Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 kwietnia 2015 13:10
No Epki mąż zrobił robotę 😎
Epka pochwal Najlepszego Z Mężów 😎 zacne zdjęcie, zacne 😎
infantil, nie jedna osoba Ci to pisała już wcześniej,ale masz piękne włosy ! 🙂
rosek0, bajecznie wyglądają te kwiaty,więcej uśmiechu tylko  😀
Jiska, pięknie, chociaż jak dla mnie masz zbyt mocne i zbyt wygięte brwi jak na tak delikatną urodę.
Ale to tylko jakby się czepiać, bo ja jestem fanką naturalnej urody, najlepiej takiej nieruszanej niczym :P
jiska akurat jedno sie udalo takie melancholijne zrobic. Na reszcie mam wieczny zaciesz 😉
ja gadająca (jak zwykle) 😁

Klasyczne toaletowe selfie w pracy 😉
Ja mam takie sobie selfie 😉
Wiem, makijaż jak do jasnych włosów i jasnej karnacji za ciemny i za mocny, ale nic nie poradzę, że ja kocham tak mocno podkreślone oczy 😉
Oczywiście, na wyjścia, nie na co dzień 🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2015 10:18
pamirowa, jesteś młoda, ale makijaż strasznie Cię postarza i robi złudzenie smutnych oczu. Ogarnij brwi i poszukaj makijazu dla opadających powiem 😉 Na pierwszym i trzecim zdjęciu wyglądasz jakbyś była po 40stce. 🙁
Zamknięte kreski Ci niestety nie służą. 🙁
JARA dobrze prawi, moze mocno wytuszowane rzesy plus jasny cien zrobia super robote.
A ja mam jeszcze jedno! Tym razem wesole
JARA z brwiami muszę się wybrać do kosmetyczki, żeby mi coś poradziła i zrobiła z nimi porządek 😉 Nic z nimi nigdy nie robiłam, bo się boję efektu, że przesadzę 😉
Normalnie na codzień mocno nie maluję oczu, rzadko maluję dół oka kredką, częściej tylko tusz i jak najcieńsze kreski na górze powieki. A te opadające powieki strasznie mnie denerwują :/ Cienia do powiek zazwyczaj nie używam w ogóle na codzień.

Edit: Ja wiem, że im naturalniej, tym lepiej 😉 Ale co zrobić jak czasem gdzieś wychodzę, pomaluję się mocniej i podoba się zarówno mi jak i mężowi? Kiedyś pytałam też kumpla co sądzi o mnie w mocniejszym makijażu i też stwierdził, że jest fajnie.  Żaden z nich mi nie powiedział, że wyglądam jak 40-stka, więc może to też kwestia zdjęć. Średnio fotogeniczna jestem.
Pamirowa Ja bym pomyslala tez na podkladem. Albo konstytencja jest nie taka, albo rodzaj albo odcien - nie matuje dobrze i jest za ciezki wg mnie - a przynajmniej tak to wyglada na zdjeciach. Zdecydowanie dodaje ci lat.
Wiadomo , ze na zywo jest zupelnie inaczej niz na zdjeciach. Na zdjeciach IMO zawsze gorzej sie wychodzi.
faith dobrać podkład do mojej cery to jest masakra 🙁 Wypróbowałam już sporo podkładów i żaden nie spełnił zadania 🙁 Ja mam bardzo niedoskonałą, okropną cerę. Miałam niedawno taki, który fajnie matował, nie miał w sobie wody, więc się nie świeciłam, ale za to tworzył efekt maski. Ten co mam teraz właśnie nie wygląda na żywo na ciężki, a odcień wybierałam jak najbardziej neutralny. Matuje kilka godzin, ale przy mojej cerze, pod koniec dnia niestety zaczynam się świecić.  Nie wiem, może to jest faktycznie kwestia zdjęć, robionych w pomieszczeniu ze sztucznym oświetleniem.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2015 11:37
Ja nie uważam, że im naturalniej tym lepiej. Sama często sie mocno maluję, po prostu są typy urody albo makijaże, których nie powinno się sobie robić, bo zamiast zdobić to szpeci.
Np wczoraj prezenterka telekspresu była świetnie pomalowana 🙂
Wiecie co, ja sobie tak  teraz myślę, że w moim przypadku to nie podkład mnie postarza, tylko raczej moja okropna cera niestety. Zawsze miałam z nią problem i nigdy nie będzie taka gładka, nieskazitelna i o jednolitym kolorycie, jak u większości z was w tym wątku. Na zdjęciach te wszystkie niedoskonałości w moim przypadku widać bardziej. Być może stąd taki odbiór. Nie wiem, może na żywo wyglądam tak samo źle jak i na zdjęciach 😉
Nie wygladasz zle 🙂 po prostu flash ma to do siebie, ze wiele rzeczy uwydatnia 🙂

Pod zdjecia trzeba sie malowac 2 razy staranniej i wiedziec jak🙂
Zapewniam cie, ze nie mam nieskazitelnej cery i rzadko kto ma 😉
pamirowa, ja też mam niejednolitą cerę - zdarza mi się trądzik, mam piegi tu i ówdzie, blade usta. Wszytko kwestia makijażu, tylko trzeba ćwiczyć 🙂 Wydaje mi się, że naprawdę te oczy cię postarzają, pokombinuj z innym make-upem i znajdziesz coś dla siebie 🙂 Masz wysokie czoło, nie myślałaś o jakiejś fajnej skośnej (długiej) grzywce? Albo uczesaniu się na bok, bardziej na skos twarzy? Ja bym ci dała też róż na policzki i dobry puder na czoło 🙂
Ja mam opadającą powiekę i najczęściej noszę makijaż podobny do tego wykonanego tutaj

