kącik skoków

Był ktoś z revoltowiczów w Starogardzie? Widziałam Angeel, ktoś jeszcze? 🙂 Robiłam zdjęcia, może się załapali jeszcze inni 😀


Byłaś w niedzielę tylko? Trochę miałam lost control ;p
Tylko w niedzielę. Właśnie widziałam, że się wojownik włączył konikowi 😁
P jechałam w niedzielę jakaś nieprzytomna, stąd te błędy. Po tym parkurze koniczek mi się lekko "zagotował", co potem było widać niestety w N. Ale trudno, zawsze to nowe doświadczenie 🙂 A fotki chętnie przyjmę  :kwiatek:
Będzie ktoś focił w Turzynie (LL, L licencyjny) w sobotę? Albo nawet nie focił? 😀
Facella ja też widziałam Twoją Podopieczną w takim razie. Świetnie skacze! No i poza tym - pomijając specyficzną maść - jest śliczna! 😉

Perlica I <3 Chicco!!  😍 😉


Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2015 17:08
Dzięki ogromne  :kwiatek: wczoraj bez wahania śmignęła 135 na treningu  😍 oczywiście nie pode mną  😁 ja z niej po cichu dresażystę zrobię  😁
Jest śliczna i słodka, uwielbia być drapana - dzisiaj przy czyszczeniu udało mi się ją uśpić samym mizianiem za uchem  💘 jutro Trener będzie w Drzonkowie, więc ja pohulam na padoku z aparatem 😉
Gillian   four letter word
07 maja 2015 17:11
Facella, poka to cudo 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2015 18:55
Mam tylko zdjęcia z telefonu 🙁 jutro może mi się uda.
Jedno ze ŚK, wygląda na P:
Facella  śliczny konik  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2015 15:50
Dzięki 😀 Padła decyzja - jutro jedzie do Drzonkowa 😀
Sopot zawsze tak późno podaje listy startowe i rozstawienie koni w stajniach? Dzisiaj jeszcze w ogóle będą?  👀
Przecież listy startowe do Sopotu były już kilka godzin temu
xxagaxx, gdzie? w zakładce "zr-b" nadal nie wyświetla, gdzie indziej?
lovesunrise, tam gdzie już od zeszłego roku sa wszystkie listy: https://zawodykonne.com/
lovesunrise, a rozstawienie  koni  dwa  dni temu wysyłali  na maila.
xxagaxx, dzięki, szkoda, że nie podali na stronie, bo gdyby nie Ty to bym nie znalazła...
lovesunrise, jak wchodzisz w ZRB masz link do panelu zgłoszeniowego i następnie pod nim do wyników online, i to jest link do tej strony co ja ci podałam.
To się pochwalę zdjęciami z P i N ze Starogardu. Nawet w sobotę udało nam się P-tkę wygrać 🙂 A w N zrobiłam głupią zrzutkę na stacjonacie 🙁
3. zdjęcie: wymodelowana   :kwiatek:
dobra, ogarnęłam! 😉 teraz koniu, proszę, załaduj się ładnie bez fochów  🙇
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 maja 2015 21:52
To i ja się pokażę ze swoim 😉

Bogusławice, 3.05, zdjęcia robiła Sonia Szczęsna i mam nadzieję, że nie ma nic przeciwko pokazaniu ich tutaj  :kwiatek:

Pierwsze zdjęcie- P, drugie N 😉

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11182206_788894577895763_7356702705930805187_n.jpg?oh=2bd27a0421ac3d94735a743c9b9263d5&oe=55DACE05[/img]

[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11150910_790610711057483_5699514517748822790_n.jpg?oh=ff358d666a500f6ac5e1245bf409368d&oe=55CC2EE3[/img]
Angeel, gratulacje!  Będziecie  w Sopocie?
malinowaa, piękne  zdjęcia . A jak poszło?
lovesunrise a co jedziesz?  Zaczyna  się wcześnie  i jest  mało  koni,  więc  lepiej  pakujcie  się  sprawnie  🙂
Happiowa   córka grabarza
09 maja 2015 07:04
Dzionka widzimy się w Hubercie  😉?
anai, jechaliśmy LL i L 🙂 jestem przeszczęśliwa! Nakłanialiśmy Bogdana prawie godzinę na żarcie, ale ostatecznie załadował się dopiero jak ustawiliśmy przyczepę prosto w drzwiach stajni - o 7:30! No i oczywiście nie zdążyłam obejść parkuru  🤣
L-ka, niestety moja zrzutka na jedynce wykluczyła nas z drugiej fazy. Buuu!
A z powrotem koń wszedł do trailera jak po sznurku. Zachowywał się w ogóle wzorowo  💘
potem wstawię filmiki 🙂
Happiowa, noo, widzimy! Nie widziałam cię na listach, jak to tak 😁? Jadę bez trenera i przezywam z moim koniem trudną miłość ostatnio, gdyby nie to że zrzucam się z koleżanką na transport i nie chcę jej wystawić to bym nie jechała. Ble!
Bischa   TAFC Polska :)
09 maja 2015 15:47
A Hubert kiedy jest?
Bogdan dzsiejszy 🙂

Happiowa   córka grabarza
09 maja 2015 16:46
Hubert jutro. Dzionka bo ja nie startuję, jadę z ekipą ze stajni jako luzak 🙂
Happiowa, aa, no widzisz 🙂 Ja bez luzaka, nie wiem co to będzie 😀 No ale co tam, zamierzam się dobrze bawić i zjeść kiełbaskę 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 maja 2015 21:13
anai, tak w sumie bardzo średnio- w sobotę P na czysto, a w N w drugiej fazie mieliśmy 4 pkt za zatrzymanie, a w niedzielę P również na czysto a w N zarobiliśmy 12 pkt- za zatrzymanie, zrzutkę i czas. W dodatku jeszcze na stacjonatach w N średnio nam wychodziło, skoki bardzo płaskie wychodziły, za to oksery skakał bajecznie ( :love🙂.
Ja jestem strasznie dumna z 4 latki którą jeżdżę w zasadzie tylko ja od jej początków pod siodłem.
Zrobiła dzisiaj oczko do MPMK i byłam 3cia w konkursie  😀
Za to moja siwa pierwszy raz L1 na zrzutkę i też bardzo fajna, parkur ciężki aż 17 eliminacji było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się