Oficerki

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 kwietnia 2015 18:30
Co prawda nie mam porównania z innymi ujezdzeniowymi oficerkami ale moje Cavallo są mega wygodne i sztywne przynajmniej w prównaniu do reszty skokowych oficerek które mam i bardzo polecam serwis, wymiana suwaków na gwarancji zupełnie bez problemu no i wróciły ładniejsze niż nowe  😁 , popsikali je chyba lakierem i  wyglądały super.
amnestria ja przed Ariatami mialam Koenigsy Favority Dressage 🙂 z wysokim lukiem, sztywne jak bambus :P fajne i niezniszczalne kompletnie, jedyne co dawalo ciala to nieoryginalne zamki 🙂 to sa na pewno buty na lata, ale! nie sa takie wygodne jak Ariaty 🙂
kujka   new better life mode: on
29 kwietnia 2015 19:06
amnestria, ja z moich petrie anky bylam bardzo zadowolona. Ladny luk, sztywniejsze i fajnie trzymajace noge. Mysle ze zmiescisz sie w budzecie nawet z zamkiem 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 kwietnia 2015 19:48
amnestria najtańsze ujeżdżeniowe De-Niro kosztują 2460zl, więc nie wiem czy się pokusisz o dopłaty, ale warto.
jeżeli sobie cenisz wygodę to w modelu dressage i Raffaello szycie jest pod kostką, więc po jednej jeździe oficerki już się ładnie układają na nodze 🙂
cholewka jest zdecydowanie grubsza ale to nic nie zmienia bo szycie jest pod kostką 🙂

dorzucę 2 foty DeNiro Raffaello, (szyli szew przy pięcie jest poprowadzony po łuku a nie pionowo) 🙂






moje czarne założyłam dopiero raz, super są! Postaram się o foty w weekend 🙂
Prezentują się na nodze przepięknie  😍



Oj, to na De Niro mnie nie stać 😉 Skoro najtańszy model przekracza mój budżet.


Zastanawiam się nad:
- Petrie Olympic (tylko tu chciałabym wydłużenia mankietu, ciekawe ile by mi za to policzyli, s)
- Petrie Allure (jest trochę poza budżetem, ale ma gumową wstawkę wokół kostki - ktoś się wypowie nt. temat?)
- Koenigs Favorit Dressage (ale bez zamka, na zamek mnie nie stać :hihi🙂
- Cavallo GP Special Plus
- Cavallo Insignis

W szczególności interesuje mnie różnica między Petrie Olympic a Allure. Bo po zdjęciach ciężko stwierdzić 😉 A różnica jest spora 🙂
amnestria, ponoć Allure są węższe w kostce (ja nie chciałam choć długo nad nimi myślałam, właśnie przez tą gumową wstawkę) - bo ja mam sporą różnicę między kostką a łydką a nie lubię tak wyglądających oficerek. No i ponoć Olimpici są z twardszej skóry - a jak chciałam jak najtwardszą 😉
Epk, no właśnie Panie z horse-trade powiedziały, że Allure są twardsze i mają jednak sporo lepszą skórę.
W ogóle możliwe, że odwiedzę Krk (a przy okazji skoczę w Tatry albo się powspinam w skałach :emoty327🙂 bo w horse-trade mają większość interesujących mnie modeli na stanie.

Ja mam straszne problemy z kostką, stąd się zainteresowałam właśnie Allure.
Raczej pójdę w Petrie. Albo Allure, albo Olympic z podwyższonym mankietem (wtedy się zmieszczę w budżecie). Tylko muszę oba butki zobaczyć na żywo.

Epk, senk ju za pomoc! :kwiatek: :kwiatek:
amnestria, lepszą skórę mają na bank 😉. Ja jednak nie mieszczę się w tabeli (hm... czy ja się w ogóle w jakiś normach mieszczę 😉) i mi allure wychodziły już sporo także dałam sobie spokój.
A, no ja zakładam ceny standardowe (czyli i wymiar standardowy). Jak się nie zmieszczę w tabelki to na pewno nie na wszystko będę sobie mogła pozwolić.
Dobra, podniecam się niezdrowo powoli! Moje pierwsze oficerki! Jeszcze nie wybrałam, a już się cieszę 😁
Ooo ja po pierwszej jeździe w moich petrie anky i masakra, mam w nich 0 wyczucia czy przykładam łydkę i jak mocno do tego stopnia, ze nie mogłam zrobic cwiczen - zdjęłam, zmieniłam i cwiczenia nagle zaczęły wychodzić  😲 Moja wina, ze założyłam je na trening, moze następnym razem spróbuje je wziac na jakies pokręcenie sie w kółko zeby sie przyzwyczaić  😀
Może ktoś używa lub używał oficerki Petrie model Glasgow ?
Mam okazje kupić je w bardzo fajnej cenie ale jakoś nie mam przekonania do skóry z których są wykonane :/
amnestria   no excuses ;)
03 maja 2015 13:37
A ja wybrałam 😀 Padło na Petrie Allure - skóra jest DUŻO sztywniejsza niż w Olympic i sporo fajniejsza, i jak za tę cenę to uważam, że jest ok.
Nie podoba mi się wykonanie podeszwy - ale to w każdych Petrie tak wygląda: czy kosztują 1600 czy 3500 zł. Jestem nieco rozpieszczona przez buty wysokogórskie, które też kosztują niezłą kasę, a przy których nie ma opcji na takie niedoróby. Zamki wyglądają solidnie, no i są YKK więc ok.

