to zaczyna wyglądać  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2015 21:05
Baffinka, teraz rozumiem! Dziwnie jest rozgrywany ten HPP, można sobie natrzaskać punktów na eliminacjach i dać d...y w finale a i tak się wygra.. To tylko dowodzi, że jest to sport dla ludzi, którzy mają kasę, żeby jezdzic co rusz na zawody...
Ale to parę lat temu już tak było, że było kilka eliminacji i finał. Później zrobili takie na jednych zawodach, a teraz znowu eliminacje... Nie nadążysz  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2015 21:14
Ale cechą pucharu jest właśnie to, że to jest cykl zawodów.
Ja tam nic nie mówie  😀  Uważam, że tak jest lepiej. Kasa kasą, ale widać kto trzyma formę dłuższy czas, a nie akurat trafi z formą na ten jeden weekend jak było kiedyś.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 kwietnia 2015 21:27
Nie tylko w jeździectwie =)
Jest jakiś sport Olimpijski który nie wymaga kasy ???  😁
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2015 22:04
Smok10 myślę, że są takie, które nie wymagają AŻ TYLE kasy, choć dalej zainwestować trzeba sporo. 🙂
Kogo spotkam w weekend w Sielance? 🙂

Smok10 myślę, że są takie, które nie wymagają AŻ TYLE kasy, choć dalej zainwestować trzeba sporo. 🙂


Mimo wszystko , nawet jeśli nie wymagają aż tyle kasy , to wymagają jej baaardzo dużo. Później to już nie są wielkie różnice. Sport jest tak skomercializowany że uprawiany profesionalnie , każdy wymaga ogromu nakładów.  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 kwietnia 2015 08:31
somebody w piątek to się obie tak załamałyśmy, że nie pytaj. "Ulepszenie" podłoża na finał to była totalna porażka. Z resztą wystarczyło spojrzeć na ilość czystych przejazdów w piątek we wszystkich kategoriach. No i na wysokości parkurów w kolejne dni.
Facella Trzeba było zliczyć tylko 4 eliminacje. Według mnie to jest całkiem fair, bo tak jak baffinka pisała daje w miarę miarodajny obraz formy par w sezonie.

Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, ważne!
https://www.facebook.com/pages/TKKF-Ognisko-Podkowa/171985739513434?fref=ts
(z facebooka)
TKKF Ognisko Podkowa od zawsze bardzo świadomie starało się uczestniczyć w świecie jeździeckim, kierując się przede wszystkim dobrem koni. Dlatego też czujemy się w obowiązku poinformować o smutnych wydarzeniach, kiedy zmuszeni zostaliśmy do podjęcia bolesnych decyzji i uśpienia dwóch naszych koni. W chwili obecnej nie wiemy, jaka była przyczyna choroby. Po konsultacjach z całą rzeszą lekarzy weterynarii i specjalistów z Katedry Chorób Zakaźnych SGGW powstało podejrzenie wystąpienia herpeswirusa EHV-1. Chcąc mieć pewność zwróciliśmy się do ekspertów z SGGW z prośbą o przeprowadzenie badań. Wyniki mamy otrzymać wkrótce. Ponieważ objawy choroby w naszej stajni pojawiły się po zawodach regionalnych w skokach i ujeżdżeniu, w których udział wzięła bardzo duża liczba koni, istnieje podejrzenie, że wśród nich były konie zakażone wirusem. Apelujemy więc o zwracanie bacznej uwagi na stan zdrowia Waszych podopiecznych. Jakiekolwiek niepokojące objawy powinny skutkować wezwaniem służb medycznych.
W obecnej sytuacji podjęliśmy decyzję o objęciu czterotygodniową kwarantanną koni pozostających pod naszą opieką. Dziękujemy za dowody sympatii i Wasze wsparcie. Mamy nadzieję, że nic złego już się nie wydarzy.
Nas jednak nie będzie w Warce 🙁

Parkury otwarte w Stajni Heartland uważam za udane 😉 Wiemy nad czym mamy pracować, nic tylko brać się do roboty. Ja nie w formie - skakałam ostatni raz podczas zawodów na początku marca w aro, później kobyła wyjechała w trening, jak ją zabierałam to wtedy raz na niej skakałam i dwa dni przed zawodami skoczyłam dwa razy, więc tyle co nic. Z kobyły jestem bardzo zadowolona, z siebie trochę mniej, ale i tak jest progres - troszkę się odblokowałam z głową (normalnie bym spanikowała i zatrzymywała konia przed wszystkim, zwłaszcza przed potrójnym szeregiem (na fulę i później na dwie). Nic tylko pracować, konia mam złotego, szczerego i najlepszego  💘 mimo, że trudnego 😉

Filmik:


Jakieś zdjęcia:
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/11182357_886353381421679_6405756952684716291_n.jpg?oh=c59203d2bdb99f8137da779a2915ae41&oe=5599FEED[/img]
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11152681_886353508088333_7223464001162368868_n.jpg?oh=17af2be934a577e72b3afd0e72078605&oe=55CEF015[/img]
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11156216_886351098088574_499548938118169578_n.jpg?oh=73d3e9b1dda3d39390c10cc270c9ee51&oe=559C0086[/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2015 12:28
Gdzie mogę znaleźć wyniki zawodów w Jeziorkach z wczoraj? zawodykonne.com i cheval-tech nie mają 🙁
Facella będą w poniedziałek wieczorem na ich stronie. Obserwuj fb. Podadzą info. Widziałam,  że trener był  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2015 13:07
A możesz mi podrzucić link? Ja nawet nie wiem, jak ta stajnia się nazywa  😁 właśnie był nowymi kobyłami i chciałam sprawdzić, jak mu poszło 😉
Kj Jeziorki Osieczna. Samych przejazdów nie widziałam,  więc nie pomogę
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 kwietnia 2015 14:51
Już pomogłaś, dzięki  :kwiatek:

nasz wczorajszy przejazd  😉




Nirv przepraszam możliwe, że pisałaś już, ale jeździsz z kimś z ziemi?
baffinka czyżby licencja?  😉 Zrobiłaś duży progres, pamiętam Twoje stare filmiki. Gratulacje  :kwiatek:
DoSia, mam kogoś z ziemi, zaczynamy współpracę (do tej pory bez szału z częstotliwością, ale na dniach ta osoba się do nas wprowadza z koniem, więc będzie ktoś na mnie krzyczał na co dzień, dodatkowo dopiero się wjeżdżam w kobyłę, bo jest u mnie niecałe 3 miesiące, z czego miesiąc była na tuningu) + planuję jeździć na konsultację do super trenera i zawodnika w jednym. Jak wszystko się uda to na weekend majowy pojedziemy z kobyłką tam. Wcześniej na Pamirze (który teraz już bardziej odpoczywa z racji wieku) jeździłam z paroma osobami. Na kobyle kompletnie inaczej się jeździ więc jeszcze wygląda to jak wygląda.
Salto Piccolo tak, licka  😀 dziękuję  :kwiatek: staram się cały czas nad sobą i koniem pracować. Jeszcze bardzo długa droga przed nami
Nirv na pierwszym foto widzę że ta stajnia też się skusiła na cavaletti-nocniki 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się