Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Keirashara- a czemu wg Ciebie ten czaprak Jarpola układa się tak sobie?
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim.  :kwiatek:

Blaki, jakie brałaś kolory lamówki i sznurków? Bo to będzie mój pierwszy jarpol i nie znam dokładnie wszystkich kolorów, a chcialabym identyczny jak Ty masz/jest na stronie sklepu. 🙂
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
30 kwietnia 2015 00:39
Chyba pojawiam się pierwszy raz w tym wątku, ale no... ta nowa kolekcja jarpola tak do mnie trafiła, że pierwszy raz tak bardzo COŚ CHCĘ z danej KOLEKCJI.  😲 I to nie jedno, ale najlepiej całą kolekcję bym wykupiła. Brr!
Czekam na swojego pierwszego jarpola, kobalt z herbem. Chyba nie dojdzie mi na majówkę. 🙁 Wykorzystują maksymalny czas oczekiwania na przesyłkę... Szkoda. 🙁

I od razu wylecę z pytaniem, bo niby już rozpoczęłam próby pozbycia się zestawu, ale...
Czy to dobry pomysł, aby tego się pozbywać? Mam wrażenie, że jest zbyt "oczodajne", a aktualnie mój gust kręci się na granatach i fioletach. :p Potrzebuję obiektywnej oceny, nie swojego "widzimisię" na ten moment(wiem, że komplety dobiera się na własne widzimisię, ale nie chcę się teraz na to zdawać).
wątek zamknięty
Siesiepy zostaw, na smutne dni będzie w sam raz 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2015 09:31
Siesiepy, zostaw sobie ten komplet 🙂 Co do terminów, pewnie deb ma teraz niezłą jazdę, bo wszyscy zamawiają. Dlatego spokojnie poczekaj zamiast się złościć 😉 Część rzeczy pewnie ekipa Jarpolu przygotowała wcześniej, ale jak sobie jakieś swoje połączenie zamówiłaś, to przecież muszą to zrobić od zera.

Do nas w końcu dotarła wyczekana derka gwiazdkowa z NG 😍



wątek zamknięty
Livia jak dla mnie najładniejsza derka Sandera  😀
wątek zamknięty
Livia, jej cudowna! Gdzie ją zamawiałaś? Marzy mi się taka sama  😍
Siesiepy,, ja bym puściła w świat 😉
wątek zamknięty
palemka - bo się nieco marszczy i ciągnie pod siodłem, mam takie wrażenie. Może to efekt osiodłania lub zdjęcia. I kształt... taki jak to jarpole mają, mi się on akurat nie do końca podoba, taki obły troszeczkę, nie wiem jak to określić nawet dokładnie. Jarpole ogólnie mają charakterystyczne profilowanie, które mi wizualnie średnio pasuje, ale to takie mocno subiektywne odczucie, znam też osoby, którym ten kształt właśnie się podoba, a nie podoba im się profil np. eskadrona, który mi leży 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2015 10:25
palemka, dziękuję 😀 Mnie też się ogromnie podoba! W ogóle kocham gwiazdki 😜

Olson, dziękuję 🙂 Zamawiałam w koniku, niestety do Polski przyszła tylko jedna taka derka, więc jak coś to chyba musisz popatrzeć za granicą.
wątek zamknięty
Livia koniecznie spraw sobie pad w tych kolorach 😍
wątek zamknięty
Livia, suuper Sanderowi pasuje  😍
Siesiepy, ja bym wymieniła na coś bardziej kontrastującego z maścią  😉
wątek zamknięty
Siesiepy, zostaw sobie ten komplet 🙂 Co do terminów, pewnie deb ma teraz niezłą jazdę, bo wszyscy zamawiają. Dlatego spokojnie poczekaj zamiast się złościć 😉 Część rzeczy pewnie ekipa Jarpolu przygotowała wcześniej, ale jak sobie jakieś swoje połączenie zamówiłaś, to przecież muszą to zrobić od zera.





Tym bardziej że jest na co czekać, bo na prawdę zrobione są rewelacyjnie w każdym calu 🙂

lalasatan
lamówka to kolor czekoladowy, sznury wewnętrzny i zewnętrzny jasny brąz a sznur środkowy to beż.

Wszystkim bardzo dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:
wątek zamknięty
rybka   Różowe okulary..
30 kwietnia 2015 13:51
Moje fanty z GNL 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2015 16:02
palemka, będę musiała pokombinować, bo westowych z takim wzorem na pewno nie znajdę 🙂

protoniasta, dziękuję 🙂

rybka, poszalałaś na zakupach 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 kwietnia 2015 16:19
A ja mam kantarkowe fotki!! Chodź tak naprawde to kantarkowe załapały sie przypadkiem  😁
Zajutek w navy/darknougat/lightnougat

