Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
01 maja 2015 06:18
Zairka, fajne kantary, szczególnie Niciakowy 🙂

Burza, dziękuję 🙂

anai, pomyślę, bo wzór z gwiazdkami już od dawna za mną chodzi 🙂

harja, dziękuję 🙂

Siesiepy, spoko, po prostu wolałam zwrócić uwagę, że deb raczej nie narzeka teraz na brak pracy 😉

kitty, dziękuję 🙂 Bardzo fajny ten komplet HH, ja mam do nich duży sentyment od czasu padów z motylkiem 🙂

etosha, widziałam te zdjęcia na facebooku i kocham ten dralon 😍

wątek zamknięty
Dzisiejszy kobył w Eskadronie Pin Buckle iceblue niestety koń nie chciał współpracować  😉


i zdjęcie autorstwa koleżanki Kantar York Lux
wątek zamknięty
Pacynka i komplet ice blue.
wątek zamknięty
monsun   a gdzie cukierek?
01 maja 2015 16:45
Haffek, cudny ten ice blue 😍

To ja wrzucam siwą w brillancie grey z 2010 (?)



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zdjęcie - gigant
wątek zamknięty
My z rudą zaszalałyśmy z Eskadronem NG navy 😉 Niestety czaprak troszeczkę duży- jak wszystko na arabie  😁
wątek zamknięty
Kantar schockemohle limonka
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
01 maja 2015 22:36
Kantarowo widzę. 😀
To i ja się dorzucę ze swoim. Przymus kupienia uwiązu(jeden mi ukradli na zawodach, w drugim połamał się karabińczyk przy pierwszym, lekkim pociągnięciu i sam uwiąz paskudnie się rozciągnął) doprowadził mnie do tego Euro-Stara Petrol Leatherlook(czy jakoś tak). Miał być na specjalne okazje, ale moje wewnętrzne ja bardzo zapragnęło zrobić mu szkołę przetrwania i zostawiło w nim konia "na codzień". Pierwszą panierkę zaliczył już dzisiaj.  🏇
PS Pomińmy proszę czystość konia na tych zdjęciach.  😂
[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10407243_1574712746134471_2631226415015622824_n.jpg?oh=129c6ecf51ac1a11dae3f0fa857944bd&oe=5597C5AB[/img]
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/11193322_621779484626282_4189099427740478507_n.jpg?oh=0bfbfe68ea4e2154368002433ac1eaac&oe=55E5B5FC&__gda__=1439579384_982439aaa4be7c53b2a093c99ebfe0b4[/img]




[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zdjęcie - gigant
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 maja 2015 08:24
anil, fajne kantarki 🙂

monsun, zmniejsz foto, jest przeogromne.

anai, tak świeżutko w tej limonce, bardzo ładnie!

Siesiepy, bardzo fajny kolor ma ten kantar, na siwym bomba 🙂
wątek zamknięty
anil22, może i nie współpracował, ale za to ładnie wygląda w tym pierwszym kantarze 🙂 drugi elegancko! Podobają mi się te kantary 🙂
Haffek, powtórzę się - pięknie!
marlin1990, faktycznie trochę jak derka 😀 Ale ladnie, jak to granat, do wszystkiego pasuje 🙂
anai, wow, super, przekonuje mnie to do limonki na siwym, choć za nią nie przepadam jakoś specjalnie 🙂
Siesiepy, pomińmy czystość konia, ale trzecia fotka mnie rozwaliła, uśmiałam się 😁 a kantar super 🙂

Mam fotkę, robioną w ostrym słońcu, morskiego Jarpolowego Oriona, dzisiaj pogoda była łaskawa 😉 Jak on się pięknie mieni 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 maja 2015 13:04
harja, przepięknie!
wątek zamknięty
anai cudowna ta limonka na siwym!
siesiepy tak baaaardzo mój kolor! 💘
harja czy coś wygląda na nim źle? Obłęd ..... 😎
wątek zamknięty
Dzisiejszy iceblue, jestem zakochana w tym kolorze  💘

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 maja 2015 20:27
polece stypa, ktora jestem zachwycona, czyli tegorocznym horze:

