Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

już działa!!!! 🙄 🙂 🙂 🙂
posiada ktos kod rabatowy do gnl?? :kwiatek:
U mnie hasło majówka  (przez o) w Yard Equites zadzialało...
Kod niby działa, ale nie obejmuje wielu produktów. U mnie na 10 rzeczy dodanych do koszyka, ceny obniżyły się tylko na połowę z nich (nie było w koszyku pasz).
karolciaequilano   marzenia się spełniają
02 maja 2015 07:45
Ktoś się orientuje czy będzie jakiś rabat/ promocja w equishop 🙂?
misia997, no niestety wiele produktów związanych z pielęgnacją i dodatkami dla konia chyba nie jest objętych promocją. Tylko na te z działu Dla konia i Dla jeźdźca naliczył mi się rabat.
Ma ktoś może jakieś zniżki do konika ?  :kwiatek:
maniana, wystarczy popatrzeć dwie strony wcześniej 😉
Cyba jestem ślepa bo nie mogę znaleźć  🤔
Wczoraj przeglądając stronę córki mojego ulubionego pilota 😉, www.nataliawrona.pl, znalazłam kod rabatowy do konika na 10% - natalia2015. Wygląda, że aktualny do końca roku.   😅



O dokładnie tutaj.
kujka   new better life mode: on
02 maja 2015 10:30
Chcialabym kupic pare fajnych koszulek polo, ale nie wydac na jedna wiecej niz 100 zl bo to zbrodnia :P
Ktos cos ciekawego widzial?
kujka, co prawda, niekoniecznie jeździeckie, ale polecam Zalando. Ostatnio kupowałam kilka polo na lato, w całkiem przystępnych cenach 🙂
Grettiena bardzo dziękuję  💘  :kwiatek: Wygląda na to, że muszę kupić sobie okulary  😀
rybka   Różowe okulary..
02 maja 2015 11:09
Chcialabym kupic pare fajnych koszulek polo, ale nie wydac na jedna wiecej niz 100 zl bo to zbrodnia :P
Ktos cos ciekawego widzial?

Kujka tu jest jeszcze sporo rozmiarów na promocji:
http://www.gnl.pl/24-h/dla-jea-da-ca/koszulki/page/3/sort-by/price/sort-direction/asc.html
kujka, Lidl się reklamuje, że mają polówki 😀 Wprawdzie w reklamie sami faceci = pewnie polówki dla facetów, ale.... Sprawdzić nie zawadzi. Nie wiem jaka jakość, bo nie "macałam", ale ichniejsze softshele i dresy z poprzednich ofert były niezłe.
Będę bardzo wdzięczna za kod rabatowy do GNL  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek: 
Też bym bardzo bardzo była wdzięczna za kod rabatowy do GNL 🙂 Bardzo proszę  :kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 maja 2015 17:58
Teraz w gnl macie 10% znizki 😉
Mam niejasne wrażenie że dla tutajszych klientów nie ważnym jest co firma sprzedaje ale ile może dać rabatu  😁 Z drugiej strony jak patrzę na te wojny rabatowe i włażenie w dupę klienta  to mnie pusty smiech rozwala . Myślę że każdy z tu obecnych powinien być przetransportowany na rok do czasów komuny .Wtedy miałby trochę inne spojrżenie na świat. 😉
kujka   new better life mode: on
02 maja 2015 18:34
Dzieki dziewczyny, juz obczajam!
Smok10, Ty tak serio? Marketing w komunie nie istniał bo i tak wszyscy kupowali wszystko jak bylo, bo za chwile juz nie bylo. Teraz czasy inne, sklepy musza sie ustawiać w kolejce do klienta 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 maja 2015 19:11
Smok10 moze nie zauwazyles, ale czasy komuny juz minely i nie wiem w jakim swiecie zyjesz, ale jak zwykle czytajac Twoje posty odnosze wrazenie, ze w jakims rozowym i niekoniecznie naszym. Jak ludzie zaczna zarabiac tyle, ze nie bedzie dla nich wazne ile cos kosztuje i czy moga zaoszczedzic wazne dla nich 10, 15 czy 20% to oczywiscie bedziesz mogl sie panoszyc ze swoimi "pustym smiechem". Ciesz sie, jesli wchodzisz do sklepu i kupujesz wszystko jak leci. Dla wielu pieniadze, ktore moga zaoszczedzic z tych wlasnie rabatow to naprawde bardzo duzo. I niestety na marketingu tez niewiele sie znasz skoro dziwia Cie rabaty i wchodzenie klientom w d*pe.
Smok10 moze nie zauwazyles, ale czasy komuny juz minely i nie wiem w jakim swiecie zyjesz, ale jak zwykle czytajac Twoje posty odnosze wrazenie, ze w jakims rozowym i niekoniecznie naszym. Jak ludzie zaczna zarabiac tyle, ze nie bedzie dla nich wazne ile cos kosztuje i czy moga zaoszczedzic wazne dla nich 10, 15 czy 20% to oczywiscie bedziesz mogl sie panoszyc ze swoimi "pustym smiechem". Ciesz sie, jesli wchodzisz do sklepu i kupujesz wszystko jak leci. Dla wielu pieniadze, ktore moga zaoszczedzic z tych wlasnie rabatow to naprawde bardzo duzo. I niestety na marketingu tez niewiele sie znasz skoro dziwia Cie rabaty i wchodzenie klientom w d*pe.


