Stajnie: kujawsko-pomorskie

Wilejka   nie. na wiele sposobów !
06 maja 2015 12:35
orientuje się ktoś ile kosztuje godzina jazdy z instruktorem w Cavallino?



W zeszłym roku było 30zł, nie wiem czy coś się zmieniło 🙂
[quote author=martinaa link=topic=722.msg2351352#msg2351352 date=1430899259]
orientuje się ktoś ile kosztuje godzina jazdy z instruktorem w Cavallino?



W zeszłym roku było 30zł, nie wiem czy coś się zmieniło 🙂
[/quote]
tak też jest na stronie internetowej, ale chciałam się upewnić!
Dziękować  :kwiatek:
Korzystał ktoś z usług Fizjo Punktu? I mógłby odpowiedzieć mi na kilka pytań :kwiatek:.
Cocosowo, mam znajomą, która korzystała, mogę podpytać 😉
Spotkam kogoś w Turzynie? 👀
Dramuta12, ja będę 😉 Tylko że nie wiem od której, jedziemy sporą ekipą ze stajni, ale przypuszczam że dopiero od P będziemy.
My jedziemy z Tangosławem N i N1.
Ja będę debiutować na LL, jeśli jednak uda wam się przyjechać wcześniej to rozglądaj się za ogromnym (184cm) kasztanem 😀. Trenerka jedzie L, ale nie wiem jeszcze czy licencyjny, czy towarzyski. 😉 Pewnie zostaniemy do N i możemy się spotkać :kwiatek:.
Ejjj a do nas (chełmno) nikt nie wpada na towarzyskie? 😉
Dramuta12, pewnie 😉 Ja to ślepam jest, ludzi nie poznaję, zwłaszcza w stresie :P ale jak cię gdzieś zobacze to podejdę. I proszę o to samo 😉
xxagaxx, my będziemy się wyróżniać, na pewno nas poznasz 😉. A masz jakieś zdjęcie w galerii konia, na którym będziesz startować? Ja to po koniu poznaję. No i po czapraku też się zdarza 😁.
Dramuta12, http://re-volta.pl/galeria/album/5899, będzie ubrany na niebiesko, czaprak i nauszniki 😀
Dramuta12, no i się nie widzialysmy 😉 ja to ślepa ale nie widziałam dużego kasztana nigdzie...

A są gdzieś zdjęcia z zawodów"?
Zapraszam wszystkich 10 czerwca w godzinach przedpoludniowych na pokaz koni z teatru konnego Cabriola. UTP FORDON

[img]https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11243473_10206879687173887_6563307316545841497_n.jpg?oh=825699611c5ed4453975a5594ea19312&oe=55BF5BEB[/img]
xxagaxx, bywa i tak może następnym razem się uda 😉. Nam trochę zmieniły się plany i wyjechaliśmy ok. 14-15. Zdjęcia mają być niedługo na stronie Turzyna.

Wiecie coś o zawodach (podwórkowe i towarzyskie) za około 2-3 tygodnie?

Dramuta12, 7.06 w Chełmnie 😉


A może kogoś spotkam na turnieju rycerskim w swieciu n/Osą? 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 maja 2015 18:04
Grudziądz 13.06. zapraszam🙂
pokaz Andaluzow zplanowany jest na godzine 15
kalaarepa, jak coś się zmieni, to informuj na bieżąco 🙂
Pewnie że będę informować 🙂 przychodźcie i zapraszajcie znajomych. Będzie to Etiuda " Hiszpańska miłość " która przedstawia gorącą rywalizację 3 kobiet
(w tej roli dwie amazonki na koniach andaluzyjskich oraz tancerka) o względy jednego mężczyzny ( w tej roli tancerz ). Niestety nie będzie to tak rozbudowane jak na Cavaliadzie 2013 ale mam nadzieje że się spodoba🙂
Mam pytanie, jaki kowal dojeżdża do stajni w okolicach Stronna, Dobrcza, Koronowa?
vissenna   Turecki niewolnik
29 maja 2015 18:29
xxagaxx Sławek Leśniak dojeżdża.
posiada ktoś zdjęcia z kobylarni ?🙂
martinaa, mi kilk mingnęło na fb 😉 Sandra Kwiatkowska photography o ile sie nie myle
Może tu?
Edit: Link usunęłam mnie niczego nie rozjeżdżał  🙄
dziękuję  :kwiatek:
Euphorycznie, skróć, proszę, link, bo rozjeżdża forum :kwiatek:
klik tu sa zdjęcia z kobylarni 🙂
Pytam tutaj bo chciałabym zminimalizować koszta.  😎
Czy ktoś posiada łęki do ProLight'a zielony i/lub żółty i zechciałby pożyczyć?  👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2015 11:37
Wiecie coś o zawodach (najchętniej podwórkowe) około 20-21 czerwca? Młoda będzie kuta w tym tygodniu i możemy śmigać. 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się