(bryczesy tez horze, moze dlatego tak mi spasowaly kolorystycznie 😉 )
wątek zamknięty
Siesiepy   Ponczek bez rączek
02 maja 2015 20:33
Przyznam się, że kantar miał być granatowy, do ochraniaczy transportowych i planowanej derki polarowej, ale... No nie wyszło. I też jestem super zadowolona. Oby tylko jakość mnie tak samo zadowoliła, jak kolor! I cieszę się, że nie tylko mi się kantar podoba. 🙂😉
harja - cudo, cudo, cudo! Chyba nawet mam go dodanego do listy życzeń, ale tak bardziej "na zapełnienie". Coś czuję, że to się zmieni. 😀D
kujka - dobra stypa nie jest zła, a ta mi się wybitnie podoba. Super się prezentuje. 😉
The Wunia - myślę, że zimą będzie się prezentował sto razy lepiej, w końcu zima lubi do śniegu takie mroźne barwy. 🙂
EDIT:
The Wunia znalazłam Twoje zdjęcia w innym wątku, wystarczy inne ujęcie i komplet wygląda kolorystycznie super. 😀 Ale i tak z chęcią zobaczyłabym go w mroźną zimę. 🙂😉
wątek zamknięty
Livia, :kwiatek:
srokate, taaaak, zdarzały się i takie szmatki 😉 dzięki!
TheWunia, super się prezentuje!
kujka, stypa, ale całkiem niezła 😉
Siesiepy, przyznaję rację, na żywo jest jeszcze piękniejszy, zdjęcie tak tego nie oddaje 🙂 ja na swojej liście życzeń mam już kolejny, powoli już sobie na niego zbieram :-P
wątek zamknięty
harja,  😍 😍 😍

dzisiejszy w jakimś eurostarze, ktoś pomoże z zidentyfikowaniem? 😡


wątek zamknięty
kujka, zdecydowanie jara mnie wasza stypa- no i ta szmatka jest dość mała w porównaniu do cottonów co?

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
02 maja 2015 21:17
Burza, hihi tak myslalam! To prawda, horze sa mniejsze niz cottony - jeszcze troszke i bylyby za krotkie ale takie sa w sam raz. Za to nie sa takie cienkie, w sumie troche grubsze niz brillanty. Fajne szmaty - a za te cene to naprawde super.
wątek zamknięty
kujka, to dość istotne info, widziałaś dokąd mi sięga cotton z zimowej kolekcji? 😵 wszystkie takie plandeki, że masakra a przecież siodła coraz mniejsze i krótsze!
Będę zerkać na kolejne kolory 🙂
wątek zamknięty
Burza- ja mam nowy Horze river- jeden z tych czarnych, też ujeżdżeniowy. Konia jeszcze nie widział ale już jest pomierzony- długość po grzbiecie 59-60cm, wysokość pośrodku 54-55cm.
wątek zamknięty
palemka, muszę porównać do Impreriala, bo one są perfekcyjne 🙂 dzięki!
wątek zamknięty
lalasatan, eurostar  2012,  excellent badge  black /cherry red.
harja obłęd! 
srokate, harja, Livia dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 maja 2015 07:49
TheWunia, nie jestem fanką tego koloru, ale wygląda na was fajnie 🙂

kujka, pięknie!

lalasatan, anai dobrze pisze, to Excellent Badge Black 🙂 Pięknie wygląda 🙂

wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
04 maja 2015 20:33
widział ktoś kiedyś może w sklepie (albo może ktoś posiada) ten czaprak: http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Czaprak-Neapel-/6719 w wersji żółtej? :kwiatek: na pierwszym i drugim zdjęciu kolor super mi się podoba, ale już na trzecim jest nieco inny, nie do końca mi pasuje i nie wiem czy korzystać z hkmowego -20% czy się wstrzymać 👀
wątek zamknięty
Gniadata, on jest taki jak na 3 zdjęciu. Wpada w lekką limonkę? Nie jest ciepło żółty.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
04 maja 2015 21:06
ee, to lipa 🙁
tak czy inaczej dzieki Burza :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
lalasatan eurostar szyty dla twojego konia 🙂 pasuje mu idealnie
harja co ty masz za konia , że jemu wszystko pasuje idealnie i mało tego prezentuje się obłędnie.
Kobyła w Mazarina blue York pad o wielu twarzach raz niebieski, raz fioletowy, raz chaber.Dobranie owijek graniczy z cudem :P
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 maja 2015 23:41
harja, bomba, zdecydowanie na mojej liście 'chcę to mieć'  😍

Wielkokoń w Eskadronie Ocean:

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 maja 2015 10:47
kasska, bardzo fajnie 🙂

anil, ten odcień Yorka jest przecudowny, w każdym świetle trochę inny 🙂

malinowa, bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.