Dziwie się trochę ze względu na branżę . Masz w nicku pingwina , a to mało sport dla bezrobotnych klientów pośredniaka . 😁
Smok10, nie wiem do czego pijesz, ale ja powiem tak - jak mam wydać 100zł za psikadło nabłyszczające dla konia, a jest akurat promocja i mogę dać za niego 90, to do koszyka włoże jeszcze cukierki. Chyba logiczne. I dodam jeszcze, że w każdej branży klient chce mieć jak najtaniej. Inaczej na tym świecie nie byłoby bogatych, bo nie dałoby się zarobić.
Smok10, nie wiem do czego pijesz, ale ja powiem tak - jak mam wydać 100zł za psikadło nabłyszczające dla konia, a jest akurat promocja i mogę dać za niego 90, to do koszyka włoże jeszcze cukierki. Chyba logiczne. I dodam jeszcze, że w każdej branży klient chce mieć jak najtaniej. Inaczej na tym świecie nie byłoby bogatych, bo nie dałoby się zarobić.


Tego nie musisz mi tłumaczyć . 😁 Zastanawia mnie tylko ta wojna cenowa sklepów na rabaty 😁 Trochę mi to przypomina Holandię . 🤣 Cena normalna to jest 150 % wartości , ale oczywiście klient dostaje towar z 50 % rabatem i kupuje go za 100% jego wartości z przekonaniem że dostał wspaniałą ofertę i zaoszczędził 50 % . 😎 😁 Tak samo zaczyna to działać i u nas. 😉

P.S Zamiast licytować się kto i gdzie uzyskał jakie  rabaty , może lepiej podawać realne ceny zakupu przykładowego towaru .  😉
kujka   new better life mode: on
02 maja 2015 22:51
Smok10, no i? Skoro ludzie kupuja, znaczy ze ich stac. I daja zarobic innym. O co ci tym razem chodzi? Interes ci sie nie kreci czy o sporcie i hodowli juz nikt nie chce z toba gadac i szukasz ujscia gdzie indziej?
Lubię słuchać jak wszyscy się nakręcają jakimś tematem zapominając czego dotyczy sedno sprawy. Wszyscy cieszą się rabatami , nie zastanawiając się specjalnie nad tym od czego ten rabat dostają . 😎 To tylko tyle .  😉 Nie przeszkadzajacie sobie , juz opuszczam temat . 😉  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
02 maja 2015 23:10
Doprawdy ameryki nie odkryles, wiec nie pochlebiaj sobie przypadkem.
jakby nie patrząc to jest drogi sport, sprzęt również wiec każde 10% jest czasem istotne. Zwłaszcza przy dużych zakupach 🙂
jakby nie patrząc to jest drogi sport, sprzęt również wiec każde 10% jest czasem istotne. Zwłaszcza przy dużych zakupach 🙂


Zwłaszcza że tu nie chodziło o procenty ale o faktyczne ceny  😁

Lepiej by było zamiast :

Kupiłam towar X u Y z 20 % rabatem
a ja kupiłam ten sam
Towar X u Z z 30% rabatem.
Podać faktyczne ceny

Ja kupiłam towar  X u Y za 235 zł z 20 % rabatem
a ja kupiłam towar X u Z za 250 zł z 30% rabatem

Wtedy było by wiadomo kto kogo robi w konia i czy te rabaty to nie zwykła ściema . 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się