Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Dziewczyny przeciez ja tylko stwierdzilam fakt. Zero oceny. Wiec na co i te tlumaczenia.
Tez wolałabym taki mały a trawiasty, niz wiekszy a piaszczyscy np. Albo wcale.
Jak masz takie widzimisię, to koń może wyjść o 7 rano na padok i wrócić do stajni na wieczorne karmienie, nikt Ci tego nie zabroni.

Tylko po co, skoro za miesiąc nie będzie tam trawy i koń będzie się po prostu nudził 😉 ?
Szarzy mają kwatery do wywietrzenia konia np. rano zamiast karuzeli albo po treningu w ramach relaksu, a nie do całodziennego padokowania i tyle, to kompletnie inna bajka. Inna nie znaczy że lepsza/gorsza, jak już z Davą pisałyśmy - wszystko jest kwestią priorytetów 🙂
Która strona Zakopianki? Góra Borkowska? Opatkowice? Libertów?


tak, z mapy wychodzi że muszę pojechać gdzieś w przeciwną stronę żeby na obwodnicę się dostać
ushia   It's a kind o'magic
29 kwietnia 2015 21:53
A co remontują na trasie do Facimiecha? Czyżby słynny most w Skawinie?
tak
Nie musisz się nigdzie wracać, wjeżdżasz sobie do Skawiny tak jak teraz jezdzisz, jedziesz prosto do mostu z tą różnicą, że przed mostem, na wysokości sądu skrecasz w prawo na Tyniec. Tam jedziesz prosto, do ronda, wpadasz na obwodnicę w prawo, jedziesz szalony kawałek obwodnicą, dojezdzasz do kolejnego ronda na którym jedziesz w lewo i potem cały czas prosto aż przejedziesz przejazd pod Elektrownią i za przejazdem w prawo na drogę główną 44. Dalej już wiesz.
dzięki!
Czy w ten weekend gdzieś w okolicy Krakowa odbywają się jakieś zawody towarzyskie/regionalne?
Kaarina dziękuję ci bardzo, jadę dzisiaj do Oświęcimia i nie wiedziałam, że tam remonty  :kwiatek:
Czy w ten weekend gdzieś w okolicy Krakowa odbywają się jakieś zawody towarzyskie/regionalne?


chyba coś u Szarych się szykuje
ale nie wiem, czy to ten weekend, czy następny
Ten weekend Swoszowice  🥂
Dava   kiss kiss bang bang
30 kwietnia 2015 09:38
Nie, w ten weekend nie  😉
Dopiero 22 maja są  🙂 Ten weekend Swoszo  😎
Dzięki 😉
Można gdzieś znaleźć jakiś program? Bo na ich stronie dokopałam się tylko do listy uczestników.
żaczkowa   gone with the wind
30 kwietnia 2015 13:08
Dzięki!
Mam w planie siedzieć w sobotę i niedzielę, od początku do końca, możliwe że nawet z aparatem 😉
też będę w Swoszo z aparatem 😉 jak coś to piszcie  😎
Szczegółowy program i listy startowe na piątek dla Swoszowic: http://www.wlkskrakus.pl/index.php/jezdziectwo/zawody/listy-startowe
Przypuszczam, że na kolejne dni też będą się tu pojawiać.
O, sporo znajomych twarzy na listach widzę, dzięki 😉
I może dziś na C dotrę 😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 maja 2015 12:45
Kto był na zawodach w Stangrecie?
Ktoś od Szarych chyba..
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 maja 2015 14:30
a ktoś jeszcze?
Słuchajcie, jakie stajnie poza Facimiechem i Szarymi oferują porządne warunki (hala, PADOKI i komplet przeszkód)? Orientuję się ,że są Łężkowice,Leńcze a co jeszcze? Wie ktoś coś o stajni w Minodze?
Niepołomice
Ktoś jest na szkoleniu w Niepołomicach i mógłby powiedzieć, czy warto jako wolny słuchacz?
przejeżdżałam dzisiaj koło STarego Młyna
i widziałam konstrukcję jak do hali jeździeckiej. Ktoś się orientuje czy faktycznie stawiają?
ushia   It's a kind o'magic
10 maja 2015 22:39
będzie ze dwa lata temu miałam info, że Kaźmierczak wziął unijne dofinansowanie na halę i teraz to już musi ją postawić, ale jak wspomniałam - było to dawno 😉
Piotrek, ja byłam, ale było tak intensywnie, że dopiero teraz zajrzałam na r-v 🙂
Moim zdaniem było warto, zajęcia od 7.30 z mała przerwą na obiad rano do 21 wieczorem (!) dużo info dających do myślenia, treningi z różnych dziedzin (ujeżdżenie i skoki), parę fajnych technik do wykorzystania "na już", efekty ich użycia było widać na wszystkich koniach (i jeźdźcach).
Ma być powtórka w przyszłym roku lub jesienią - polecam.
Orientuje się ktoś jaki bus jeździ z Krakowa ( jeśli tak to skąd ) do stajni Santos w Zabierzowie? :kwiatek:
Każdy do Chrzanowa, Krzeszowic z Dworca (Ogrodowa), jeżdżą przez aleje (pl. Inwalidów, AGH, al. AK) i chyba część przez Opolską. I autobusy MPK z Bronowic Małych.
Piotrek, ja byłam, ale było tak intensywnie, że dopiero teraz zajrzałam na r-v 🙂

Też byłem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się