Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
30 kwietnia 2015 18:57
A ja wstawię jeszcze zdjęciach dwóch młodych, których jeszcze nie pokazywałam 🙂 Plus główka Irchesa i szalony Siwy na dokładkę.
Dominacja

Wicandia

Irches

I dzisiejszy szalony Eter, on chyba uwielbia wodę 😀







strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 kwietnia 2015 19:08
Wicandia ma uroczą odmianę, nie mogę się napatrzeć  🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
30 kwietnia 2015 19:16
Zgadzam się, prawie jak yin-yang 😀
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 kwietnia 2015 19:21
Wiedziałam, że coś mi to przypomina!  😀
Gniadata   my own true love
30 kwietnia 2015 20:11
A mi to przypomina rekinka z ekranu ładowania bardzo głupiej i wciągającej gry (tego w prawym dolnym rogu) 😉 Ale to pewnie dlatego, że ostatnio nie mogę sie od tej gry oderwać.

I wrzucam moją paskudną babę sprzed kilku tygodni 👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
30 kwietnia 2015 22:01
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 kwietnia 2015 23:31
konik wodny z tego Etera. 😉

A jak w ogóle w pracy Eterowa? Bardzo się męczą? Ile koni jeździsz?
eterowa Boże jakie urocze te zdjęcia! Moja Blood chyba pozazdrościła Eterowi wody i zaciągnęła mnie dziś na plażę. 😎
smartini uwielbiam Was! 💘

Dzisiejsza plaża, o dziwo było baaaardzo spokojnie! Blood mnie zadziwia. :>

U nas mirabelka w końcu  zakwitła 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2015 14:43
my little pony 😉



[img]http://re-volta.pl/galeria/img/137286[/img]
Eterowa Eter, to jest jednak tylko jeden  🏇

Anai, Szarak jak zawsze fajny  😉

Galopada rzeczywiście poniaczek z Twojego wielkokonia  🤣

srokate, blood  boi się morza ?

Moja od wczoraj 7 latka, ale to przeleciało  😉



smartini cuuuudnie wyglądacie!  💘
anai Szarak podrósł trochę, czy mi się wydaje? 😉
galopada_ Twój koń, razem z małym Dż. wywołują u mnie nagły ślinotok! 100% mój typ konia  😍
korys najlepszego dla kobyły 😉
korysindex4 nie boi się morza ....... ale bardzo lubi otwarte przestrzenie i dzikie galopy. 😁 Dziś było super spokojnie. 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
01 maja 2015 18:36
Dziękuję :kwiatek: Za to Etera kocham 😁 Z nim nigdy nie jest nudno.
smartini, cuuudo!
srokate, zazdroszczę dostępu do morza, my musimy nacieszyć się crossowym bajorkiem 😉
galopada_, dobrze wygląda 🙂
korysindex4, słodka mordka!
ElaPe, fakt faktem praca jest wyczerpująca, ale jakże satysfakcjonująca! Do tego niezwykle elastyczna. Aktualnie razem z Eterem jeżdżę 6 koni, jedną młodą lonżuję jeszcze. Zazwyczaj wychodzi 4-5 koni dziennie do jazdy, więc nie jest źle 😉 Ani myślę zmieniać swojego położenia nawet gdyby się walio i paliło. Nie sodziewałam się, że będzie tak dobrze 🙂 Znów mam kilka zdjęć, ale może nie będę tak zaśmiecać 😉 Wstawię gey zbierze się troszkę większa ilość (dziś znajoma.robiła mi zdjęcia na jeździe).
srokate nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo zazdroszczę  😜

A ja wrzucam bardzo niepiękną i zmęczoną mnie  😕 z najpiękniejszymi końmi na świecie  😍
Maniulek 28 kwietnia skończył 14 lat, w tym samym dniu Dzidziula świętowała 3cie urodzinki  🙂
Moje cuda, życzę Wam żebyście byli zawsze tacy jak dziś - żebyście byli moimi szczęśliwymi rozrabiakami  🤣
galopada_, haha zazdroszczę tak dużego pony! 🙂 "Moja" troszkę mniejsza niestety 🙁
eterowa, pokazuj zdjęcia! Mega Ci zazdroszczę takiej pracy, daj chociaż popatrzeć 😀
korysindex4, sto lat dla niej! 🙂
srokate, ale super *.* Też mega zazdroszczę 😀


