Nasza twórczość fotograficzna cz. II

smartini   fb & insta: dokłaczone
30 kwietnia 2015 14:19
Wojenka, pierwsze i trzecie, -> na wypasie!
Ja wiem, zawsze się przyczepię jakiejś pierdoły ale... jakbyś wymazała w 3ce z prawej strony te minimalne przejaśnienia zaznaczające koniec głowy żeby wyszła jednolita czerń to byłaby miazga, uwielbiam takie delikatne światło  😍
Wojenka
Cudowne 🙂 Musisz częściej się dzielić zdjęciami z UK  😍
Moon, dzięki za odpowiedź. A to trzeba być "przypisanym" do jakiegoś magazynu? Czy można dostać akredytację będąc "wolnym strzelcem"? 😉
Jak to wygląda ogólnie? Nigdy wcześniej nie pomyślałam, aby się starać o akredytację 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2015 18:40
Wojenka, jak zawsze jestem zachwycona  😍
Moon   #kulistyzajebisty
30 kwietnia 2015 19:38
harja, z tego co pamiętam z poprzednich lat, można jak najbardziej być wolnym strzelcem, trzeba jakiś kwestionariusz (ze strony właśnie, dane, zaznacza się czy jest się freelancerem czy z jakiejś gazety) wypełnić, wysłać i potem już na miejscu zgłosić się do biura prasowego po opaskę foto, voila. ;-)
Tak było w poprzednich latach, jak zrobią przy okazji takiej imprezy i ***** - nie mam pojęcia ;-)
Moon, baaaaardzo Ci dziękuję za te informacje :kwiatek: Nigdzie nie mogłam nic na ten temat znaleźć 🙂
W końcu sezon otwarty! 😜 Pierwsze starcie ze zmieniającą się pogodą za mną 😁




Fajne fotki  😉  Na pierwszym zdjęciu ładnie mu ostrogą w żebra wjechał  😉
Dzięki 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 maja 2015 22:51
https://500px.com/zuzakownacka  podpowiecie słówko na temat mojego pierwszego streeta? Najnowsze 9 zdjęć 🙂
wymodelowana
1 i 2 robiona w ostrym słońcu? Oba zdjęcia wydają się lekko za ciemne, choć przepały na spodniach (nr 1) raczej wskazują, że łatwo nie było 🙁

U mnie także ruszył sezon otwarty 🙂 Dwa tygodnie temu Warka, a w tym tygodniu WKKW - mam nadzieje, że pogoda dopisze 🙂

[img][[a]]http://chmielewskafoto.pl/wp-content/uploads/photo-gallery/I%20Eliminacja%20Pucharu%20Sielanki%202015/DSC_6833%20[[a]](1).jpg[/img]



http://lasy.national-geographic.pl

może ktoś?  coś? chyba warto a fotografów u nas moc!
armara, bardzo ostre słońce na zmianę z ciemnościami 😉 Poza tym działam teraz z Lightroomem i jeszcze nie do końca go ogarniam, więc pewnie to też kwestia słabej obróbki 😉 Ale jeszcze się nauczę! 😀
Zu to pierwsze z nogami dla mnie szał!
abre   tulibudibu
06 maja 2015 21:30
Byłam jakiś czas temu w Powsinie. Miłe miejsce ale chętnie wybrałabym się gdzieś, gdzie ogród jest bardziej tajemniczy, romantyczny. Jakieś pomysły?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 maja 2015 22:16
Cookie, ojej, dziękuję :kwiatek:
wymodelowana
Na pewno się nauczysz. Byłam w Starogardzie w 2014 roku, jej faktycznie ciężki warunki. Niby narzekamy na hale, ale tam przynajmniej światło constans (o ile nie ma jakichś świetlików :P)

abre
Piękne są te zdjęcia, tylko strasznie skąpisz - pokażesz trochę więcej? A co do miejsc - Książ  😍, o tej porze roku na pewno jeszcze kwitną rododendrony - marzenie
Moon   #kulistyzajebisty
07 maja 2015 11:19
armara, Starogard, a raczej sam parkur to jest fotograficzna masakra - raz jasno, raz ciemno, cienie, przepały, drzewa - mimo ładnego tła i otaczającej zieleni. Byłam raz, fociłam i powiedziałam, że never ever :P
Za 27 dni CSIO*****! 😀
armara,
Za 27 dni CSIO*****! 😀


To będzie coś ♥ Chciałabym się tam pojawić choć na jeden dzień 🙂
A ja lubię tam wracać, jakaś mała tradycja mi się z tego zrobiła chyba 😀
A Sopotu też się nie mogę doczekać i drepczę nóżkami w miejscu 😜
Voltowe spotkanie na csio? 😉
Moon   #kulistyzajebisty
07 maja 2015 19:46
Ja będę na pewno wszystkie 4 dni (a pewnie i tydzień :P) - wysokie, chude z dużym aparatem i paskiem 'whispy design' to ja :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2015 19:52
facella
Świetne

A jak z akredytacjami na CSIO - formularz/mail czy jak, bo na stronie nie widzę info  👀
Libeerte, Moon, chętnie! Też planuję być we wszystkie dni 🙂 
armara, pytałam o to na poprzedniej stronie chyba, trzeba czekać na pełną stronę CSIO 🙂
armara, pytałam o to na poprzedniej stronie chyba, trzeba czekać na pełną stronę CSIO 🙂


Widziałam, ale cholerka późno się robi 😉
Ja pewnie sobota/niedziela 😉
A tydzień później mam nadzieje, ze uda mi się przyjechać z koniem do was wymodelowana 😉
Moon   #kulistyzajebisty
08 maja 2015 08:09
Odnośnie akredytacji na CSIO*****, to trzeba wysłać maila na media@csio.sopot.pl. No i trzeba reprezentować jakąś redakcję, gazetę - media. Zrozumiałam z tego, że z okazji ***** nie dają akredytacji wolnym strzelcom, tak jak to było w latach poprzednich.
Moon, o kurczę, szkoda 🙁 Znowu ludzie "zadepczą" tych bez akredytacji 😉
Freelancerzy nie mają łatwego życia, także zagranicą - tam raczej rzadko są im przyznawane akredytacje, na imprezy rangi mistrzowskiej praktycznie nigdy.

Moon
Dzięki za maila 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się