moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
25 kwietnia 2015 13:32
Czy sezon na sukienki w sklepach się rozpoczął? Rzadko chodzę po galeriach czy sklepach, wolę zamawiać przez internet ale nie chcę ryzykować z sukienką bo kompletnie nie wiem jaką dobrać żeby w miarę dobrze wyglądać  😀

Pracuję w takim, w którym sukienki są przez cały rok. 😀
Dziewczyny, pomocy  😀
Do tej sukienki na wesele dokupić czarne, czy pudrowe szpilki?  👀

:kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 kwietnia 2015 19:06
Ja bym poszła w coś czarnego, odkrytego, delikatnego. Sukienka sama w sobie jest bardzo delikatna, szkoda przytłaczać ją ciężkimi butami.

Coś w stylu tego, tego czy tego.

Btw skąd taka piękna kiecka?  💘
Odważne te buty zaproponowałaś  😁 Chociaż pierwsze mi się nawet widzą 😀  :kwiatek: 

Sukienka jest z firmy Lipsy London VIP, znaleziona na "szafie"  😀
Czaiłam się na nią dwa lata, ale cena skutecznie odstraszała,
aż w końcu trafiła mi się nowa, w moim rozmiarze, wymarzonym kolorze i znośnej cenie  😍

I jeszcze zapomniałam... Mam MEGA problem ze znalezieniem kopertówki/torebeczki/puzderka/czegokolwiek 😵
Wszystko wydaje mi się za duże lub zbyt kanciaste.  🤣 I jeśli bym wzięła czarne buty, to czarna torebka na łańcuszku będzie ok, czy raczej szukać czegoś pod kolor sukienki?  😀

Edit. Taka kopertówka byłaby ok, czy za dużo się na niej dzieje?
Wybrałam się na niskobudżetowe zakupy i za 15 euro kupiłam sobie taki komplet:



Jestem zadowolona ze spódnicy, krótka pod spodem i długa do samej ziemi półprzezroczysta. Jakość be ale mam nadzieję że chociaż parę tygodni lata przetrzyma  😉
feno, śliiiczne zdobycze 💘
Feno, ja taka spodnice 'przegapilam' w KTMaxie i do teraz zaluje ... Chociaz, z drugiej strony, mieszkam w Irlandii, wiec za jakimis lepszymi kaloszami powinnam sie porozgladac  🤔
Dziewczyny, wiecie może z jakiej kolekcji jest ta koszulka i czy jest jeszcze dostępna?
Pursat   Абсолют чистой крови
01 maja 2015 13:55
Internety mówią coś o tegorocznej wiośnie, ale ja się nie znam. 🤣 W każdym razie - szukaj pod hasłem "adidas paisley". 😉
To ja się szybko przywitam  :kwiatek: i zarzucam pytaniem:
Czy bluzy z PLNY lala są takie dziwne rozmiarowo? Pomierzyłam niby sobie i żeby dana bluza nie była zbyt oversize to wyszło mi XXS? Mam 180 cm wzrostu, ważę 60 kg, tułów raczej przeciętnej długości. Rękawy jedynie wypadają za krótkie, ale ja zawsze mam podciągnięte w bluzach, więc mi to nie przeszkadza.
jak jakościowo wypadają ciuchy z Mango?
jak jakościowo wypadają ciuchy z Mango?


Zależy jakie. Ja mam spodnie czarne "gumowane" niby skóra. I są nie do zdarcia. Te z zara straciły to gumowane skóropodobne w praniu. A te są rewelacja.
Inne rzeczy jak oglądam - czesc ok, czesc tandetnie wykonana.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 maja 2015 21:07
Fokusowa, są takie jak podaje tabela wymiarów. Sugeruj się centymetrami, nie oznaczeniami rozmiarów. 😉