A ja rozpoczęłam z Kucynką sezon 🙂 (piękną glebą 😁 ) 😉


Eterowa super historia, gratulacje! Bardzo Ci kibicuję i czekam na zdjęcia! 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 maja 2015 22:45
Eterowa 5-6 koni to też niemało. Ale pewnie się za jakiś czas przyzwyczaisz i nie będzie to aż takie wyczerpujące.
tajnaa, pannica piękna, a jak Twój młody? Zmienia się trochę, dorośleje?

Młody wyglada jak oszczep, jak roczne źrebie. Po chorobie jest, mocno wychudł. Ehh
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 maja 2015 17:03
Libeerte, ładnie się prezentujecie 🙂
breakawayy, dziękuję :kwiatek:
ElaPe, w sumie to nie narzekam 😉 Jestem zmęczona, ale mogło być gorzej. Jestem dobrej myśli 🙂 Żeby było śmieszniej - tu na forum od zawsze pod hasłem "skąd" pod moją nazwą mam "Kraina marzeń..." Teraz mogę śmiało powiedzieć, że jest to prawda, ale w tym drugim, lepszym znaczeniu tego wyrażenia 😉
Wstawiam więc jeszcze po zdjęciu każdej z moich dziewczynek:
Wicandia

Jarcandia

Necordia

Dominacja

Nerma
Nie ma co zazdrościć dziewczyny, trzeba pakować się w koniowóz i przyjechać do mnie. 😎
Libeerte dzisiejsze zawody? Nam też się udało dziś pojechać, ale to już 5 w tym sezonie. 😉 Były to ostatnie eliminacje do JMPA w Toruniu, jutro finał - mam mocnego rywala także trzymajcie kciuki! :kwiatek:

Niestety fotki telefonowe. 🙁
na parkurze

i na rozprężali
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 maja 2015 17:36
Ja też wody zazdroszczę! Buła by się trząsł chyba ze szczęścia na taki widok, niestety ani w Rzeszowie żadnej wody ani pod Toruniem obok mnie, tylko jego stawik na łące
A w sliderach to i tak byśmy się nie pokąpali  🙁

Eterowa, ale brązowa banda 😉 5-6 koni dziennie to całkiem nieźle. Ja tyle dobijałam w wakacje i w te chyba też mnie to czeka, póki co na weekendowych wypadach do stajni i bez uratowanego kręgosłupa 4 to moje absolutne maximum i to przy lekkim jeżdżeniu przynajmniej jednego, bo potem czuję już każdy krąg w kręgosłupie  😜
deborah   koń by się uśmiał...
03 maja 2015 18:59
deborah wow, ale fajnie się patrzy na Was!  😍
deborah   koń by się uśmiał...
03 maja 2015 19:34
Fokusowa, dziękuję 🙂
deborah, ale elegancko!  💘
Po dłuższej przerwie dojechała do nas Sierra, która ma najlepsze oko świata do Pioruzi... 😀


I Pioruzia sama 🙂
deborah, przepiękne! Elegancko i z klasą. Podziwiam za jazdę po łące bez ogłowia. Chyba bym nie zaryzykowała 😉
Burza, faktycznie świetne! Zdecydowanie jestem na tak niestypowemu czaprakowi! 
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 maja 2015 12:39
Eterowa świetna stawka, mam nadzieję że dobrze Ci się współpraca ułoży
Burza Piorek jak zawsze obłędny 😜
Kitty Dzidzia jest niesamowita, chyba już grzeczniejsza?
Burza, boski Piorun! Jakie macie siodlo? Standardowy Wintec, czy Wide?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się