matura

Z obowiązkowych trzeba podstawę i można rozszerzenie 😉 Ja w środę mam na 9😲0 angielski podstawę i na 14😲0 rozszerzenie, chyba pójdę na pizze w przerwie  😁
jett   success is the best revenge
04 maja 2015 20:04
Nie zdam jutro tej matmy...  :emot4:
jett damy radę! Bo jak nie my to kto? 😀
Dziewczyny będzie dobrze, trzymam kciuki! 😀
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
04 maja 2015 20:16
to nikt xD w jakich terminach macie ustne z polskiego ? 🙂 ja 19 albo 21.. nie pamiętam czy najpierw angl czy polski :P
Trzymam kciuki za jutrzejszych maturzystów - na pewno dacie sobie radę z matmą! :kwiatek:
Powodzenia! 🙂
mils   ig: milen.ju
05 maja 2015 11:07
Albo jestem wybitnie tępa, albo ta maturka należała do trudnych. 🙁
A dla mnie prosta :-) az zaczynam sie stresowac bo wszyscy mówią ze strasznie trudne
mils   ig: milen.ju
05 maja 2015 11:17
Mi się wydaje, że jak ktoś jak ja, po prostu matmy nie ogarnia, to łatwa nie była. No, ale... Dalej jest opcja, że jestem tępa.
Zamknięte były bardzo spoko, za to kilka otwartych było nie do końca jasnych i jednoznacznych moim zdaniem.. ja mam ochotę wysadzić szkołę - mamy angielski podst i rozsz na hali.... czyli gówno będzie słychać na listeningu...  😤
A są gdzieś arkusze z matmy? Bo bym sobie przejrzała, a nigdzie nie mogę znaleźć
Jeszcze cke nie wstawił, bo sama czekam 🙂
http://www.cke.edu.pl/
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 11:50
dziewczyny piszące chemię - macie gdzieś może w necie wykaz wzorów potrzebnych na maturę(albo może jakaś dobra duszyczka ma spisane i chciałaby mi wysłać :kwiatek🙂? tak wszystko w jednym miejscu? bo mam to porozstrzeliwane po notatkach, a notatek mam tyle, że 😵 także średnio mi się chce to przewalać i wszystko wypisywać, a taka jedna, konkretna wzoro-kartka by się przydała baardzo
jett   success is the best revenge
05 maja 2015 12:35
mils, to pjonteczka, ja widocznie też jestem tępa bo i dla mnie była trudna  😵
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
05 maja 2015 14:03
Dla mnie też  dzisiaj było nieciekawie  🤔
Aż się boję sprawdzić odpowiedzi..
No właśnie, słyszałam z kilku źródeł, że matma śmiesznie prosta! Zaraz zerknę na arkusz i rozwiążę z ciekawości, ale tak naprawdę to czekam z niecierpliwością na arkusz z rozszerzenia. Ktoś pisze? 😀
Sprawdziłam, rozwiązałam i na prawdę proste. Moi znajomi liczą na te minimum 90%. Tak samo czekam na rozszerzenie, jestem ciekawa czy tam też pojechali z poziomem 😀
gdzie macie oficjalne odpowiedzi?
Behemotowa łe, to nie do mojej wersji, ale ja już wiem, że zdać zdałam, mimo, że w necie tylko urywki odpowiedzi do mojego arkusza 😉

edit. swoją drogą to tak strasznie ciężko wrzucić klucz na CKE..  😵
Mi wyszło ok. 90%, więc nie jest źle, jak na robienie testu na szybko 🙂
Ma ktoś spis kiedy co jest?
Behemotowa, chodzi Ci o terminy matur? http://www.kalbi.pl/matura
Ło matko piszecie o 90%- szacunek.
Ja dziś chyba poległam... Myślę czy jest sens pójść na resztę matur... Widziałam odpowiedzi. Otwarte ruszyłam tylko 3... No i paczam na obydwie matury i wolałabym tą nową pisać. Niby podobna ale łatwiejsza jednak. 
No a gdybym miała wybierać jeszcze raz szkołę byłoby w niej więcej matematyki, a nie dwie godziny rocznie 😉
jestem debilem!:emot4: :emot4: Jak można się pomylić dodając! grrrr.
40% przy najgorszych prognozach. Jestem w ciezkiej rozpaczy
Behemotowa, chodzi Ci o terminy matur? http://www.kalbi.pl/matura

Tak, dziękuję :kwiatek:
el infierno idź! Jedną maturę chyba można poprawić w sierpniu, a dwie już klasyfikują Cię do pisania za rok!
ja w najgorszym wypadku mam 58% w najlepszym 70%
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się