Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dzięki dziewczyny za pomoc, już upolowałam kantar eskadrona w super cenie !  🏇 :kwiatek:
Comandore gdzie, gdzie? 😍
Wiadomo co z promocją (tą - 70%) w Yard Equites...?? Pare dni temu na fejsie było napisane, że od jutra będzie w sklepie internetowym... a do teraz ani widu, ani słychu...  🤔
A ta promocja nie miała być w sklepie stacjonarnym?

"Yard Equites
22 kwietnia o 09:33 ·
Wyprzedaż absolutna-wszystkie końcówki kolekcji 70 % taniej. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, kto pierwszy ten lepszy Emotikon wink Od jutra wyprzedaż rusza również w sklepie internetowym."

Tak jest napisane na profilu na fejsie...
Widziałyście gdzieś w promocji czarną absorbinę?  👀
Gdzie są derki siatkowe XL  + maski w promocji?  😉 Najlepiej z kapturem
maski widziałam chyba w arcusie.
pirat30, tylko Cabal 😀 Derki i maski naprawde super jakości i robione pod wymiar.
Szukam kompletu czarnych ochraniaczy skokowych pony, jak najtaniej :kwiatek: Sama szukam, ale gdyby wam mignęły gdzieś, to proszę o info :kwiatek:
Wczoraj przeglądając stronę córki mojego ulubionego pilota 😉, www.nataliawrona.pl, znalazłam kod rabatowy do konika na 10% - natalia2015. Wygląda, że aktualny do końca roku.  😅
Ma ktoś jakiś kod rabatowy do Horsepol.pl ? Na bryczesy  🤣 🤣 🤣
Łał, to może by tak się pofatygować i wysłać PW chociaż?  🙄
A co to za reklamy?  🤔
Yard equites 23 kwietnia miala być wyprzedaż w sklepie online, a do tej pory nic nie wrzucili, dla mnie ANTYREKLAMA sklepu.....  🤔

Wyprzedaż absolutna-wszystkie końcówki kolekcji 70 % taniej. Zapraszamy do sklepu stacjonarnego, kto pierwszy ten lepszy
Emotikon wink
Od jutra wyprzedaż rusza również w sklepie internetowym.(wyslane 23 kwietnia)
Też się na to nakręciłam 🙄 Dziwne to.
a mi się udało z GNL i z monster sale  😉 czaprak esa za 80 zł z 299zł  🏇
W Bergo jest wyprzedaż bryczesów do - 70%  😉
Widział ktoś fajne ochraniacze biało-czarne  w promocji ? będę bardzo wdzięczna  :kwiatek: 
ktoś ma zniżkę do justriding?  :kwiatek:
widział ktoś promocję na ochraniacze magnetyczne Torpola?  👀
Nefrytowa kantarek w salon koński świat 😀  A wie ktoś gdzie można najtaniej złapac veredusowski super sheen 1l??? Fajne ceny ma teraz wszędzie dosłownie absorbine show sheen w butelkach ponad 1l, ale jednak veredus to veredus....😉)

ps: KTO ZNA CZESKI (lub duński/norweski...? 😉) I MI POMOŻE??? 😀 wychodzi jakies 155zł z przesyłką przeliczając z kursu korony czeskiej, tylko nie wiem jak z kosztami wysyłki do PL...  POMOCY  :kwiatek: 
[ftp=ftp://http://www.sannanilssondressyr.se/veredus-super-sheen-5-liter]http://www.sannanilssondressyr.se/veredus-super-sheen-5-liter[/ftp]

edit:: To chyba korona szwedzka, więc jednak się nie opłaca 😀
Pare stron wcześniej pisałam o podobnej "promocji" yard-equites. Na Facebooku było -23% na odzież treningową i konkursową, lecz na stronie ani śladu. Na maila też nie raczyli odpisać  🙁
http://yard-equites.pl/strefa-500/2854-marstall-ma.html
Nie wiem na ile to prawdopodobne, ale zostały jeszcze dwie saszetki za 1 gr. 🙂
behemetowa to jest strefa 500 ;-) możesz kupić ją za 1zł przy zakupach powyżej 500zł
Precelek, akurat ten produkt bez zakupów. Tak to wygląda O.o
Dworcika ale przy kategorii produktu jest napisane"; Strona główna>STREFA 500>Marstall MASH to go saszetka 500 g
włożyć do koszyka możesz wszystko z tej strefy w super cenach niektóre produkty za 1zł, ale realizacja jest tylko jeśli przekroczysz kwotę zamówienia 500zł 🙂

orientuję się bo kilka dni temu sama robiłam tam zakupy i wypytałam się o wszystko 🙂

yard-equites ma bardzo miłą obsługę klienta 🙂
Czy jest jakies haslo do yard eqites?
Z wyprzedaży niestety po ataku klientów sklepu stacjonarnego nie zostało za wiele, Kilka pojedynczych produktów, które się uchowały zostało wrzuconych na fb. Co do kodu promocyjnego w majówkę będzie 20 % 😉
Strefa 500-tak jak pisze Precelek
Ojej , to musze czekac do majowki:P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się