Gdzie na urlop w Polsce?

Muffinka my w tym roku jedziemy do Niesulic, wydaję się bardzo przyjazne dzieciom.
http://www.kormoran-niesulice.pl/
dziewczynka, to rzut beretem ode mnie, bywam tam latem 🙂 Nie wiem jak wygladaja te zajecia dla dzieci, miejsce samo w sobie piekne, ale dla ludzi, ktorzy lubia nic nie robic 🙂 Nawet za bardzo plazy nie ma. No i jest to glownie siedziba zeglarzy/surfingowcow, nad woda trzeba na nich uwazac.
Kiedy bedziecie? 🙂
od 9 do 21 sierpnia, jedziemy naszym wesołym autobusem czyli  6latka, flat, samoyed, i być może kot też 🙂 Wybraliśmy to miejsce ze względu na ową 6latkę i psy😀 Trochę też pływamy na winsurfingu więc powinno być dla nas ok. No i chyba spacerowo to fajna okolica? Moje psy były tam w tamtym roku z petsitterką, i chyba im się podobało:

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10517557_978013322215559_1347092907279269072_n.jpg?oh=912ee084bbb6797d486cf7184c262489&oe=55D15871[/img]


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zdjęcia - giganty
aaa, przyjade was odwiedzic 😀
Okolice przepiekne, swietne na spacery/rowery. Sporo atrakcji w okolicy jak ktos ma ochote sie ruszyc. A jak plywacie na windzie to na pewno sie wam spodoba 🙂
😍 😜 mam tylko nadzieje ze nie "wypakuje" (ciaza) przed terminem 🙂 Ciesze sie bardzo! Moj wujek trzyma tam swoje katamarany, moze bedzie okazja do poplywania 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 maja 2015 07:42
dziewczynka, moi rodzice i Nutka byli tam w zeszłym roku i byli zadowoleni (łazili po lesie i grzyby zbierali, a Nuta miała okazję usłyszenia dzika 😉 )
Ooo dziewczynka całkiem spoko wygląda, daj znać koniecznie potem jak było i który domek najbardziej na uboczu położony (tak patrzę na mapkę i Dąb 9 by mi chyba pasował, bo z brzegu & blisko plaży dla psów). Właśnie dzięki tej plaży dla psów mi się spodobało - od takich ośrodków (które notabene bardzo lubię, nostalgia się odzywa) odstrasza mnie fakt, że jak kąpielisko, to tylko piaszczyste-strzeżone, pełne ludzi i dzieciaków - bo bez psów się nie ruszamy, a Szardul uwielbia pływać. Chociaż z moimi potworami to i tak poza sezonem bym się wybrała, może parę dni w czerwcu za rok? Hmmm 🙂 Dawaj znać anyway!