Zmieściłam się idealnie w tabelę rozmiarów. Teraz pozostaje czekać aż przyjdą. Ale coś czuję, że krew się poleje 😁
Może ktoś orientuje się jaki to jest model oficerek Petrie bo na początku myślałam że to Glasgow ale nie pasuje mi brązowy obcas :/



Dziewczyny, skąd zamawiałyście Deniro??
Dziś przyszły do mnie oficerki ze skóry naturalnej z decathlonu. Jestem mega pozytywnie zaskoczona. Oficerki są wykonane z fajnej jakościowo skóry. Środek również. Leżą na nodze bardzo dobrze. Zobaczę jak będą się sprawować podczas użytkowania. Jak na razie wydają się bardzo fajne, jak za takie pieniądze, a ten model kosztuje 370zl. Mam nadzieje, że będą dobrze się sprawowaly i nadawały na rekreacyjne jeżdżenie  😀
olga96 fotki jakieś wrzucisz? :kwiatek:
Dorwałam wczoraj Tredstepy Raphael za £149.99: klik.
Jakby ktos był zainteresowany, to u tego sprzedawcy jest możliwa przesyłka do PL za £15.
czeggra1 Koniecznie daj znać jak już dostaniesz te buty. Ciekawa jestem jak jakościowo, jaka skóra i jak z rozmiarami.
ooo, ciekawe, zdaj relacje czeggra1 🙂
olga96 fotki jakieś wrzucisz? :kwiatek:


oficerki są świeżo nasmarowane dlatego widać na nich takie cieniowanie i dziwne światło.
Dada, faith - dziś powinny pocztą dojść. Doczekać już się nie mogę 😀. Jak już wpadną w moje ręce to oczywiście obfocę i zdam relację 🙂.

Z butów Tredstep miałam dwa modele : Donatello i Da Vinci. Obydwie pary tak samo elegancko wyglądające na nodze i obydwa mające "smukłą" linię, dość wysoki łuk. Da Vinci mają skórę lepszej jakości i są trwalsze. Donatello po dwóch latach intensywnego użytkowania zaczęły się sypać i wygladać mało wyjściowo 😉. 
Obydwie pary tych Tredstepów nie wymagały specjalnego rozjeżdżania. Są dostępne w dobrych kilku opcjach z różnymi szerokościami i długościami.
Tredstepy w mojej opini to ładne i bardzo wygodne buty, ktore można dostac za nieduże pieniądze, ale na pewno nie są to oficerki na lata. Góra 2-3 lata intensywnego użytkowania i są do wymiany.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 maja 2015 19:42
kamila25, a nie przypadkiem Aberdeen? 😉
Dotarły do mnie Tredstepy Raphael. Podobają mi się i pasują na moje chude łydki 😂. Bardzo wygodne jak moje poprzednie oficerki tej firmy i niemal nie wymagaja rozjeżdżenia. Skóra wygląda całkiem dobrze, podobnie jak w "żywotniejszych" od modelu Donatello -Tredstepach Da Vinci. Wygląda na to, że zrobiłam dobry deal ( £149.99) i w końcu bedę miała niesznurowane oficerki na czworobok  🙂.
A to obiecane foty 🙂:
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
24 maja 2015 19:01
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w złym miejscu
czeggra1 bardzo zgrabnie wygladaja, pokaz na nodze 😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 maja 2015 17:46
jeździłam już 2 razy w nowych oficerkach, super są! Po 2 jazdach już ładnie siadły  😜  może jutro jakieś foto będę mieć, to się pochwalę  😍
Lepiej na nodze wyglądają niż brązowe 😀
Chcę zamówić oficerki Hippici, ale boje się, że źle wszystko wymierzę. Czy jest w Warszawie jakiś sklep czy coś gdzie można to zrobić 'profesjonalnie'?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 maja 2015 19:17
Salon Miko.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
31 maja 2015 22:08
Wstawiam jakieś zdjęcie oficerek Tattini Boxer. Rozchodziłam je i są mega wygodne, w dodatku całkiem ładnie w sumie wyglądają, ale... Skóra na łydkach już jest lekko przetarta- nie wiem, czy to szybko, czy wolno, skoro oficerki użytkuję regularnie od 1,5 miesiąca?

No i są na mnie za krótkie i [s]potrafią mnie obetrzeć[/s], ale to moje jedyne buty i na nowe mnie na razie niestety nie stać.  😵

Chcę zamówić oficerki Hippici, ale boje się, że źle wszystko wymierzę. Czy jest w Warszawie jakiś sklep czy coś gdzie można to zrobić 'profesjonalnie'?


Stajnia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się