Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

dobry i tanio...odwieczny problem

Na Montelupich jest klinika stomatologi, koło Nowego Kleparza.
Na roku Wrocławskiej i Łokietka jest też prywatne "pogotowie stomatologiczne".
Ja usuwałam na montelupich jednego stałego zęba. Nie wspominam tego dobrze. Długo czekałam, zamieszanie, nie wiadomo co, gdzie,  no i samo rwanie też niezbyt sprawne. O wiele lepiej wspominam drugiego zęba robionego u zwykłego stomatologa u mnie w przychodni.
ja tam byłam raz i było kiepsko,ale mówimy o nagłym wypadku w weekend
Ja tam wyciagalam 8ke  i wspominam bardzo dobrze, chodzilam tez tam do dentysty, ale przeszedl na przyjmowanie prywatne.
Bischa   TAFC Polska :)
19 kwietnia 2015 14:26
Fajnie jest jechać na koncert na jakieś zadupie i w pociągu Regio stającym na każdym zapyziałym peronie i stacji spotkać Revolotwiczkę 😀
W drodze z Krakowa do Andrychowa spotkałyśmy się w pociągu z DeJotką 😁 Jeszcze raz było mi Cię poznać i dzięki za pomoc raz jeszcze :kwiatek:
Się ciesz że ten pociąg nie stanął w szczerym polu xD
Również było mi miło, tylko gardło mnie boli bo zwykle tyle nie gadam  😂
Kami dzięki, ale to po drugiej stronie Krakowa jednak. Mam nadzieję znaleźć coś bliżej  😉
To ja też z pytaniem 🙂

Możecie polecić jakąś fajną kosmetyczkę, chodzi o regulowanie brwi? Najlepiej w okolicach Olsza, Prądnik Czerwony, Centrum

na Fieldorfa Nila jest gabinet OK dermedika
Ze strony wynika, że nie zajmują się regulacją brwi  👀
sorry, skojarzyłam kosmetyczka poszukiwana, nie pomyślałam o szczegółach 🙂
Cariotka   płomienna pasja
23 kwietnia 2015 07:23
bo regulacja brwi to najczęściej za jakieś 5/8 zł jest więc mogą tego nie pisać w ofercie.
Przylatuje na tydzień do Krakowa i chciałabym przedłużyć sobie włosy (nie wiem jeszcze jaką metodą :hihi🙂 ktoś coś?
Lub polecacie jakiegoś dobrego fryzjera (stylistę) :kwiatek: Muszę sobie zmienić to co mam na głowie 😁
Graba.   je ne sais pas
23 kwietnia 2015 11:27
polecicie dobrego weterynarza w hucie? muszę wysterelizować kotkę i panikuję... Słyszal ktos coś o royal vet? Opinie, jak to w internecie, rózne..
A trochę w strone centrum? Bajeczna.
Albo lecznica syna forumowej TANI na zabłociu?
Graba., ja nie spotkałam złych opinii o royal vecie, ale też nie mam znajomych, którzy przeprowadzali tam tego typu zabiegi.
wistra, jak się nazywa lecznica Tani?
Dziękuję, dobrze się zapowiada 🙂
Ja się podpisuje wszystkim czym się da pod modern veterinary na zabłociu jak coś  😉
Ja też 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
27 kwietnia 2015 19:58
Aj, nie ten dział 😡 ...
Możecie mi polecić jakiegoś dobrego, ale niekoniecznie drogiego stolarza? Mamy do zrobienia drzwi na wymiar, pierwszy sprawdzony zawołał 3 tysie, ale fajnie by było jednak znaleźć trochę tańszą opcję...
Kami   kasztan z gwiazdką
29 kwietnia 2015 12:52
Dziewczyny potrzebuję dobrego dermatologa na nfz (może mieć długie terminy), który zna się na znamionach. Super by było gdyby miał dermatoskop i aparat do wymrażania, ale nie jest to wymóg konieczny  🙂
dr Kanas
estena   Wariat nad wariaty.
30 kwietnia 2015 19:58
Dr Molik najlepszy specjalista  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
30 kwietnia 2015 21:38
Dzięki za podpowiedzi  🙂 na razie teściowa załatwiła mi termin u niejakiego dr Szczura  😉
https://www.facebook.com/events/815562535195566/

Ku przestrodze i udostępniajcie, dołączajcie, już nie raz facebook pokazał jaką ma moc.
Dla nie fejsowych:

,,Dobry wieczór.

Ciągle nie do końca wierzę w to co się wydarzyło, i jestem po godzinach spędzonych na policji i u lekarzy, więc chwilowo nie będę rozpisywał całej historii kradzieży która jest wyjątkowo podejrzana i zagmatwana. Nie mam raczej szans na działania policji ze względu na brak monitoringu, świadków i.t.d

W dużym skrócie, po wernisażu na który przybyłem do Krakowa aby odebrać nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie fotograficznym, wybrałem się wraz z koleżanką porozmawiać, i świętować zwycięstwo.
Niestety chwilę później zamiast świętowania oboje straciliśmy przytomność, a obudziliśmy się kilka godzin później kompletnie odurzeni, i pozbawieni wszystkich rzeczy poza albumem który nie zmieścił mi się w plecaku....."
estena   Wariat nad wariaty.
02 maja 2015 07:13
Czy któraś zna jakąś osobę, która zrobi mi paznokcie hybrydowe z modelowaniem w przestępnej cenie? Najlepiej w okolicy cracovii, ew samego centrum?  👀
Znacie może jakiegoś sprawdzonego laryngologa i neurologa, którzy przyjmują na NFZ?
Potrzebuję namiarów na firmę od leczenia drzew. Leczenia w sensie diagnozy i ratowania. Nie "leczenia" za pomocą piły i siekiery.
Na razie patrząc po kolei z netu trafiam na same co chcą wycinać. A to dwa ogromne srebrne świerki ponad 50 letnie. Chorują.
Ktoś? Coś?
ja bym zapytała na wydziale leśnym UR, albo u Marka Gurgula na Kosocickiej, produkują duże drzewa, więc muszą mieć obcykane ich leczenie.
Też bym podbijala do jakiegoś leśnika albo dendrologa 🙂 w sumie dendrolog będzie miał szerszą wiedzę specjalistyczną...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się