Perfekcyjny makijaż

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 kwietnia 2015 07:51
ach teraz rozumiem, dzięki za wyjaśnienie  😡
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 kwietnia 2015 09:19
zonk
W Batorym też mają Burżuja i Revlon 😉
Ale ta się przewija sporo ludzi, więc sytuacja pewnie podobna jak w Rivierze.
Będę jutro w Rossmanie w Rivierze, daj znać, czego Ci potrzeba, to zerknę czy mają 😉
Byłam w Mannhattanie i tam w Oliwie, nic nie ma  🙁 w sumie zależy mi głównie na burżuju bo revlona można sobie w bardzo niskich cenach w necie zamówić, no ale jak nie znajdę to płakać nie będę, przynajmniej nie wydam kasy  😁
Czy pudry z Inglota ciemnieją na twarzy? Mam na myśli sypkie pudry. Potrzebuję dobrać coś w miarę jasnego, najlepiej z żółtymi tonami, żeby ładnie współgrało z Healthy Mixem 51. Nie powiem, kusi mnie duża pojemność i dość dobre opinie na temat tych pudrów.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 kwietnia 2015 11:46
fruity_jelly
Nie ciemnieją. Nie wiem, czy to kwestia dobrze dobranego odcienia, czy specyfiki tego pudru, ale nie jest szczególnie widoczny na twarzy, jeśli się go dobrze rozprowadzi 😉
No to chyba zaryzykuję, mam stoisko Inglota dwa kroki od mojego to podejdę z podkładem i może jakoś dobiorę kolor, chociaż jestem bardzo sceptycznie nastawiona do pomocy pań z obsługi.
fruity_jelly, a puder sypki z Bourjois? On jest praktycznie transparentny, fajnie utrwala i u mnie z Healthy Mix 51 super wygląda. Ja mam kolor Peach, ale jest naprawdę mocno subtelny. Teraz możesz go za 30 zł dorwać 😉
Musiałabym porównać stosunek ilości do ceny 😉 bo transparentny to ja mam jeszcze z Vipery jakieś resztki i bambusowy z BU, ale chyba trzeba mi coś co ma trochę koloru, bo moja twarz ostatnio najlepiej nie wygląda. Nie tyle dokuczają mi jakieś syfy, co plamy, plamki, cienie i inne takie, które trzeba wyrównać. Niestety, ale każde osłabienie i zmęczenie odbija się na wyglądzie mojej skóry w pierwszej kolejności, a ostatnimi czasy mój tryb życia jest dość mocno hardkorowy 😉

A na wyprzedaż się nie załapię, bom przed wypłatą 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 kwietnia 2015 17:03
Z innej beczki - są jakieś sposoby na podkreślenie piegów?  👀
Macie jakiś namiar gdzie mogę kupić taniej ziemię egipską?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
29 kwietnia 2015 07:20
kupiłam sobie Podkład rozświetlający L`Oreal Lumi Magique  kolor 210 , Max Factor Miracle Touch i Astor, Skin Match, Trio Blush  😁 , niestety na Healthy Mix nie było szans

jeszcze tusz, szminka i jestem obkupiona i spłukana ale zadowolona  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2015 09:24
ja kupiłam Perfect Match Rimmela i się cieszę, że zapłaciłam za niego 18zł, bo jakbym miała zapłacić więcej, to bym się wkurzyła. bezszał totalny 😉
Jak ktoś z trojmiasta szuka healthy mixa 51 to w Batorym były jeszcze 2 🙂 wzięłam sobie go zamiast kremu cc, jestem ciekawa jak będzie sie sprawował, i dorwałam korektor loreala w moim kolorze, warto było iść na zakupy zamiast sie uczyć  😂
Scottie   Cicha obserwatorka
29 kwietnia 2015 12:39
Czyli to od jutra jest promocja na kosmetyki do oczu?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
29 kwietnia 2015 13:08
tak  🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 kwietnia 2015 14:21
Ja chciałam dorwać jakiś fajny korektor, ale to co zostało było przebrane i wymacane :/
a od kiedy jest promocja na lakiery do paznokci?
czy któraś z mascar Loreal ma zwykła szczoteczkę czy wszystkie maja silikonowe?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 kwietnia 2015 11:18
O mamo, o 10 wpadłam do rossmanna i kupa ludzi z listami. Biedne panie ekspedientki. Nie chce myśleć, co tam się będzie działo w szczycie.
czy któraś z mascar Loreal ma zwykła szczoteczkę czy wszystkie maja silikonowe?


Million Lashes mają różne, ale nie pamiętam, który kolor ma jaką.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 kwietnia 2015 14:08
O mamo, o 10 wpadłam do rossmanna i kupa ludzi z listami. Biedne panie ekspedientki. Nie chce myśleć, co tam się będzie działo w szczycie.


O nie, a ja wysłałam tam dziś mamę.. Chyba odwołam, nie chcę jej na to narażać  😲

Wczoraj z kolei brat był na zakupach kosmetycznych i pisze do mnie "dostałem paczką pieluch od jakiegoś faceta, istne zoo, wiesz co się dzieje?!" a to wszystko z powodu promocji  😂
Mam wszystko z chciejlisty 😀
tusz So Couture (świeżutki, niemacany, akurat pani wykładała na półki z szuflad), żelowy eyeliner Maybelline, biały, rozświetlający cień pod łuk brwiowy Miss Sporty i Long 4 Lashes. Jestem usatysfakcjonowana 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 kwietnia 2015 15:04
Byłam wczoraj w Rossmanie koło siebie i udało mi się dorwać dwa korektory pod oczy:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39934 - dziś rozpoczęłam testy i póki co pierwsze wrażenie bez szału, Catrice za połąwę ceny Rimmela jest porównywalny.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=44384 - tego jeszcze nie otwierałam, ale recenzje ma dobre.

Dziś może podejdę zerknąć na cienie w kredce, widziałam wczoraj piekny morski kolor z Rimmela.

Co do promocyjnej ceny So Couture, to zupełnie bez szału, za 32 zł można kupic ten tusz w drogerii internetowej. Ceny regularnej - 60zł - nawet nie skomentuję 🤔wirek:
Ale w sklepie internetowym dochodzi do tego wysyłka, tutaj zapłaciłam za niego niecałe 31 zł. W regularnej cenie w życiu bym go nie kupiła 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 kwietnia 2015 18:19
Zakładam, że jeśli już robi się zamówienie, to nie tylko dla jednego tuszu 😉
maracuja long 4 lashes też jest przecienione 49%?
tak 😉 tylko nie we wszystkich drogeriach kasa nalicza rabat, niestety
o kurde, nie wiedziałam bo mój własnie się kończy i chętnie bym sobie kupiła taki przeceniony, no nic może mi nie wykupia 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
02 maja 2015 13:21
Byłam dziś w Rossmannie i o dziwo kupiłam to, co chciałam 🙂 Wzięłam w końcu tylko czarny cień Color Tattoo z Maybelline i So Couture, ale cena faktycznie nie powala... No i już wiem, dlaczego tak długo wstrzymywałam się z zakupem tego tuszu- jest OKROPNIE perfumowany i nie wiem, czy moje oczy go będą tolerować 🙁
Z innej beczki - są jakieś sposoby na podkreślenie piegów?  👀


Ja też się dołączam! (Coś mi się wydaje, że tylko solarium... :/)

Jakie właściwości ma egipska ziemia? (Rozumiem, że to kosmetyk w stylu glinki z maroka...)

A ile tej ziemi potrzebujesz?
Może dobijemy targu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się