Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg2346576#msg2346576 date=1430218360]
Czym zajmuje sie osoba zatrudniona w klubie jako beck/runner ?
[/quote]

w jakim klubie? sprecyzuj 😉
bo jak pracowałam w knajpie, to taka osoba w najmocniejsze dni zajmowała się pomocą barmanowi i kelnerkom- zbierała szklanki z sali, myła je, donosiła, kroiła owoce etc.
Ostatni w McDonaldzie usłyszałam "jesteś ranerem?", więc pewnie też pomagała donosić coś, bo był ruch 😉
W Macu runner to osoba, która składa zamówienia, może tez jednocześnie stać na drivie.
Huzar, pogrzebałam jeszcze odnośnie tego Tannolact i można robić 'Teilbäder', czyli kąpiele poszczególnych części ciała
TU masz napisane, że taką kąpiel powinno się robić 2-3 razy w tygodniu (maks 1 raz dziennie, ale to pewnie przy dużym problemie) przez 10-15minut.
Dzieki dziewczyny! Chodzilo mi o taki klub w sensie ze imprezy te rzeczy czyli to bedzie coś w ten deseń 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 kwietnia 2015 20:15
Poszukuje pewnej książki :kwiatek:

Opisywała ona wypadki z udziałem dzieci i sposoby na uniknięcie ich- wypadki z bronią, porwania, wypadki ze zwierzetami, wypadki domowe.
Okładka była na pewno czerwono-biala, bodajże z biegnącym dzieckiem na przedzie. Książkę czytalam zapewne w latach 1998-2005, wiec może być z okresu wczesniejszego, na pewno wydana przed rokiem 2008.
Może ktoś kojarzy? Nie mogę sobie tytułu przypomnieć, google tez nic nie wypływa... 🙁
ja kojarze tylko to
http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=657341
ale to chyba późniejsze wydanie, po 2008
no i okładka inna
👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 kwietnia 2015 09:13
To niestety nie to 🙁
Autorem na pewno był mężczyzna, raczej Amerykanin, sam opisywał swoje doświadczenia z dzieciństwa z bronią.
Znalazłam w słowniku hasło goleń z tłumaczeniami jak macie te dodatkowe informacje dot. użycia napisali goleń (jeźdźca) dając sugerowane tłumaczenie. Czym się różni goleń jeźdźca od goleni (golenia?) człowieka?  🤔
W jaki sposób testują na zwierzętach artykuły spożywcze? W sensie w całości im je dają, czy tylko konkretne składniki czy jak? I jak to jest, że jest tu wypisana, np. Milka http://rebelianci.org/486596 która przecież należy do Mondelez, którego tu nie ma. Takie sprawdzanie na zwierzętach nie idzie odgórnie?
Poszukuję filmu z czasów dzieciństwa 😡 Pamiętam, że głównym bohaterem był tam jakiś naukowiec, który miał w domu laboratorium - stworzył sobie w nim pomoc do pracy w postaci czerwonej, latającej kulki-'robotki'. Możliwe, że był tam motyw walki dobra ze złem, bo ta czerwona gadająca maszyno-kulka pod koniec filmu chyba 'umarła'. Niestety więcej nie pamiętam, ale może ktoś kojarzy o co chodzi? 😡
Dlaczego jak wyciągnę gorące mleko z mikrofalówki i wsypuję do niego kakao to mi wykipuje z kubka?


Naprawdę bardzo nurtuje mnie to pytanie, a nie mogę nigdzie znaleźć.  🤣
flygirl, to stara lista, kiedy Milka jeszcze należała do Kraft foods, przecież jest nazwa wyszczególniona przed dwukropkiem. Mondelez nie ma, więc nie wiadomo, czy testowane czy już nie, trzeba by gdzie indziej poszukać.
Poszukuję filmu z czasów dzieciństwa 😡 Pamiętam, że głównym bohaterem był tam jakiś naukowiec, który miał w domu laboratorium - stworzył sobie w nim pomoc do pracy w postaci czerwonej, latającej kulki-'robotki'. Możliwe, że był tam motyw walki dobra ze złem, bo ta czerwona gadająca maszyno-kulka pod koniec filmu chyba 'umarła'. Niestety więcej nie pamiętam, ale może ktoś kojarzy o co chodzi? 😡


Flubber?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 kwietnia 2015 14:18
A Flubber to nie była taka zielona plazma?  😉
Aprilla, tak 💃

A robocik okazał się żółty, a nie czerwony 😡
Czym można karmić wiewiórki?
Dziś przy domu je zauważyłam i chcialabym, aby się osiedlily, wiec musze jakoś je zachęcić 😉
vanille, bardzo dziękuję. Szkoda tylko, że ni w ząb nic nie rozumiem  😡
Huzar, odezwij się na pv to mogę Ci pomóc 🙂
TheWunia nie dokarmiaj dzikich zwierzat.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 kwietnia 2015 21:56
Czy ktos z Was zechcialby poświęcić kilka chwil i usunąć w photoshopie cos z tla na 2 zdjęciach? 🙂
TheWunia nie dokarmiaj dzikich zwierzat.


Dlaczego  🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 maja 2015 11:09
Troche mi wstyd za to pytanie 😡
Jak sa bryczesy i sztyblety po angielsku? 😡
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
01 maja 2015 11:15
TheWunia nie powinno się podkarmiać dzikich zwierząt bo przyzwyczajają się do tego i przestają poszukiwać pokarmu.
CzarownicaSa breeches - takie klasyczne bryczesy, jodhpurs - te angielskie, do których nie nosi się sztylpów, sztyblety to jodhpur boots 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 maja 2015 11:19
Dziekuje :kwiatek:
tratatata a rozumiem, to coś jak z ptakami zimą, jak się zacznie to nie można przestać.


Edit: jaszczurka już opatrzona i pobiegła na wolność 😉
vanille, poszło pw. Dziękuję  :kwiatek:
Mam pytanie odnośnie aplikacji. Mam w telefonie kartę 16GB i 14GB wolnego miejsca, a mimo to przy próbie ściągnięcia jakiejkolwiek aplikacji pokazuje mi, że nie mam wystarczająco miejsca w telefonie... pamięci wbudowanej rzeczywiście nie pozostało mi wiele ale nie rozumiem, dlaczego nie zapisuje się to na karcie? Ktoś coś? :kwiatek:
vanille, sprawdź w ustawieniach, czy nie masz docelowo ściągania do pamięci telefonu.

A mnie dziś nurtuje pytanie z natury glupich i bezużytecznych :P

Czy skoro skórzane buty przemakają, to znaczy, że nasza skóra w dłuższym kontakcie z wodą też przemaka?  🤣
ewabe, próbowałam znaleźć coś takiego w ustawieniach ale bez powodzenia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się