Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Smok10, bez przesady, kazdy normalny czlowiek sie orientuje w cenach produktów i kupuje jesli mu pasuje - czy to z obnizka czy bez - tam gdzie akurat jest najtaniej.
Smok10 czy nawet w tym wątku musisz robić zadymę? tu nikt nie wygłasza wzniosłych ideologii, serio! Tu się tylko ludzie uprzejmie dzielą informacjami o tym gdzie coś kupić taniej, nie chcesz - nie korzystasz! To taki wątek dla uprzejmych ludzi i czysto informacyjny. Więc zgodnie z tytułem niech takim pozostanie. A resztę proszę o wybaczenie za  🚫
Dromy (suplementy) -10% na Majówkę- szczegóły na ich stronię.
Cena normalna to jest 150 % wartości , ale oczywiście klient dostaje towar z 50 % rabatem i kupuje go za 100% jego wartości z przekonaniem że dostał wspaniałą ofertę i zaoszczędził 50 % . 😎 😁 Tak samo zaczyna to działać i u nas. 😉

Serio?  🤣 Jeżeli od 150% wartości towaru klient dostanie 50% rabatu to mamy towar za 75%. Czyli klient zaoszczędził 25%. Dla mnie bomba.
Zresztą jak ktoś miał przyjemność pracować w sklepie jeździeckim to wie mniej więcej jakie są ceny i jakie zasady współpracy z hurtowniami. Takie InterApi czy Horze na przykład odmówiło by ci sprzedaży towaru jeżeli dowiedzieliby się, że podajesz rażąco za wysokie lub za niskie ceny podstawowe. Bo podpisując umowę deklarujesz utrzymanie określonej marży.  Nie jest tak we wszystkich firmach, ale jest dość częste.
Poza tym rzeczywiste ceny można sobie spokojnie wyszperać w katalogach producenta.
Nieee, błaaagam, nie wdawajcie się w dyskusje... Niektórzy najwyraźniej uwielbiają być "siewcami wiatru"....

Widział ktoś promocje na ogłowia? 👀
Smok10Wtedy było by wiadomo kto kogo robi w konia i czy te rabaty to nie zwykła ściema . hihi
tu masz rację , ale przy tej ilości sklepów internetowych , porównywanie cen jest zbyt czasochłonne :P jeszcze rózne koszty przesyłki dochodzą, u jednych ich nie masz.
O, w Cavalloshopie identyczna promocja, też -20% na HKM 😉
Bo to nie kochane sklepy robią promo, tylko producent robi, więc wszyscy, którzy z nim współpracują, mogą się załapać 😉
Czy takie kochane to nie wiem  😁 bo promocja jest, ale co z tego skoro połowy asortymentu HKM nagle nie ma..
Co sie dzieje z animalią 👀 👀...czekam na zamówienie juz przesżło tydzien....
Może po zmianie strony jest jakieś opóźnienie albo czas oczekiwania inny? Ja dostałam na bieżąco odpowiedź na moje pytania, spróbuj do nich napisać 😉
do kiedy jest rabat  w yard-equites? :kwiatek:
Promocja na czarną absorbinę w Bergo http://sklep.bergo.pl/czarna-absorbona-przeciw-owadom   😉
kochani potrzebuję zniżki do sklepu BRIAR choćby niewielkiej będę bardzo wdzięczna :kwiatek:
ktoś posiada kod rabatowy do konik.com.pl ? :kwiatek:
martinaa,
[quote author=Olson link=topic=15196.msg2345120#msg2345120 date=1430047741]
Wczoraj przeglądając stronę córki mojego ulubionego pilota 😉, www.nataliawrona.pl, znalazłam kod rabatowy do konika na 10% - natalia2015. Wygląda, że aktualny do końca roku.  😅



O dokładnie tutaj.
[/quote]
w końskimświecie w strefie dobra cena jest super sheen za 43 i 73 zł (0,5 l i 1 l) myślę ze cena dobra więc udostępniam, niedługo mają mieć wyprzedaż fraczków 🙂
W Equishopie promocja od 4 do 10 maja
Wybierz 3 produkty z wyprzedaży, a na najtańszą z nich otrzymasz aż 99% rabatu!
w którym ze sklepów teraz jakieś rabaty ? szukam dla synka zestawu małych szczotek do czyszczenia dla kucyka 🙂
Czy ktoś posiada jakąś znizkę w animavet ??  :kwiatek: byłabym mega wdzięczna !
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 maja 2015 15:14
Znalazłam fajne rabaty na szczotki Haas w konik.com.pl 🙂 nie wszystkie, ale akurat te co szukałam Lipizzaner, Military i Mustang są w dużej przecenie  http://konik.com.pl/haas,1.html

Zestaw szczotek też się znajdzie:

http://konik.com.pl/plecak-szczotki-haas
Czy ktoś ma jakąś zniżkę do GNL? nawet swoją "wypracowaną" na koncie.

edit: lub do Cavallo shop 🙂
Czy ktoś ma jakąś zniżkę do GNL? nawet swoją "wypracowaną" na koncie.

edit: lub do Cavallo shop 🙂


ja mam 3% niby nie dużo, ale przy większym zamówieniu zawsze coś 😉
A czy ktoś z Was ma może jakiś kod rabatowy do Bergo?  :kwiatek:
Ziraell Ja mam 10% na wszystko 😉
Czy ktoś posiada kod rabatowy do cavalloshop i nie wykorzysta? 🙂
A może do GNL ktoś ma ? 😉
Ja też mam 10% do bergo na wszystko w razie Wu 🙂
Szukam kodu do yard-equites, ktoś coś wie? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się