Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

alnama ok! będę czekać na info 🙂

e. kupiłam te klasyki w outlecie w Lublinie i faktycznie w rozmiarówce juniorskiej wyszło 36,5 🙂
losieq no właśnie mialam Ci pisać 😀 to była dobra decyzka żeby zamówić po długości wkładki 🙂

A w temacie butów i sklepów internetowych to niestety zmuszona jestem powiedzieć, że nie polecam sklepu runcolors.pl. Zamówiłam buty 2 dni temu przez stronę, gdzieś na fejsie wpadło mi w oko że jest kod zniżkowy na hasło wiosna. Wpisałam w polu i wskoczyło -10%. Nie powiem ucieszyłam się bo to zawsze 20 zł mniej. Przyszło potwierdzenie na maila, ale wybrałam opcje płatność przy odbiorze bo akurat miałam gotówke. Jakie było moje niemiłe zaskoczenie jak dostałam maila od firmy kurierskiej, że paczka jest nadana na kwotę 20 zł większą (czyli pierwotną, bez rabatu). Wkurzyłam się i od wczoraj próbuje się do nich dodzwonić oczywiście bezskutecznie. Na maila również nie odpowiedzieli. Kurier był, za pierwszym razem paczki nie odebrałam i dalej dzisiaj próbowałam się tam dodzwonić. W końcu machnęłam ręką na te 20 zł, bo zależało mi na butach. Opinie w tym momencie może sobie każdy sam wystawić. Co do przesyłki to ekspresowa. I to tyle.
Martia nie kupuj butów z paskiem wokół kostki bo optycznie skracają nogę. Kolor zgodny  z biżuterią. Możesz zaszaleć na złoto lub srebrno albo jakoś brokatowo - kolorowo. Na wesele trzeba sie wesoło przyozdobić  🙂
estena   Wariat nad wariaty.
10 kwietnia 2015 18:14
Popełniłam dziś trzy pary butów... ehh mogę stwierdzić,  że godnie uczciłam własne urodziny  😁
Popełniłam dziś trzy pary butów... ehh mogę stwierdzić,  że godnie uczciłam własne urodziny  😁
Najserdeczniejsze życzenia. I zazdroszczę . Ja mam bardzo wrażliwe stopy i dopasowanie butów to koszmar. Szczególnie jak sie ma w dodatku szeroką stopę.
Co sądzicie o tej ofercie: Adidasy Superstary za 119 zł ?
To nie jakieś podróbki? Bo cena chyba okazyjna?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 kwietnia 2015 19:58
To nie podróbki, tylko model zrobiony z takiego śliskiego, sztucznego materiału a nie skóry  😉
estena   Wariat nad wariaty.
10 kwietnia 2015 21:44
[quote author=estena link=topic=8215.msg2334003#msg2334003 date=1428686085]
Popełniłam dziś trzy pary butów... ehh mogę stwierdzić,  że godnie uczciłam własne urodziny  😁
Najserdeczniejsze życzenia. I zazdroszczę . Ja mam bardzo wrażliwe stopy i dopasowanie butów to koszmar. Szczególnie jak sie ma w dodatku szeroką stopę.
[/quote]

Dzięki  :kwiatek: Mi też nie łatwo idzie kupowanie butów, ale dziś miałam wyjątkowe szczęście  😉
smarcik, dzięki 😀, chyba ich nie chcę, pewnie szybko się zmechacą itd. Skórzane pewnie porządniejsze.
Dziewczyny! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!
Widziałam w metrze dziewczynę w zajefajnych tenisówkach: białych (niskich) z kolorowymi oczkami (każde oczko inny kolor).
Nie miałam jak jej zaczepić, a chcę taki trampki! 😍 Tyle, że nigdzie w necie nie widzę, nie rzuciły się Wam może w oczy?
Wącham się nad zakupem nike rosche run z taką fajna wkładka tak jakby z tarki. Mam klasyczne i są mega wygodne a jak te sprawdzają się na dłuższą metę? Wygodne?  🤔
Dziewczyny pomocy!



Gdzie znajdę takie cuda, tylko najlepiej matowe?  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2015 08:00
Co sądzicie?  👀 Są takie mięciusie i milusie i w ogóle oh i ah  💘 Tylko nie wiem, do czego chodzić w takich butach i czy przypadkiem nie są strasznie brzydkie?  😉
Dziewczyny pomocy!


