Ochraniacze

Katasia, po jakim czasie użytkowania? Piorek się strychuje a mimo to i Double żyją ( ale ich dużo nie ciuram) a po Clubach nie widać po skorupach nic. Neopren się tylko mechaci.
Aż zrobię dziś zdjęcia chyba.
Ja mam moje WW już chyba 6 rok, żyją, powinnam już co prawda rzepy wymienić bo już od prania mają dość, ale ochraniacze naprawdę dalej spełniają swoją rolę.
Dava   kiss kiss bang bang
29 kwietnia 2015 15:15
Czy ochraniacze Kentaura (skorupki) to standardowe L jak w przypadku innych skorupek (czyli takie M Veredusowe)?
Czy bardziej full odpowiada xfullowi? 😉
Dava, stronę i dwie temu była o nich mowa. Masz nawet zdjęcia.
Słuchajcie... szukam ochraniaczy veredus/ eskadron m/ l . Widział ktoś może coś ciekawego? Nie muszą być nowe, wiecie do tyrania  🤣 .
kurcze co wy macie z tymi reklamami sprzętu na forum  🤔
Przepraszam, edytuje  😡
Które ochraniacze lepiej kupić: veredusy olympusy czy skorupki premiere equine?http://beckersport.pl/kevlar-airtechnology-ochraniacze-skokowe-przod-p-2787.html
szukasz kompletu czy przodów? Bo Veredusy znajdziesz bez promocji za 550(?) komplet, a tutaj chyba więcej wyjdzie. Co do tych drugich to nie mam doświadczeń natomiast vereduski są super lekkie i u naszego, który co prawda nie ma podków, ale ledwo widać jakiekolwiek obtarcia
Ja też mam vereduski i są bardzo fajne, podoba mi się w nich, że sa takie elastyczne te skorupki
Veredusy znam i są ok, natomiast z premier equine nie miałam do czynienia a wiem, ze to dobra firma. Szukam 2 kompletów na 4 nogi.
D+A ja kupilam ostatnio komplet premierow w beckersporcie 399 + jakis tam rabat takze cena w miare przyjemna jak na komplet
zamówiłam czarne fulle
dostalam fulle ale brązowe,  bo tu cytat czarne sie skonczyly... pisalam o tym w wątku sklepowym
co do samych ochraniaczy... fulle są ogromne zwlaszcza tyły,  dlugasne zwisaja ze stawu niemsl do ziemii
tragicznie sztywne, no dramat, taki paskudny plastik, wykonczone okropnie- te siateczkowe "wywietrzniki" krzywe, pozwijane, koslawe
gumy od kołków po 5 razach chyba owijalabym dookoła nogi

wrazenie fatalne, przymierzylam brązy i odeslslam bez wymiany na wlasciwy kolor
bardzo NIE POLECAM
Ja używam  od kilku  miesięcy  premier equine  i sobie  chwalę.  Kupiłam  odpowiedni  rozmiar  (M),  pasują  idealnie,  nic  nie jest  krzywe  ani źle  wykończone.  Dobrze  wyglądają  mimo  konia  mocno  eksploatującego ochraniacze. Kupowałam  ze sklepu  premier equine.
Zatarłam Double w pralce, na szczęście tylko jeden... ale jakie trzeba mieć szczęście? 🙁 i jak to w ogóle możliwe???

Burza moje kupiłam ok pół roku temu z ogłoszeń. Wyglądały jak nówki sztuki, poza taką rysą właśnie(tylko sporo mniejszą),  więc nie tylko Tobie się to przydarzyło  😉 Ochraniacze są sztywne, wiec mógł się wkręcić w okolice kołnierza i pralka przetarła podczas wirowania, bo zgaduję, że masz pralkę ładowaną od przodu?
Co do szwów w moich tyłach, to pierwszy puścił ze 3-4 mies temu, teraz drugi. Prawdopodobnie się przetarły od strychowania,bo z przodami nic się nie dzieje do tej pory.
Burza - pewnie tak samo jak przyjaranie/przytarcie (w pralce ładowanej od przodu, of course) cyckownika za 2 stówy  😤

(ale w sumie wolę przyjarany/przytarty cyckownik, niż WW  :hihi🙂
Burza, to ja tez mam takie "szczęście". Pralka potraktowała mi tak już chyba ze 2 pary Veredusów. 😉
Katasia, tak od przodu. Demn no, prawie nie używane ... :/
Mam jak tego uniknąć?

Dziewierz, też wolę cyckownik 😁

Klami, to sztywne skorupy też można tak zniszczyć? 😵 myślałam, że to te za mało delikatnie potraktowałam...
Burza - może prać w siatce na bielizne? To nie powinny móc się wkręcić, tak mi się wydaje. Ja osobiście piorę po prostu ręcznie, ale już w KRM odkryłam, ze jestem nienormalna z tym  🤣
keirashara, chyba sobie w łeb strzelę jakbym co chwila miała ręcznie jechać ochraniacze... spróbuję w siatce 🙂
Burza jak dotąd pranie w siatce mnie jeszcze nie zawiodło. Czapraki i derki też piore z siatkach po tym jak mi lamówkę w cottonie kiedyś poszarpało + unikam przeładowania pralki. Jak piorę ochraniacze z czymś, to je wkładam w środek tego czapraka/derki i całość w taką wielka siatę do prania firanek.
Ciuchów mi się nie chce ładowac w siatki, więc z każdym kolejnym zniszczeniem jestem bliższa zmiany pralki, tylko nie możemy się jakoś z chłopem zebrać do przejrzenia co mamy na stanie i przywiezienia do domu - jak wiadomo szewc bez butów chodzi 😉
Katasia, ok dzięki, poszukam siatki, pierwszy raz ale zabolało 😉 nie powiedziałabym, że była przeładowana.. i też zawszę wrzucam ochraniacze w środek ręcznika/czapraka 🙁
Odrobinę na temat 🙂: po to mam pralkę ładowaną od góry, żeby zapomnieć o ręcznym praniu czegokolwiek i o niszczeniu się czegokolwiek.
Czy ma ktoś na sprzedaż lub widział gdzieś ochraniacze Schockemohle Chrome czarne rozmiar FULL ?
[img][[a]]http://www.properclobber.com/image/cache/data/Schockemohle/SchockemohleChromeGuards-blackchrome%20[[a]](428x800)-500x620.jpg[/img]
Burza Nie chcę nic mówić, ale cyckowniki zawsze piorę w siatkach... I nie pomogło.. 🙁 (ale mimo wszystko pralki nie oddam, bo fajna jest i ma ładownośc 7,5kg :emoty327🙂
jakie są najwytrzymalsze i najwygodniejsze (najlepsze dla konia) ochraniacze transportowe ? 🤔
Burza, niestety. Acz ja wychodzę z założenia, że cóż "bywa" i wrzucam do pralki. Zbyt leniwa jestem na zabawy w ręczne pranie.
m00niska, beckersport.pl

Dziewierz, lol, super 😀

Klami, ja też... 😀
Burza, niestety nie widzę ich w beckersport.pl , chyba nie mają 🙁
m00niska, zadzwoń jutro i spytaj, jestem prawie pewna, że oba modele zalegają na sklepie, sprawdź 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się