Kącik WKKW

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2015 21:39
_Gaga, to ja siedziałam z lewej strony na najniższym schodku trybuny i robiłam zdjęcia. Wielki czarny plecak, biała bluza, beżowa kamizelka. Blond włosy.
Wie ktoś co było przyczyną eliminacji w 3 * Cato i Class Herman Romeike?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 kwietnia 2015 19:16
iga07, siwek?
Skary chyba, czy tam kary. Wydaje mi się, że to ten co wyskoczył z wody i poleciał dalej pomijając jedną przeszkodę.
Strzyga nie ciemny skarogniady wygląda prawie jak kary.
iga07, nie jestem pewna, ale to chyba on trase pomylił po wyskoku z wodnej przeszkody.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 kwietnia 2015 21:35
Klami dziękuję za odp.
Coś obiło mi się o uszy że Cato miał wywrotkę(po przeszkodzie wodnej),czy może ktoś to potwierdzić.
Moon   #kulistyzajebisty
26 kwietnia 2015 14:15
Fajne zawody, szkoda, że tylko na kros pogoda raczyła być ładna. Dziś wytrzymałam tylko * i początak **, dłuży się strasznie, niby po 30-40 koni a jakby było z 60 w dodatku zimnica straszna :-/

Jakby ktoś pragnął -> moja galeria
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 kwietnia 2015 17:50
fajne fajne, dużo "smaczynych" koników... na szczeście mało upadków, wszystkie w miarę bezpieczne...no i było kilku jeźdzców i amazonek na które na prawdę się wczoraj przyjemnie patrzyło....
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 kwietnia 2015 17:56
Parę foteczek ode mnie


Mnie nieustająco zachwycają krosy Dibo. Mogłabym na niego patrzyć i patrzyć. On po prostu jedzie, skacze, wygląda to jakby każdy tak mógł. W 1* siedziałyśmy na kombinacji z coffinem i wiele, wiele osób się męczyło, przyjechał Dibowski, przejechał książkowo, pojechał dalej 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 kwietnia 2015 18:22
...i teraz pomyśl, jak to musi wyglądac live na 4* krosie.... natomiast niektórym naszym gwiazdom jeszcze dużo brakuje do stylu Dibo...jak on robi korektę czy półparadę, to jest ona taka dyskretna...a u naszych było widać, gdzie już zaczynali coś robić i przygotowywać się do przeszkody... nie mówię, że wszyscy...
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
26 kwietnia 2015 22:44
Fajne zawody, szkoda, że tylko na kros pogoda raczyła być ładna. Dziś wytrzymałam tylko * i początak **, dłuży się strasznie, niby po 30-40 koni a jakby było z 60 w dodatku zimnica straszna :-/




Nic mi nie mow o ciagnacym sie konkursie !!!! 3 min na konia, 2.5 h trwal konkurs 45 koniu !!!!
Przez to siedzialkam na rozprezalnin ponad godzine i moj kon mial juz serdecznie dosc... ani go odprowadzic, ani stac ani lazic.....  dluzej niz kros jechalismy te parkury...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 kwietnia 2015 21:09
crazy gratuluję zawodów, widziałam wyniki 🙂 Kto sędziował L (czworoboki)?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
27 kwietnia 2015 21:13
p.Chajęcka.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 kwietnia 2015 21:23
To po arkuszach podobało mi się, że wyraźnie widać co było dobre a co nie wyszło, albo jest do poprawy. A nie wszystkie przejazdy na jedno kopyto ogólnie 6,5.
Jeśli ktoś się będzie wybierał na zawody WKKW do Facimiecha - to będę miała jedno wolne miejsce w przyczepie.
Chętni pisać na PW. Będę jechała z okolic Wodzisławia Śl.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 maja 2015 22:46
Uwaga chwalę się 😉
W miniony weekend jechałam po raz pierwszy 1* i przeżyłam 🙂 Koń mimo słabego czworoboku spisał się świetnie, kros na zero w normie czasu i parkur również na zero. Pierwsze koty za płoty 🙂
Constantia, gratulacje!
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
05 maja 2015 21:09
Przepraszam pomyliłam temat 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 maja 2015 21:11
Dziękuję 🙂
Załapałam się na fotki 🙂
Wissa 1*


Ilwita P

I debiut młodej w LL - Wiwandierka
Constanti Gratulacje! Super się prezentujesz z oboma, gdzie planujesz następne starty?

A dzisiaj na eurosporcie ma być wieczorem relacja z wkkw z Lexington🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
07 maja 2015 22:48
Dziękuję  :kwiatek:
Na zdjęciach są trzy dziewczyny, podpisałam je  😉 A na zawody to pewnie do Facimiecha. Ale nie wiem jeszcze co bym tam zabrała, oprócz najmłodszej.
Czy ktoś może znalazł na internecie transmisję z dzisiejszego Badminton? Nie mam telewizora 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 maja 2015 09:18
chętnie podłączę się do pytania 🙂 może być tv, albo weebtv 🙂
Na eurosporcie będzie w któraś środę ale pewnie jak zwykle tylko godzinna skrotowa relacja :/
Jakieś zdjęcia ze Starej Miłosnej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się