Gdzie znajdę takie cuda, tylko najlepiej matowe?  😜


nie wiem czy dokladnie takie, ale moze na vagabond?
smarcik, Mamy chyba podobny gust 😁 Mnie się podobają. Do spodni, do sukienki... :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2015 11:46
Ehhh, kusisz  😁 Ale właśnie kupiłam sandały, muszę się przez chwilę powstrzymać od kolejnych butów..  😵
Pomocy! Gdzie znajdę szpilki w kolorze pudrowo różowym? Max 10-12 cm, BEZ CZUBA

Obeszłam wczoraj dwie galerie handlowe, wszędzie tylko czuby 🙁
właśnie kupiłam janoskie 😍 Dobrze, że mój rozmiar mieści się pod dziecięcy 😀
Nic tak nie psuje humoru jak brak nowej pary butów: mam problem.
Wszystkie szpilki czy buty na wyższym obcasie jeżeli nie mają dodatkowego paska spadają mi z nóg jak zaczynam iść szybciej niż spacerkiem - 38 za duże, 37 ciśnie tak, że nie da się wytrzymać.
Czy jakikolwiek sklep stacjonarny sprzedaje połówki? Ma ktoś taki sam problem jak ja?
udorka, A gdzie kupujesz buty zazwyczaj? Nie myślałaś może, żeby dać sobie uszyć buty na wymiar? 🙂

smarcik, Mój ostatni zakup zgubił podeszwę ostatnio.... 😎 więc można powiedzieć, że zaistniał dobry pretekst do kupna jakiejś fajnej pary. Dobrze, że dałam za te buty 50% ceny, bo bardzo bym się zdenerwowała.... pół roku użytkowania i cała podeszwa odeszła.
Na wymiar pewnie będzie strasznie drogo i długo no i chciałabym więcej a nie jedną parę...

Obskoczyłam wszystkie w okolicy obuwnicze, z sieciówek tylko Deichmanna i CCC ale może w innych tego typu...
infantil znalazłam tylko takie: https://www.zalando.pl/vagabond-dioon-ankle-boot-black-va111c09d-q11.html ale w sumie nie są takie ładne 🙁
udorka, swoje połówki na obcasie kupowałam w Ryłko, może tam zajrzyj  😉
Babi, zaglądałaś do venezii, ryłko? W tym pierwszym byłam ostatnio jak dopiero wprowadzali kolekcję wiosna/lato ale mam wrażenie, że mieli pudrowy róż w ofercie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2015 16:23
sankaritarina o rany, współczuję.. I zdecydowanie polecam wrzucane przeze mnie wcześniej buty z Baty, co prawda jeszcze nie kupiłam, ale w życiu nie widziałam tak mięciutkiej skóry, przy mierzeniu były mega wygodne  😜 (W ogóle jest kolekcja Bata flexible, mają też np klasyczne buty na niewielkim obcasie, wszystkie z takiej miękkiej skóry i z bardzo elastyczną podeszwą).


A póki co kupiłam TAKIE bo u mnie już niesamowicie gorąco jest, ciężko przetrwać w zakrytych butach  😉
buyaka, mieli pastelowe kolory, ale wszystkie w szpic 🙁

Zamawiał ktoś ze strony: melmelissa.pl ?
Och, no to wtopa.

A jak sie ma jakosc Baty? Calkiem ciekawe niektore modele maja w ofercie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2015 17:38
Ja miałam dotąd 3 pary butów od nich - szpilki, skórzane baletki i szmaciane sandały. Z dwóch pierwszych byłam bardzo zadowolona i chodziłam w nich latami, z trzecich nie bo bardzo szybko zdarłam materiał na piętach, ale mam krzywe nogi i nie powinnam kupować takich butów więc im to wybaczyłam  😉 Ojciec ma od nich kilka par butów do garnituru i bardzo sobie chwali.
Nic tak nie psuje humoru jak brak nowej pary butów: mam problem.
Wszystkie szpilki czy buty na wyższym obcasie jeżeli nie mają dodatkowego paska spadają mi z nóg jak zaczynam iść szybciej niż spacerkiem - 38 za duże, 37 ciśnie tak, że nie da się wytrzymać.
Czy jakikolwiek sklep stacjonarny sprzedaje połówki? Ma ktoś taki sam problem jak ja?


Aldo i Ryłko na pewno maja połówki.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 kwietnia 2015 20:13
Centro też ma połówki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się