Madzia w niciakowym burgundy/antra

wątek zamknięty
Livia, niegłupia! 😀 fajnie mu w czarnym 🙂
wątek zamknięty
Livia, na pewno okunka ma granat w gwiazdki, może i czarny znajdzie. No i pady westowe robi 😉
rybka, no no, niezłe zakupy!
wątek zamknięty
Livia, no po prostu brak mi słów - CUDO! Świetnie wygląda na Sanderze!!!
Zairka, piękne, mam nadzieję, że wrzucisz je do Końskich Trendów 😀
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
30 kwietnia 2015 17:54
Livia, ale ja się nie złoszczę. 😉 Absolutnie! Tylko wiesz, była taka mała nadzieja, że może jednak dojdzie na "majówkowy lans i zdjęcia", skoro zamawiałam w tamtym tygodniu. No cóż. 🙂 To super, że warto czekać, chociaż to oznacza, że... Mocno odchudzę swój portfel.  😜
A co do ESa - ok, leci w świat a na jego miejsce prawdopodobnie wpadnie inny - już upatrzony odcień niebieskiego. 😉 Chyba, że wynajdę coś innego.
Zairka super te kantarki, zwłaszcza ten na Madzi!
wątek zamknięty
http://jarpol-konie.pl/kolekcja-wiosna-2015/czaprak-orion-530.html Nie sądzicie że ten czaprak na foto na koniu pod siodłem wygląda tak jakoś.. no że pasek do popręgu jest za daleko, a te od przystuł też za głęboko pod siodłem? Siodło wydaje się za duże na konia, a tak naprawdę trzeba by tylko paski od popręgu dać bliżej, a czaprak dać do tyłu,teraz się go nie da obniżyć bo popręg jest już na skraju. W sumie tak wygląda też na tym foto w siodle ujeżdżeniowym kawa z mlekiem - wrzuconym wyżej w tym wątku od Blaki Nie wiem czy ryzykować

harja masz juz foto swojego na kopytnym? To jest VS tak?

Coś te caballe (Wendarinn) wypadają lepiej (zresztą czapak cudowny, jaki to model?)
wątek zamknięty
drabcio, nie, jeszcze nie mam. Ale postaram się jutro coś cyknąć o ile pogoda pozwoli 😉 Owszem, to VS.
Co do szlufki na popręg - to też zależy... W poprzednich Jarpolowych padach, które zamawiałam tez mi się wydawało, że szlufka jest dość daleko, a okazało się, że pod moim siodłem leżą idealnie.
Ale spójrz tutaj: KLIK [url=http://jarpol-konie.pl/kolekcja-wiosna-2015/czaprak-orion-527.html#]KLIK[/url] koń ten sam (gniady), siodło to samo, dwa różne czapraki - i leżą bdb. Może to też kwestia dopasowania siodła, tamto na zdjęciu, które podlinkowałaś średnio leży.

Co do Caballi to w ogóle nie ma co się wypowiadać - osobiście są moim nr 1 😉
wątek zamknięty
Livia ja Cię normalnie nie lubię!!! cudo kolejne  😍

A ja odkryłam nową firmę, którą kocham, niestety.....
komplecik Crystal Harry's Horse kolor Ceramic  😍
wątek zamknięty
Dralon nowa kolekcja eskadron 2015 wiosna /lato -  Pink/ navy:
wątek zamknięty
ctd siwy:
wątek zamknięty
Siesiepy - zostaw, do pyszczka mu w tym błękicie, a na zimę jak będzie szaro-buro to będzie się wyróżniał wesołym kolorkiem  😉

Edit. Przepraszam :> moje gapiostwo
wątek zamknięty
drabcio, wyjaśnię 😉 siodło ze zdjęcia przez Ciebie podlinkownego nie "należy" do tego konia. A na zdjęciach podlinkowanych przez harję jest inny gniady (A raczej gniada 😉). Ja np. zawsze proszę o czapraki bez tych pasków do siodła, bo ich nie lubię. A jeśli chcesz pasek do popręgu ciut bardziej z przodu, wystarczy napisać w zamówieniu.

kitty, ten czaprak ładnie blinguje:
[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10958210_805423862852109_6861895316419004218_n.jpg?oh=4b1bb35851fd2715ce27d96937a147c2&oe=55DC3C92&__gda__=1440985627_e7a746b9ed458b0f758f5af2ec40de97[/img]
wątek zamknięty
anai o kurcze, ale ładnie :-) dobrze, że skusiłam się też na róż dla siwensa  😀
wątek zamknięty
anai, ops, moja wina, bo nie dopisałam - chodziło mi o to, że na obu podlinkowanych przeze mnie zdjęciach jest ten sam koń 🙂 (o ile dobrze kojarzę, Bianka? 😀) Nie jest to ten sam, co w linku drabcio 🙂
A poza tym - właśnie, przecież zawsze można się dogadać, co do zamówienia i uszyją dokładnie na wymiar 🙂
wątek zamknięty
o to super, bo cenowo mnie bardziej przekonują  🤣
Dzięki, jak ktoś będzie miał ten musztardowy niech się chwali 🙂
wątek zamknięty
harja, faktycznie źle zrozumiałam 😉 u drabcio jest Frederic, u Ciebie Bianka 🙂
drabcio, dokładnie, możesz zamówić w sumie co chcesz: z paskami, bez, bliżej, dalej, mniejszy czy większy, mocniej wyprofilowany. Przecież jarpol to fabryka marzeń 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.