Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
27 kwietnia 2015 21:57
strzemionko a co będzie dalej to w praniu wyjdzie :P zobaczymy czy wyjadę na studia gdzieś daleko, czy będę dojeżdżać gdzieś bliżej do jakiejś szkoły policealnej 🙂

Jiska dzięki za opinie ^^
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 kwietnia 2015 23:07
[url=
#t=583]
#t=583[/url]  😍
drabcio, co za koleś ! 😀

A ja sobie tak cichutko pozwolę wstawić filmik z niełatwej walki o moje oczko w głowie...  😉
Niedzielny teren na 9.koni:



🙂
rox a co mu było? Ładny filmik.
Korzystając z cudownych warunków pogodowych w Krakowie i chwili wolnego czasu razem z koleżanką zdecydowałyśmy się na zrobienie filmiku.
Ja i Zordina N nagrywane przez forumową Equihorse moim telefonem.
muzyka : Coldplay- Magic
MEGA ŚWIETNY FILMIK  🏇!!!
bardzo fajny filmik, te zwolnienia są bardzo efektowne.
kidczekaj NIESAMOWITY aż brak słów  😍 Można wiedzieć cóż za telefon tak super jakość daje? 😉
Dzięki dziewczyny !  :kwiatek:

Vendettka to jest iPhone 5s. Filmik stworzony w aplikacji iMovie.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
17 maja 2015 23:02
kidczekaj widziałam film na facebooku już, super jest. 🙂 Mam pytanie w sprawie tej aplikacji... Ona odpłatna jest, prawda? 🙁
Siesiepy wiem, że jak miałam iphone4 to była płatna. teraz mam 5s i jest darmowa 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 maja 2015 22:00
Jakie mikronóżki 😲 Normalnie puchata kulka na króciutkich szkitkach 😲
https://www.facebook.com/RoozerBrewz/videos/10152520690945461/?fref=nf
Siesiepy   Ponczek bez rączek
25 maja 2015 22:02
kidczekaj czyli chyba trzeba zmienić srajfona.  😵
Co w tym dla nich jest śmiesznego?  👀 komentarz chyba stosowny już napisałam... paskudne i lekceważące traktowanie konia
Mój, już jakiś czas temu zrobiony filmik  😉
szau!  😜
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
31 maja 2015 12:07
jak to wygląda na treningach, to podlinkuję jak dostanę świeże filmy, bo jest naprawdę świetnie - ale na zawodach to ogólnie mam przekichane 😀 Albo nie do upchnięcia, albo nie do zatrzymania. Na pyszczku najdelikatniej jak mogę półparadkami działam a torpeda gna. Doszlifujemy się na tych treningowych przejazdach i spróbujemy sił w amatorkach 🙂 Całą winę za niedociągnięcia biorę na siebie  😡 ale to kwestia czasu i kolejnych przejazdów treningowych, aż się w końcu zgramy  🏇 i będziemy nie do pobicia  😎 
Sokola, hahah, uśmiałam się niemal do łez! Genialny podkład dźwiękowy i tak duży dystans do siebie 👍.
Sokola, wiem, że to nie interpretacja, a filmik przezabawny, ale... przemyśl ideę wybierania się na jakiekolwiek skoki na koniu bez kierownicy. Lepiej (i szybciej) będzie poćwiczyć na drążkach trasę, tempo, rytm.
Sokola, ja już chyba ci kiedyś pisałam, mam takiego samego zwierza jak ty, maść, budowa, wielkość, charakter 😉 (przynajmniej widoczny ten tu na filmiku 🙂 ) No jakbym widziała swoją. A filmiki bardzo pozytywnie się odbiera.
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
31 maja 2015 18:29
halo na treningach całkiem inaczej to wygląda niż na zawodach 😀
Sokola, nie wierzę. Nie wierzę. Nie wierzę, że na treningu masz kontrolę nad kłodą konia, żeby zad szedł zawsze śladem przodu, a koń trzymał niezmienne tempo i rytm w każdym łuku i na każdej prostej, identycznie szedł "do stajni" jak i "od stajni", przed przeszkodą/drążkiem i za, żeby każdy najazd był idealnie prosty i bez przekraczania osi przeszkody.
Takich cudów to nie ma!
Na zawodach, szczególnie w debiutach, pogarsza się "preformans" - ale nie tak.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
31 maja 2015 20:31
Padłam i myślę, że długo będę szukała czegoś równie fenomenalnego pod względem ujęć i tego co dzieje się w filmie Lorenzo
Gillian   four letter word
31 maja 2015 20:40
Sokola, hahah, uśmiałam się niemal do łez! Genialny podkład dźwiękowy i tak duży dystans do siebie 👍.


no ja też mam łzy w oczach, ale zupełnie nie ze śmiechu... tragedia co się tam dzieje.
Sokola 😂 boskie
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
01 czerwca 2015 22:21
halo proszę o tu taki mini parkur z dziś  idealnie może i nie jest, szczególnie ze mną  🤬 ale instruktorke dopiero po połowie czerwca mamy, więc jak na razie to albo muszę się sama pilnować, albo proszę koleżankę, żeby zerknęła na mnie :p to co się dzieje na nieogrodzonej ujeżdżalni podczas zwykłej jazdy, a stajennej ogrodzonej pastuchem podczas zawodów to jak dwa różne światy. Już i tak jest dużo lepiej niż było kiedyś.. pamiętam jak jechałam "mój pierwszy raz to Sonia ani wejść nie chciała na ujeżdżalnię, a jak ruszyła to zrobiła kółko i stanęła przy wyjeździe 😀 Tyle miałam z zawodów :'😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 czerwca 2015 22:25
Wstawiam film z wygranej w Finale RS (N1 dwufazowy) na ZO-B 3* Jaszkowo. Resztę przejazdów posklejam i wstawię wkrótce 😉
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=947769335243545&id=100000314611291&ref=m_notif&notif_t=like&actorid=100004466172420
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się