Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Poszukuję wygodnych butów do pracy, praca "stojąco-biegająca" rzędu 13 godz. Koniecznie coś przewiewnego.
udorka, Zapytałam znajomej o buty na wymiar, bo dała sobie uszyć i wyszło ją to 200 zł - ale okazuje się, że dała sobie uszyć ślubne, więc to też inaczej.
W sprawach butów byłam ignorantem, ale odkąd 3 dni spędziłam na szukaniu butów na obcasie i szlag mnie trafiał z mierzeniem, poczytałam trochę w temacie i niestety.... trzeba trochę wydać na porządne buty na obcasie. :/ Z połówkami nie pomoge, bo w ogóle się nie orientuję 🙁

smarcik, A już chciałam zrobić z tych butów "eleganckie" buty stajenne 😎 Bo jeden jest większy od drugiego 😎 chociaż może jak przykleję tę nieszczęsną podeszwę, to się nadadzą...
smarcik, dziękuję  :kwiatek:
Może się skuszę na jakieś  😀
Dzięki dziewczyny. W sobotę pojadę na łowy 🙂
Muszę zmienić myślenie - na sportowe nie jest mi żal wydać więcej a na szpilki już tak. A takie droższe faktycznie są na lata.
udorka ja mam bardzo duży problem ze szpilkami, ponieważ mam dosyć wąskie stopy i bardzo często tak jak ty mam problem z kupnem odpowiedniego rozmiaru. Często mam 37 za małe na długość, a 38 są za szerokie. W ciemno mogę kupować buty firmy NINE WEST rozm. 7 (polskie 37,5) ale niestety sklepy z Polski jakiś czas temu się wyprowadziły... Na pewno mam dobre wszystkie firmy włoskie, bo oni mają dosyć wąskie obuwie ale ceny niestety powalają... Wiem z doświadczenia, że wygodne szpilki raczej do tanich nie należą i jeżeli chce się w nich troszkę pobiegać to lepiej wydać więcej pieniędzy. Ja często robię tak, że mierzę w sklepach ileś tam par butów danej firmy, a później poluję na przeceny w internecie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 maja 2015 08:43
trampki z Big Stara szybko się rozwalają?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 maja 2015 09:00
Nie wiem jak trampki ale miałam sandały za 150zł, rozwaliły się po tygodniu, reklamacji nie uznano  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 maja 2015 09:03
aj, no właśnie mi się ich trampki strasznie podobają, ale jeśli nie wytrzymają dłużej niż takie za parę złotych, to se podaruję 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
01 maja 2015 10:44
Moja nowa miłość. 😍

Pursat, mega!!! 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
01 maja 2015 18:51
Libeerte, :kwiatek:
Chatonne, jeśli mogą to być w typie sportowym to polecam takie jak ja mam. Mam chodzoną pracę i od kiedy mam te buty przestały mnie bolec kostki i plecy. One sa bardzo lekkie, przeznaczone do chodzenia, nie do biegania.

slojma   I was born with a silver spoon!
02 maja 2015 11:40
Pursat co to za butki?  Bardzo ladne.
slojma, to Jordany [s] Flight[/s], o ile się nie mylę 😉

edit. mój błąd, to Jordan Spizike 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 maja 2015 16:47
dziewczyny, pragnę takich tylko nieocieplanych. z ekoskóry/tworzywa


znaleźć nie mogę 🙁
Wojas ma takie, tyle, że skórzane
miała, któraś z was takie Vansy? Fajne są na żywo?
http://www.citysport.com.pl/produkt/vans-buty-dzieciece-atwood-vki5186/
Pursat   Абсолют чистой крови
02 maja 2015 21:08
slojma, to Jordany [s] Flight[/s], o ile się nie mylę 😉

edit. mój błąd, to Jordan Spizike 🙂

Dokładnie. 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2015 08:11
Zakochałam się w United Nude. Orientujecie się może jak z rozmiarówką? No i czy są jakościowo warte swojej ceny?
potrzebuje zamszowych/skórzanych mokasynów, widziałyście gdzieś?  👀
slojma   I was born with a silver spoon!
09 maja 2015 18:34
slojma, to Jordany [s] Flight[/s], o ile się nie mylę 😉

edit. mój błąd, to Jordan Spizike 🙂
- dziekuje  :kwiatek:
które lepsze? Te:


czy te
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2015 14:51
Gdzie można kupić takie buty? Wyglądają tak tandetnie że aż bym je chciała  😁 Szczególnie pierwsze.

Nawet te mi się ostatnio spodobały  🤔wirek:
Ja ostatnio kupilam w 4f takie, super są 😉 i to za 170 a nie 400 czy 500 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2015 15:50
O, nawet 4f się stacza  😲 Wygodne są? Były jakieś ciemniejsze kolory?  😜
Dla mnie super wygodne, ładnie wyglądają🙂 były tylko te i cale czarne. W niektórych miejscach miały tylko inny materiał. Lekko "świecący"
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2015 19:46
O, czarne!  😍 To już ostatnie pytanie i nie męczę dalej - czy one są skórzane?
Wiesz, ze nawet nie wiem... Nigdy nie zwracam na to uwagi bo nie mam problemu ze stopami ze tak,powiem. Moge nawet sztuczne cos nosic i jest ok. Ale stwierdzam ze to nie jest skora 😉
Czy gdzieś stacjonarnie znajdę takie buty?
https://www.zalando.pl/clarks-baleriny-navy-cl111a07x-k11.html
Poszukiwane: najprostsze sandały skórzane, w typie jak na zdjęciach. Brązowe. Najlepiej do 160zł. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie XD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się