My za to w tym roku spędzamy tydzień na Słowacji - w górach lewockich i tydzień w Polsce - na Roztoczu, w okolicach Zwierzyńca. Mamy tam wynajęty dom w lesie, ogrodzony, z własnym stawem. O ile ogrodzenie będzie szczelne, to powinno być jak dla nas wręcz idealnie.
nerechta ja poznasz 6latkę to możesz nie chcieć się rozpakować 😉
safie no właśnie znajomi wszyscy zachwalają, to popularne miejsce wśród wrocławian
Hiacynta no mnie też trochę nostalgia złapała, przez dobre kilkanaście lat jeździłam na wakacje do podobnego ośrodka nad zalewem sulejowskim. To były zawsze super wakacje. My będziemy w strefie B na końcu chyba modrzew 98, podobno strefa B lepsza bo więcej przestrzeni między domkami, jak będzie to się dopiero okaże. Dam znać 🙂
dziewczynka dzięki , będę myśleć o tym ośrodku chociaż z dzieciakami tam chyba nie bardzo będzie co robić.
Najgorsze dla mnie ejst to, chociaż w sumie oczywiste, że to co fajne trzeba rezerwować już. A ja nie chcę. Chce zobaczyć jaka będzie pogoda i zebrać się w kilka dni bo pogoda to dla mnie podstawa. Już byłam w takich domkach z małym Filipem kiedy to padało non stop. To był dramat.
amnestria   no excuses ;)
06 maja 2015 11:31
Hiacynta, ciekawie brzmi domek na Roztoczu - zdradzisz szczegóły?
Poleci ktoś jakieś miejsce na noclegi w Zakopanem? Planujemy z przyjaciółką wypad we dwie na przełomie lipca i sierpnia, bez specjalnych wymagań, jeden pokój, jak najtaniej, w sumie i tak w planach mamy wychodzić w miarę rano i wracać jedynie na spanie. Najlepiej jeszcze, żeby nie było na jakimś totalnym zadupiu, żeby dało się "wszędzie" dojść z buta 😀 . No i sprawdzone, bo to ma być czas na wypoczynek, a nie na użeranie się i rozwiązywanie problemów 😁
Hiacynta, fajny ten domek. Chciałabym coś takiego nad morzem.
Możecie polecić coś sympatycznego dla ludzi i psów?
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
07 maja 2015 11:25
Muffinka ja polecam Jurę krakowsko-częstochowską.
Mamy tam miejscówę u przewodnika jurajskiego, mały domek, tani ale jedyny na działce, mają prywatny mini lasek, kawałek dzikiego ogrodu z paleniskiem zadaszeniem i drzewami, także rano dzieci się tylko wypuszcza przed dom i harcują. Warunki są skromne ale przyzwoite. No i to świetna baza wypadowa na Jurę - skałki, ruiny, zamczyska, kopalnie, pustynia błędowska, jaskinie, drogi rowerowe, parki linowe, blisko Kraków, spływy kajakowe, off-road, strzelanie z łuku...
No wszystko. Dzieciaki nasze uwielbiają tam jeździć.
Właściciel może was oprowadzić po lokalnych atrakcjach, świetnie opowiada, a pieniądze bierze niewielkie. Nam załatwił takiego świetnego chłopaka od skałek, bo chcieliśmy się wspinać (dzieci też), który też jest speleologiem i zabrał nas w miejsca, których turyści nie znają.
Bardzo, bardzo polecam miejsce. Byliśmy dwa razy, za każdym razem piszemy co byśmy chcieli robić i właściciel nam organizuje atrakcje 😅
Tu masz link agroturystyka-jura.pl
kujka   new better life mode: on
12 maja 2015 09:27
Heeelp!!
W miejscu gdzie mielismy miec wyjazd intwgracyjny w terminie 21-23 maja wy*ebalo piec. Wiec nie mozemy tam pojechac...
Czy gdziekolwiek znajde jeszcze na ten termin miejsce dla 30 osob, tanie (40 zl za noc), gdzie moglabym zawiezc to cale towarzycho? Najlepiej w trojkacie Mazowsze-Mazury-Podlasie, ale jestesmy w tak podbramkowej sytuacji to bierzemy wszystko wlasciwie.

Ktokolwiek? Cokolwiek?
Muffinka ja polecam Jurę krakowsko-częstochowską.


