Westernowa Rewia Mody

SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
04 maja 2015 12:06
Muchozol sprawdzałam na stronie producenta, ale nie widziałam tam takiego padu jakiego szukam.

Livia no właśnie ten Haf bardziej do mnie przemawia 😉

Znalazłam jeszcze takie pad:
http://www.kinghorse.pl/index.php?body=towary&id_kat=1.47.49&id_tow=1703
może uda mi się uzyskać więcej informacji na jego temat i odpowiedź czy nadaje się pod blanket.
siwa folblutka na moich zdjeciach mam wlasnie competitor pod spodem.
Wybralam go, bo sie kon nie poci, a pod kulkami neoprenowymi troche bardziej.
Showpad sie na nim nie slizga.
Haf air to tez bardzo dobry wybor, ale jakos jestem fanka filcu, stad competitor🙂

O rany, czyli ile osob, tyle odpowiedzi. Konflikt "ktory kocyk" pozostaje nierozwiazany  😁
Karolass oj tam, mnie jakoś tak za 'smutno' jak wszystko czorne  🤣
Chociaż ładnemu we wszystkim ładnie.
Zaciekawiłaś mnie też teraz tym wchłanianiem Competitora...
Znowu będę myśleć.  😵
ja pod Show pady mam zwykla podkladke filcowa, competitora oraz pad neopreny i filcowy.

Aktualnie uzywam tylko podkladki o competitora, bo mi za grubo jest, jak na neoprenie jeszcze showpad jest

Euphorycznie  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
04 maja 2015 12:48
Siwa folblutka, mam w planach zamówienie Hafa na próbę, więc mogę potem zdać relację 🙂
Haf sprzedajemy calkiem sporo i klienci sa bardzo zadowoleni. Z biegiem czasu wiele kupuje jakas welne, bo padzik rzeczywiscie stosunkowo niewielki i nie wystaje za bardzo spod siodla
.
Muchozolnic nie trzeba.... 😉 Ale klamra bedzie dobrze wygladac, jesli bedziesz jechala w koszuli.

Jesli masz show bluzki, fajnie wyglada zalozona na czapsy - sporo dziewczyn tak robi w technicznych

.
Livia   ...z innego świata
04 maja 2015 18:34
Muchozol, pochwal się co już kupiłaś 🙂 Ja klamry nie mam, jak będę jechać to raczej ze zwykłym paskiem, chociaż może uda mi się jakąś pożyczyć 🙂
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 maja 2015 18:44
Kapelusze boberki czy straw? Mi sie marzy ciemnobezowy straw z wzorkami...  🙄
Karolass Piękny ten fiolet jest! Pięknyyyy  😍

Livia Na moje to akurat tym jak wyglądacie powinniście się najmniej przejmować.
Skoro to wasze pierwsze zawody i to jeszcze towarzyskie, tak?
Jak pamiętam Twoje zdjęcia z klasyki to na pewno będziecie piękni!
Z klamrą czy bez, z koszulą w kratę czy gładką... Co to ma za znaczenie?  😁

Muchozol No masz już najważniejszą część, tej! Z resztą pójdzie gładko.
Swoją drogą doczekać się nie mogę jak pokażesz to wszystko.  😜
Livia   ...z innego świata
04 maja 2015 18:54
Muchozol, to pamiętam, liczyłam że pochwalisz się właśnie tymi kapeluszami i czapsami 🙂

Euphorycznie, ja wiem, że wygląd jest najmniej ważny, ale generalnie chyba będziemy mogli tylko wyglądem zapunktować 😁 dlatego chcę żebyśmy się schludnie i ładnie zaprezentowali 🙂 Wiem, że przeżywam jak mrówka okres, ech...
Livia Etam, zaraz tylko wyglądem. Pracujecie cały czas przecież!
Ah, pamiętaj, że przyciągasz do siebie to o czym myślisz  😉
Wy się zawsze schludnie i ładnie prezentujecie.  😎
.
dziekujemy  :kwiatek:

To byl debiut tej show bluzeczki i nie jestem do konca przekonana... Musze sie jeszcze z tym przespac, czy nie bede miala filoetowej show bluzki na sprzedaz  😁

Livia to prawda, schludnie, dlugie spodnie (!!!!!!) i wyprany kon 😉 Nic tak nie psuje wizerunku, jak krotkie spodnie.... Swoja droga na zawodach widzialam, jak jezdili w kaskach i nie bylo dyskwalfikacji 😉

a tak utrzymujemy schludnosc poza godzinami startow ;P
Karolass łopani! ale czad! ale wzorki... Ale Ninja.  👀
Ładnie Ci we fiolecie jest.  🤬
.
Doobra, dooobra, jeszcze nie sprzedaje.... moze dopiero jutro  😎

Euphorycznie pod kolor kantara ;D nawet raczki od padoku mam rozowe  😁

Muchozol ale jak to... czarne? moze chociaz w zeberke.... ?

Dzieki 😉
Ten kantar i jego złote okucia denerwują mnie od dawna.  😂
Nieco się tylko obawiam czy nasz wielki łebek wejdzie w największy rozmiar.  LOL
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
04 maja 2015 19:29
Ej, w temacie kapeluszy - taki mógłby być na zawody? Mamy go w domu od dobrych kilku lat (nie wiem skąd w sumie - znajomy taty skądś przywiózł).
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 maja 2015 19:37
Mnie chyba czeka załatwianie paki z USA albo czekanie aż rafal z Bogdanem poleca po sezonie w pl... Sleezy obowiązkowe, do tego w Rodsie są teraz przecenione nylonowki  😕

Mnie się cos w ten deseń marzy, zobaczymy czy będzie ktos z USA z trumna wracam zeby mi taki przywieźć  😀iabeł:
No jasne, czarne sleezy na czarnym koniu, a rozowe... na rozowym  😁

niebieski cud jest w deche, ja jednak pozostaje przy zebrze. W koncu nie musisz tak wiele ustepowac, jest czarne i troooche bialego 😉
.
Muchozol na pewno bedzie dobrze! No to zebra rzeczywiscie nie pasuje, bo ona uciekla z cyrku  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 maja 2015 20:11
Rzucanie sie w oczy jest w dechę! Ze mnie się non stop śmieją ze moje owijki widać w ciemności  🏇 A teraz na zawodach zgodnie w kilka osób stwierdziliśmy, ze co sie nie dojedzie to sie dowyglada  🤣
Budyniowi by sie taki cyrk przydal, akurat dla niego xP


Edit: O mamo xD zupełnie przypadkiem znalazłam idealne sleezy dla Buły!!!
.
Ja chyba mam urlop i chyba będę i chyba wypięknię Muszkę.  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się