(tu chyba były początki makijażu Aliny, bo wykonanie jest średnie, ale sama idea super)
Generalnie chodzi o to, żeby stworzyć iluzję większej powieki ruchomej, a ukryć poduszeczkę. No i przy tym typie oka należy zapomnieć o grubej kresce.
Wg mnie jest to jedyny makijaż, który naprawdę koryguje problem, a naoglądałam się mnóstwa tutoriali. Także polecam 😉
pamirowa, na opadające powieki (też mam oko "skłonne" do takich) umiejętny, delikatny makijaż cieniem może właśnie zdziałać cuda - poszukaj sobie w necie, jakie tricki optyczne podniosą powiekę, dodadzą głębi, powiększą oko. Tak że nie zawsze brak makijażu (zupełny natural) jest taki super 😉 Większość osób (nawet mężczyzn 😉 ) twierdzi, że lubi brak makijażu, bo nie wiedzą, że ich kobieta jest dość mocno, ale umiejętnie wymalowana 😀
ja jestem fanką makeup no makeup. codziennie mam na sobie: podkład, korektor, puder brązujący na kości policzkowe, hennę na brwiach, tusz na rzęsach i coś na ustach, a ciagle słyszę, że ja to mam fajnie, bo sie nie musze malować. męzczyzni tez mojego makijazu nie dostrzegają (wychodziło nie raz), a róznica w wyglądzie dla mnie jest znaczna.
z kolei jestem przeciwniczką wszystkich nienaturalnych kolorów cieni na powiekach, grubych eyelinerowych kresek (wg mnie nikt ładnie w tym nie wygląda. tzn na pewno nie ładniej niz bez 😉) czy ust w grubej warstwie szminki lub oddalonego kolorem od natury błyszczyka
yegua, dziękuje 🙂 ,niestety mam tendencję do podnoszenia brwi do zdjęcia...trudno jest się tego oduczyć,może dlatego taki efekt na zdjęciu jest.
No właśnie do tego już sama doszłam, że przy takich powiekach jak moje należy unikać grubych kresek eyelinerem jak ognia. Jak już robię kreski to staram się je zrobić jak najcieńsze.
Przeglądałam sobie trochę rady makijażowe dla osób z opadającymi powiekami i muszę przyznać, że jak dla mnie to skomplikowane  😀 Wymaga dużej ilości kosmetyków i czasu. Na jakieś wyjścia i wyjątkowe okazje można się pobawić, ale nie wyobrażam sobie tak się malować codzinnie do pracy bo musiała bym wstawać chyba o 4 😉
Ja też mam opadającą powiekę i to taką typu japońskie oko 😉 za cholerę nie umiem tego cieniami umalować. Cienia używam tylko cielistego. Mój makijaż ogranicza się do podkładu, korektora pod oczy i pudru, dokładnego zrobienia brwi i porządnego wytuszowania rzęs. Ostatnio bardzo lubię kolor na ustach, ale to też trzeba chwilę czasu poświęcić żeby ładnie wyglądało. Tak samo na kreskę i konturowanie. Dlatego nawet się za to rano nie zabieram. Ja może nie tyle wychodzę z założenia, że im mniej tym lepiej tylko że jak mam coś zrobić byle jak na szybko to lepiej tego w ogóle nie robić, bo potem cały dzień będę wyglądać i czuć się jak pajac 🙄

Jiska nie masz brwi od szklanki, masz bardzo ładnie zrobione brwi
pamirowa No coś Ty! 🙂 Podstawowy makijaż dzienny przy wprawionej ręce i pewnej gamie kosmetyków to kwestia 5-10 minut. 🙂 Ja np. bardziej ubolewam, że mi się nigdy nie chce nic z włosami robić i podziwiam dziewczyny, które przychodzą do pracy mocno ufryzowane. One to chyba o 4 wstają. 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 kwietnia 2015 16:27
Dostałam pare fotek z pierwszej zagranicznej sesji, jupi!
yga jestem fanka Twojej urody ale ten makijaz nie przemawia do mnie 🙁 lubie mocny u Ciebie ale nie ten... Moze mam inny styl. I na pierwszym jakbys miala brzuch sfotoszopowany ;P stanik mega  😜
zgadzam się z tym co pisze rosek 😉 jesteś piękną kobietą,ale makijaż do mnie niestety nie przemawia
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 kwietnia 2015 16:37
Do mnie też nie przemawia(ł) ten makijaż i nigdy w zyciu nie wyszłabym w nim do ludzi, więc to było tylko i wyłącznie na potrzebę sesji  😉
A brzuch mam sfotoszopowany, jak prawie większość  🤣 Wygładzanie, zamalowywanie itede itepe.
Stanik jest z Asos'a! Poluję na niego, jest mega!
Yga retusz mega , wyglądasz jak z kreskówki  😁  zdjęcia tak to pozytywne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się