A jak będziesz na Jurze zapraszam na kawę  :kwiatek: - chłopaki się pobawią!
Polećcie coś fajnego nad morzem, albo w pobliżu dla rodziny z dziećmi, plis. Mierzeja, trójmiasto, okolice Malborka... dzięki
Kika link nie działa.
udorka będę pamiętać 🙂
Szukam kameralnego, fajnego miejsca na czerwcowy weekend. Zadupie, las, ładnie, fajna atmosfera i 2-3 godz. samochodem ze Słupcy (Wlkp)
Dodofon?
W środku Polski nic nie znam.
Ja jadę na ten weekend śladami zamków krzyżackich: Kwidzyn, Malbork, gniew itd.
Kilka rodzin z dziećmi - ale ja nawet nie wiem gdzie dokładnie bo nie jestem "organizatorem" 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
30 maja 2015 15:54
Dodofon, Toruń też? 😉
Szukam fajnego miejsca na spędzenie tygodniowego urlopu w "dolnej " połowie Polski. Zależy mi na agroturystyce na odludziu, z możliwością terenowania się po lasach na ogarniętych koniach, chętnie z wyżywieniem i jakimś placem zabaw. Byłyby nas dwie rodziny. Ktoś może coś polecić ? Może być na priv.
Szukam fajnego miejsca na spędzenie tygodniowego urlopu w "dolnej " połowie Polski. Zależy mi na agroturystyce na odludziu, z możliwością terenowania się po lasach na ogarniętych koniach, chętnie z wyżywieniem i jakimś placem zabaw. Byłyby nas dwie rodziny. Ktoś może coś polecić ? Może być na priv.


ostoja lipowiec - ekonomicznie i mega odludzie
chutor kozacki - na wypasie
Dodofon byłam 😀
Gillian   four letter word
03 czerwca 2015 21:07
KU PRZESTRODZE - OSZUSTWO!
http://noclegi.pl/domekinfo?fb_action_ids=833033540078892&fb_action_types=og.comments

Koleś oferuje dom na wynajem. Właścicielką domu jest moja koleżanka, która o niczym nie wiedziała do dziś - przyjechał klient i szok. Sprawą zajmuje się już policja.
Teraz sezon na wyjazdy nad morze, bądźcie czujni.
My bylismy nad morzem w zeszlym roku w tych domkach : http://villarowy.pl/galeria.php - miejsce przyjazne dzieciom i zwierzakom. Dostalam nawet e-mail z 10% znizka na ten rok, jednak mamy tym razem zarezerwowane wakacje na drugim koncu Polski z checia odstapie znizke 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 czerwca 2015 13:27
Poszukuję sprawdzonego apartamentu nad morzem, apartamentu z aneksem kuchennym. Dla rodziny pary z 2-letnim dzieckiem. Na 9 dni. Zeby było gdzie pochodzić, był jakiś plac zabaw. Ktoś, cos? 🙂

My bylismy nad morzem w zeszlym roku w tych domkach : http://villarowy.pl/galeria.php - miejsce przyjazne dzieciom i zwierzakom. Dostalam nawet e-mail z 10% znizka na ten rok, jednak mamy tym razem zarezerwowane wakacje na drugim koncu Polski z checia odstapie znizke 🙂

Te apartamenty mają aneks kuchenny? 🙂
Tak, apartament sklada sie z dwoch sypialni, salonu z w pelni wyposazonym aneksem kuchennym + rozkladana sofa, lazienki z wc, ogrodek ze stolikiem, lezakami i grillem. Na terenie ogrodzonego obiektu sa miejsca parkingowe, spory plac zabaw z piaskownica, hustawkami i trampolina. Maja tez darmowe wifi. Wszystko bylo na miejscu - reczniki, posciel, koce etc. 50m od Villi jest sklep, mozna skoczyc doslownie " w kapciach"i restauracja. Sam obiekt polozony jest na fajnym osiedlu domkow letniskowych, do glownej drogi jest jakies 100m, wiec nie ma strachu jak dziecie wyjdzie pobiegac czy pojezdzic na rowerze poza zagrodzona czesc apartamentow. Blisko las, nad morze jakies 10-15minut spacerem, do centrum to samo. W poblizu jest tez stajnia, ktora oferuje tereny po plazy. Rowy generalnie sa nastawione na rodziny z dziecmi, mnostwo atrakcji dla dzieci w centrum i nie ma szalonych mlodocianych biegajacych po pijaku + blisko do Łeby, na ruchome wydmy itd 🙂
Szukam noclegu w Górach Świętokrzyskich, najlepiej na studencką kieszeń 😁 Znacie może coś ciekawego? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się