Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

kto w łódzkim robi zęby (oprócz Maciaka) ?  :kwiatek:


Szpotański..
Bywa w Łodzi i robi zęby jeszcze Adam Olender.
kontestacja,  a pan Jarek wrócił już do pracy po kontuzji?

gotowej firmy nie ma 🙁 mozesz się odezwać do tzw złotej rączki, żeby pospawał i pomalował na wzór zdjęcia. większość "budowlanców" zrobi bez problemu.
Konstelacja, re voltowa Matinka robi stojaki, cavaletki i inne akcesoria do stajni. Solidne, fajne. Polecam!
Hejcia! Słuchajcie szukam kowala na poniedziałek  🤣 . Nie wiem czy nie trzeb będzie robić korekcji oprócz ,,zwykłego werkowania'' . Stoimy obok Pabianic. Wszyscy polecają mi p. Piotra Ślądzaka. Co Wy na to?
Banan 🤣 weź pod uwagę treminy... 
Ha ha ha  🤣 . No wiem wlasnie... ale serio potrzebujemy tego kowala.
I jak? Kowal był? Poniedziałek się kończy.
Przeciwowadocholicy, w łódzkim Dacathlonie była fajna promocja na maski razem z uszami  😉
A spróbuje, co mi szkodzi:

W dniach 12-14.05. wybieram się jako słuchacz do SK Moszna na szkolenie z Karin Blignault. Może ktoś jeszcze się wybiera i chciałby się podłączyć do przejazdu albo ja bym się mogła z kimś zabrać? :kwiatek:
Kogo polecacie którego doktora? do zrobienia biochemii krwi?
kontestacja,  a pan Jarek wrócił już do pracy po kontuzji?

U mnie badał klacz w marcu jakoś, więc nie wiem czy to przed czy po. Ale generalnie trochę kuśtykał, więc obstawiam, że po.
A kogo dzisiaj mijałam w lasku na Popiołach ? W każdym razie pozdrawiam całą trójkę 🙂
Alicja pobierasz krew i oddajesz do laboratorium biochemia i morfologia 35zł 😉
jagoda1966, to ja z ekipą wybraliśmy się na spacerek. Byłam czołowa na małym karym koniu 😉
Milla kurczę zmyliłaś mnie tym koniem 😉 nawet pomyslałam, ze to chyba Ty na czele, no ale pamiętałam doskonale, że Ty kasztana masz 🙂 tak więc przepraszam za ślepotę 😉 Do miłego.
Ty mnie też zmyliłaś, bo ostatnio widziałam cię z córką u nas, a tym razem byłaś z jakimś panem 😉
Miałyśmy dwie rundki do lasu. Wcześniej byłyśmy na swoich koniach, później ruszyłyśmy inne na spacer 😉
Milla ten pan to mój mąż Piotrek 😉 U nas cała trójka jeżdzi 🙂  Deszcz wypłoszył ludzi z lasu i oprócz Was żywego ducha 😉 nie spotkaliśmy. Bardzo to miła dla nas i koni niespodzianka była 🙂 Agema troche się przestraszyła na Wasz widok, ale za chwilkę ochłonęła. Do zobaczenia.
jagoda1966, to fakt, cisza i spokój w lesie 🙂 Do miłego zobaczenia 😉
Mam nadzieję że linkowanie wątku w innym wątku nie jest zabronione, ale jeśli nawet to i tak zaryzykuję: jeśli ktoś jeszcze nie czytał to zróbcie to:
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,4606.msg2342388.html#msg2342388

Na zawodach w Podkowie jak i na skokowych w Stangrecie były konie z Łodzi. Ja osobiście byłam (nic o tym nie wiedząc) 25-26.04 w Korytach i powiem Wam że stres który od ponad tygodnia odczuwam nie jest wart wyjazdu na zawody...
widze ,że konie ze Zbyszka były
W Stangrecie były konie ze Zbyszka, w Podkowie też był minimum jeden z Łodzi, ja z dwoma (że też komunikat na ŚK pojawił się jak już byłam w drodze i nie siedziałam w internecie) były na zawodach 2 tyg później gdzie był co najmniej jeden koń będący wcześniej w Podkowie... O ile wiem po zawodach na których byłam nic (tfu tfu) się nie dzieje.
Generalnie biorąc pod uwagę okres inkubacji konie zarażone w Podkowie do zawodów w Korytach, a tym bardziej do teraz powinny pokazać ew. objawy, ale że każdy organizm jest inny to nigdy nic nie wiadomo...
Niemniej wiedząc że nie wszyscy czytają medyczne wątki, zwłaszcza nie dotyczące ich problemów postanowiłam to udostępnić 🙂
W Podkowie nie widzę, żeby były konie ze Zbyszka. W Kielcach również koń nie był ze Zbyszka - zawodnik jest zarejestrowany w tym klubie, ale z koniem fizycznie stoi w innej stajni.
W Podkowie był koń z Łodzi, nie było koni ze Zbyszka.
Co do zawodnika zarejestrowanego w Zbyszku dzięki za sprostowanie
:kwiatek:
niestety z tymi klubami tak trzeba się liczyć. 🙁 wielu jest zawodników zarejestrowanych w jakimś klubie, a stacjonujących w innych stajniach. co przy takiej sytuacji chorych koni troszkę może utrudniać identyfikację.
Zdaję sobie sprawę że tak jest  :kwiatek: Mimo wszystko osoba zarejestrowana w Zbyszku raczej ma konia w okolicy Łodzi także dalej potencjalnie może się pojawiać na "naszych" regionalkach 🙂
a to to na pewno. czujność wskazana, bo jest potencjalna możliwość rozejścia się tego po woj. łódzkim... 🙁
niby do władz klubu można napisać czy mają świadomość zagrożenia, powinni poinformować wszystkich swoich zrzeszonych zawodników... pytanie, czy tego typu kontakt jest zachowany. 🙁
W związku z niewielką ilością trenerów ujeżdżenia w Łodzi planuję zorganizować klinikę z Panem Marcinem Kuralem w  stajni na Bronisinie Dworskim i poszukuję dwóch, ewentualnie trzech osób które byłyby chętne na treningi 🙂 Klinika odbędzie się w ostatni weekend maja tj 29-31.
Koszt 350zł ( 3 treningi + boks dla konia).

Marcin Kural
Wielokrotny Zwycięzca konkursów Grand Prix na Zawodach ogólnopolskich oficjalnych i krajowych,Zwycięzca również klas CC i C.
uczestnik zawodów międzynarodowych,Mistrzostw Polski w kategori młody jeździec i senior.

https://www.facebook.com/ProfesjonalnyTreningJezdzcowIKoni/timeline
Kogo polecacie oprócz Szpotańskiego? potrzebuję drugiej opinii. Lekarz najlepiej posiadający usg.
Może Buczyński? Zdaje mi się, że posiada usg.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się