Dodofon, a ja mam woski zarowe kupione 4 lata temu, użytkowane dość intensywnie i dalej są w niezłej formie. No ale ja piorę je ręcznie. 😉
Z Mango bardzo polecam spodnie - i jeansy i woski (mam czarne, granatowe i białe) - świetnie się trzymają, kolana nie wypychają i fajne rozmiary dla mnie.
Mam też kurtkę jeansową i dwie torebki - rewelacja
Za to miałam chyba 4 sukienki z Mango i tu niestety jakość wypadała słabo - także zależy od rzeczy. Ale spodnie kupuję już tylko tam.
Scottie   Cicha obserwatorka
03 maja 2015 06:05
Fokusowa, są 😉 Ja mam XXS białą bluzę "warszawska lala" (ale kupowałam z 2 ręki, może się zbiegła ciut) i jest dla mnie za krótka. Chociaż koszulkę kupioną prosto ze sklepu też mam jak po młodszej siostrze. Mam 174cm i dość długi tułów.
a jak skóry naturalne z Mango? Chodzi mi o kurtki i torebki 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2015 09:11
Ciuchy z Mango są rewelacyjne  💘 Moja ulubiona sieciówka - jedyna łącząca fajne, klasyczne ubrania ze świetną jakością. Mam od nich mnóstwo ubrań - jakieś 10 sukienek, kilka par spodni, dużo t-shirtów, swetry itp. Tylko koszulki czasem lekko zbiegają się w praniu  😉 Ze skóry miałam tylko zwykłą czarną torbę, przeżyła ze mną jakieś 4 lata.
Ja mam torbe z mango, ale nie z naturalnej skory tylko z eco i jestem zachwycona. Mam ja dwa lata, nosze ja praktycznie codziennie, bo i do szkoly (gdzie wytrzymuje ciezkie ksiazki i ciuranie po podlodze itp), i na co dzień tak po prostu, na koncerty i na wyjazdy, a ona wyglada jak nowa. Po prostu jak nowa. Tak ją uwielbiam, ze nie noszę żadnej innej.
Ma ktoś może bluzę Mosquito i może mi powiedzieć jak z jakością? Zwłaszcza czy nadruk się nie spiera?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 maja 2015 10:20
23 maja mam weselę , dawno nie byłam i nie wiem jak to teraz jest czy na wieczór zmienia się sukienkę czy można w jednej oblecieć całą imprezę?
Może widział ktoś cos fajnego dla Pani w okolicy 35 lat  😉 , coś w czym mogłabym pójść na wesele i ubrać jeszcze na inną okazję więc nie typowo wieczorowa sukienka.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2015 10:58
Zależy jaką masz figurę, ale jeśli ma być elegancka, prosta i nadawać się na inne okazje to ja stawiałabym na coś takiego  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 maja 2015 11:02
śliczna  🤣
edit:

w sumie kupiłam sobie podobny fason, bardzo prosty tylko w nieco mocniejszym różowym kolorze . Trochę się waham bo nie wiem co się teraz nosi na weselach  🙄
kujka   new better life mode: on
04 maja 2015 14:35
Euforia_80, spokojnie w jednej kiecce całe wesele oblatasz 😉
czy wypada przyjść na wesele w krwistoczerwonej sukience bandażowej?
Gniadata   my own true love
04 maja 2015 17:01
pomocy, ja też mam niedługo wesele i nie mam pojęcia co na siebie włożyć 😵 w szafie 4 sukienki, z czego dwie wybitnie letnie i dwie wybitnie... czarne 😁 w co wypada się ubrać 20latce?
ja, co prawda 21 lat, ale stawiam na prostotę. Generalnie na tę chwilę mam 2 sukienki i na wesela chodzę w nich na zmianę 😀 Wymieniam tylko dodatki.
A sukienki z tych totalnie prostych, bez dekoltów, obcisłe do tali i lekko rozkloszowane 🙂


edit. literówka 🙂
Pursat, Scottie dzięki  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
04 maja 2015 18:19
little_girl no ja zupełnie nie wiem w jaki kolor nawet uderzać 😵 moja szafa jest głównie czarna, trochę szarego, białego, niebieskiego i czerwona koszula - ale głównie czarna. na krojach też się nie znam, nie wiem, w czym bym dobrze wyglądała, chciałabym, żeby było ładnie i skromnie bo idę do rodziny chłopaka, z której większość mnie nigdy na oczy nie widziała..
Cee, ja mam - nadruk się dobrze trzyma 😀
wendetta, dla mnie czerwone i bardzo obcisłe jednak odpada na taka uroczystość...

Jak się wahacie w weselnych tematach, to rozkloszowana sukienka midi w pastelowym kolorze jest zawsze dobrym rozwiązaniem 😉
Kupilam sobie w new yorkerze taka jakby koszykarska bokserke dziurawą całą bez nadrukow itp. Jak takie cos sie nosi?na jakis ladny stanik czy moze na bokserke?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się