Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2015 16:41
Makijaż zajebisty! Ale umówmy się to makijaż na sesje, pokaz, a nie na wyjście do pracy 😉
No wiadomo, ze do sesji nie na codzien. Ale ogolnie jakos mi defomuje twarz, nie umiem tego opisac.
yga, obłędny tatuaż!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 kwietnia 2015 16:46
No wiadomo, ze do sesji nie na codzien. Ale ogolnie jakos mi defomuje twarz, nie umiem tego opisac.


Też mam takie odczucie, szczególnie na ostatnim zdjęciu. Szkoda, zwłaszcza, że twarz śliczna i wybitnie fotogeniczna.


A stanik boski  😜 Widzę, że jest kilka tego typu modeli na stronie Asosa.
Święta prawda  😁
[img][/img]
A ja Was dalej bede nekac swoimi zdjeciami  😁
Retna   nic nie zmieniać
29 kwietnia 2015 15:53
...
Bischa   TAFC Polska :)
29 kwietnia 2015 16:23
Kilka fotek z wczorajszego wypadu do Krakowa 🙂
rosek0 ale jesteś śliczna! Zdjęcia wspaniałe.  😍


Pamirowa moim zdaniem powinnaś zacząć od zrobienia ładnie brwi, nałożenia henny. To naprawdę dużo daje. Ja też mam jasne włosy i jak mam świeżo zrobione brwi to maluję się jedynie podkładem i tuszem to rzęs. Brwi dają cały efekt. Naprawdę warto spróbować. Nawet jak Ci nie będzie pasowało to henne zawsze możesz rozjaśnić wodą utlenioną a brwi odrosną. Zresztą henna też nie jest na stałe.
Jeśli chodzi o problematyczną cerę to dla hitem jest podkład Inglot, YSM, Cream Foundation. Zawsze miałam problem ze świecącą się skórą. Ten podkład idealnie matuje, zakrywa niedoskonałości, a przy tym nie wysusza skóry.  😉
pamirowa, przy tak jasnej karnacji duzo też daje zamiana czarnej kredki na szarą/brązową
busch,Dziękuje ! Brwi maluję,niestety mam bardzo jasne. A ocena taka padła właśnie od osoby,która zobaczyła je na tym zdjęciu ,które wstawiłam kilka postów wcześniej. A jak wiadomo otoczenie widzi nas inaczej niż my sami,stąd takie rozkminy. 🙂


Ja już jakiś czas temu usłyszałam ploteczkę odnośnie mojej osoby: "nie myślałam, że ona taka jest".
To tak odnośnie pozowania do zdjęć...  😎
Jiska, Ty się dziewczyno zastanów, czy to konstruktywna i serdeczna krytyka, czy też w powietrzu nie unosi się smrodek zazdrości  😉

Brwi bardzo dużo "dają. Ja też nie mam kiedy iść 😁
Z resztą tak samo jak włosy, paznokcie...
Ja piękna, no dzięki!  😡 Przy względnie dobrym humorze uważam się raczej za "niegarbatą" 😁 Wszystko kwestia dobrych zdjęć.
(A tak na serio, mi to bardzo pomogło w zaakceptowaniu siebie. )

Konia, jak dla mnie czerwone usta super do tego koloru włosów, ale oczy za mocne i bez mocniejszych brwi, wychodzi docelowo za duży kontrast.

yga gratulacje!  😅
takie tam z udawania, że nie spędzam majówki na zgrupowaniu sportowym w najnudniejszym miejscu świata 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2015 19:33
wilczyk widzę mistrz photoshopa  😎
smarcik o tak 😎 🤣 (poza tym, że to nie photoshop, to moje wakacje  😁 )
wilczyk, a ja nie czaję - czemu jesteś taka powymazywana?  😀 Wg tego co piszesz wynika, że udajesz, że tam nie jesteś, a wg zdjęcia - udajesz, że jesteś  🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2015 10:55
kenna nie sądzę, by piękna plaża z palmami o zachodzie słońca to było właśnie to "najnudniejsze miejsce świata"  😉
to taka aplikacja na komputerze (photobooth), gdzie można sobie "pojechać na wakacje", dlatego te zamazania :P
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2015 17:31
W czasie deszczu dzieci się nudzą.

#srelfie 🤣

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 maja 2015 19:21
Pursat ja myslałam ze to yga  😁
🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 maja 2015 22:28
Notarialna, ale tam pięknie! 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2015 12:22
CzarownicaSa, to ta kiecka w grochy, co to się wahałaś nad jej kupnem kiedyś? Pokaż się w całości 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2015 12:28
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 maja 2015 12:53
Ekstra sukienka, i w ogóle pięknie wyglądasz!  💘 Jaki masz naturalny kolor włosów?
CzarownicaSa, fajowo! 😀 Zawsze chciałam przefarbować włosy na kolor podobny do Twojego ale jakoś brak mi odwagi 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 maja 2015 13:28
Dziękuję :kwiatek: Naturalnie mam totalnie mysi prawie brąz 😀
CzarownicaSa, o, to tak jak ja 😀
czarownica- ładnie wyglądasz! I fajnie! naprawdę! Tylko buty Ci moim zdaniem nie pasują. I rajstopy bym założyła zwykłe, bo teraz za dużo jest "elementów" w tym stroju moim zdaniem.  😀
No chyba, że już za późno i już jesteś na Komunii.  😀  Jak tak, to ..nie napchaj się za bardzo.  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się