Perfekcyjny makijaż

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 kwietnia 2015 11:44
Dzięki  :kwiatek:

Kurcze, czyli właśnie inaczej niż na tym obrazku  wrzuconym 2 strony wcześniej. No nic, zaryzykuję, może 30.04 jeszcze będą te cienie, które chcę kupić  😉
robakt   Liczy się jutro.
26 kwietnia 2015 16:24
Poprawiłam sobie humor i wstąpiłam do Rossmanna. Wzięłam korektor pod oczy i puder sypki z Wibo na zapas. Miałam nic nie kupować, bo wszystko mam, no ale wiecie jak jest  😎
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 kwietnia 2015 09:25
z kilku ostatnich stron wywnioskowałam że warto w promocji kupić:

Podkład
Healthy Mix


Szminka
Bourjois Rouge Edition Velvet


Tusz
Loreal Volume Million Lashes So Coutur !!


Gąbka do pudru
Beauty Blender


czy wyciągnęłam właściwe wnioski , bo zaraz po pracy pędzę do Rossmana ?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 kwietnia 2015 09:35
Euforia_80
Wnioski właściwe 😉
Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy wymienione produkty będą odpowiednie dla Twojej skóry (podkład), czy ust (pomadka).
Euforia_80, Beauty Blender to akurat gąbka do podkładu i nie dostaniesz jej w Rossmannie, ale reszta się zgadza 😉

Btw. - zakupiłam Healthy Mix w kolorze 51 i okazuje się, że i tak wyglądam na lekko opaloną 👀 Wynika z tego, że nowa wersja jest ciemniejsza od starszej, którą się sugerowałam. Miałam kiedyś 51 własnie i był deczko zbyt jasny nawet zimą...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 kwietnia 2015 09:47
no tak BB to gdzie indziej, co do tego czy będzie pasować do się okażę jak wypróbuję . W sumie wszystko mam ale z nieco niższej półki , no ale jak tu nie skorzystać z takiej promocji jak mogę w podobnej cenie mieć  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2015 10:07
Euforia zależy jaką masz cerę, u mnie np Healthy Mix się nie sprawdza, wolę 123  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 kwietnia 2015 10:09
Otóż to😉
U mnie jest dokładnie odwrotnie.
ja kupiłam 2 podkłady loreal'a. Zobaczymy, który mi bardziej podpasuje 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 kwietnia 2015 12:57
cerę mam suchą, będzie dobry ?  🙄
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 kwietnia 2015 12:59
Euforia_80
Healthy mix będzie świetny do cery suchej 😉
Ja kupiłam podkład miss sporty So Matee Perfect Stay. Mam nadzieję, że mi podpasuje.
A mi się nie udało kupić Healthy Mix w kolorze 51 🙁 w moim wiejskim R. drugiego dnia wszystko już było wykupione, dzisiaj jeździłam po 5 Rossmannach w Poznaniu i pustki. Szkoda 🙁
maracuja, dlatego ja pobiegłam pierwszego dnia z rana, bo znikają bardzo szybko...
a ile kosztuje healthy mix w tej promocji?
ja dzisiaj próbowałam coś kupić - colorstay w moim kolorze tylko był dla skóry suchej, krem cc z burżuja tylko w ciemnych kolorach :/ skończyłam z jakąś trójką do konturowania z lovely, jak będzie zły to trudno 7 zł jakoś przeżyję  😁 Jutro ma być dostawa, więc pójdę z rana, może coś jeszcze upoluję  🙄
maracuja, jak byłam w Malcie w piątek o 10😲4 to udało mi się dostać ostatni :/ o 10 była galeria otwierana. W Plazie o tej samej porze też pustki w 51
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 kwietnia 2015 19:46
Ja tylko 2 pudry miss sporty i rimmela kupiłam. I jest mi przykro bo te "transparentne" są prawie dla mnie za ciemne...
calore, chyba ok. 30 zł 🙂

Ja kupiłam healthy mix 52 i bardzo mi pasuje! 🙂 Do tego puder affini tone z maybelline, jakiś tańszy bronzer i róż 🙂 Będę jeszcze polować na ten tusz z l'oreal, ile on mniej wiecej będzie kosztował? 🙂


Gdzie można kupić taniej BB?
😲 😲
wiedziałam, że on szybko znika, ale nie że aż tak... No trudno, zostało mi jeszcze trochę 123 Perfect, jak go zdenkuję to może trafię na jakąś promo, jak nie to zamówie z Internetów 😉

W czwartek będę z samego rana jechała do Rossmanna! Poluję w sumie tylko na So Couture 😀

Znacie jeszcze jakieś must have? Znam Color Tattoo, żelowy eyeliner Maybelline. Zaskoczcie mnie czymś 😁
Strzyga dobre te pudry miss sporty? Zastanawiałam się dzisiaj nad nimi.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 kwietnia 2015 20:00
flygirl, dla mnie całkiem niezłe, bo to już kolejny, używam na konie i do szkoły, nie na wyjścia. Tak do codziennego mejkupu, fajnie kryją, nie wysuszają, trzymają się w miarę nieźle. Jak za całe 5,88 są naprawdę dobre 😀
Tylko... mam 001 transparent. Kupiłam raz 002, żeby był na lato, to wyglądałam jak solara wysmarowana samoopalaczem...
To w takim razie jutro podejdę i wezmę na próbę, dzięki. 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 kwietnia 2015 20:29
zonk,
Który Rossmann taki wyczyszczony? Nie wiem czy w środę opłaca mi się w ogóle do któregoś zaglądać.

Korektory też są teraz w promocji?
Pauli, tak 🙂
Pauli, akurat byłam w Mannhatanie, w Gdyni się nie orientuję zbytnio, ale stawiam, że jest mega lipa. Burżuj i Revlon chyba są tylko w Rivierze, więc tam nawet nie chce mi sie jechać pooglądać puste półki  🤣 Jutro wracając z uczelni zajade znowu do Mannhatanu, jak w dostawie nie przyjdzie to, co chcę to spróbuję jeszcze w jakiś po drodze do domu się rozejrzeć. W sumie tak bez spiny, colorstay jest w necie w takiej samej cenie jak teraz na promo w rossmannie, więc najwyżej sobie zamówie.
Jeśli chodzi o Gdańsk to polecam zajrzeć do rossmanna przy Piotrze i Pawle w oliwie. To jest chyba CH Familia. Duży rossmann, malo ludzi. Burzuj jest na 99%, a revlon to nie wiem
Scottie   Cicha obserwatorka
28 kwietnia 2015 06:42
Hebe też chyba jakieś promocje do -40% będzie miało 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 kwietnia 2015 07:18
jaki efekt daje bronzer? jak sie go stosuje, czy nie trwoży ciemniejszej maski? nigdy nie używałam dlatego pytam.

Podkłady  bourjois u nas też wykupione ale miała być wczoraj dostawa więc dzisiaj znowu polecę  🏇
Scottie   Cicha obserwatorka
28 kwietnia 2015 07:36
Euforia_80, bronzera używa się albo do konturowania (czyli nakłada w miejsca, w których "pada cień"😉 albo do opalenia/ocieplenia cery, nie nakłada się go na całą twarz, więc nie ma jak zrobić na twarzy maski.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się