wasze ulubione seriale

Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
07 maja 2015 22:12
Jaki 5 sezon gry o tron jest słaby.... Zaznaczam ze przeczytałam książke. Ale każdy kolejny odcinek jest coraz bardziej... meh.


A już myślałam, że tylko ja tak sądzę! A wszyscy mi wmawiali, że taka jest GoT, bo najpierw nudno a potem się rozkręca, no ale ile można! Ten sezon powiewa nudą na kilometr na razie. I utwierdza mi to wszystko w przekonaniu, że pojawienie się tych 4 odcinków w sieci było zabiegiem marketingowym, bo dopiero na koniec 4 zaczyna się coś dziać. Musieli narobić dymu w okół tego żeby ludzie chcieli oglądać i żeby się nie zniechęcili....
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2015 06:37
Mnie GoT zanudziło już w pierwszym sezonie, książka o wiele lepsza od serialu, chociaż też nie jest wybitna (moim zdaniem). Jedyne, co mnie naprawdę zainteresowało, to wątek Daenerys i Brana, no i może trochę Snowa, nic poza tym.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2015 07:53
Mnie w pewnym momencie książka też znudziła.. pierwsze tomy pochłaniałam dzień po dniu a potem wpadłam na taki, który zaczęłam czytać i odłożyłam na półkę na rok (nie pamiętam który to, ale dużo o Daenerys i cebulowym rycerzu, nie lubię tych wątków). Liczę na to, że jak wyjdą kolejne części książki to okażą się lepsze. A serial odłożyłam po 2 odcinkach bo nie dorasta książce do "pięt"  😉


Jak tam Greys Anatomy? Powinien wczoraj pojawić się nowy odcinek? Oglądam na iitv i nie ma..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 maja 2015 08:00
Ja natomiast nie rozumiem fenomenu Chirurgów 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2015 08:04
Ja też nie. To chyba jak z paleniem - nic ci nie daje a nie możesz rzucić. Ja uwielbiałam ostry dyżur i house'a, chirurdzy na początku też byli fajni.. więc jak już się wciągnęłam to szkoda mi nie obejrzeć, nawet jeśli są na żenującym poziomie i tak naprawdę lecą w tle a robię coś innego. No ale muszę mieć satysfakcję z obejrzenia  😁
Oj bo sporo seriali to takie guilty pleasure 😀 Ja czasem potrzebuje wyłączyć mózg, i tak dla przyjemności pooglądać. Dlatego nie mogę im wybaczyć uśmiercenia głównej postaci. Po to oglądałam, żeby sobie na happy endy popatrzeć a nie takie coś....

Polecam serial The Game (2014). Lata 70 w UK, o szpiegach 😀 Dość powoli leci akcja, ale klimat całkiem fajny. Jest to miniserial więc tylko 6 odcinków.



edit: widzieliście stronę iitv? Nie mówicie mi że padła?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2015 11:28
Dla mnie Chirurdzy maja dokładnie to, czego oczekuje od serialu- wzruszajace momenty, smieszne akcje, fajnych bohaterów, ciekawe przypadki, i różne zwroty akcji. To taki serial, który się po prostu Milo oglada- nie musi być ambitny 😉

Mnie tez niepokoi brak odcinka... 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2015 11:31
xxagaxx O NIE! 😲 Gdzie jeszcze można obejrzeć Greys za darmo?  😡
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2015 11:36
Ja oglądamy na serialeonline.pl 🙂 odcinek po angielsku jest zaraz po premierze zazwyczaj, napisy w ciągu 1-2 dni 🙂
Ja się właśnie "zaopatrzyłam" w odcinek, mam nadzieję, że przetrwam  😎
ekino.tv zamknęli jak kilka innych stron.. Nie mają co robić w tym kraju...  👿
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2015 13:38
Grey'si już są, na razie po ang, uff 😀
Ja myślałam że to ostatni odcinek Greysów, a tu jeszcze jeden za tydzien.

W tym tygodniu finały miały Criminal Minds i Person of Interest. W przyszłym tygodniu niemal wszytskie pozostałe :/

Na spoiler tv wlasnie przeczytalam ze Greysi, Scandal, Castle, Shield, How to get away with murder dostało nowy sezon.
Sezon bez Dereka...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2015 13:54
I tak było go coraz mniej, więc jaka różnica? 😉
Dla mnie jego postać w ostatnim sezonie dużo straciła na wartości, smutno że go uśmiercili... ale serial moim zdaniem jak najbardziej ma sens bytu bez tej postaci.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2015 15:05
Jak żyć bez iitv?
Strzyga, łączę się w bólu. Może powstanie coś podobnego jak było z kinomaniakiem i kinomanem?
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2015 16:21
Mnie w pewnym momencie książka też znudziła.. pierwsze tomy pochłaniałam dzień po dniu a potem wpadłam na taki, który zaczęłam czytać i odłożyłam na półkę na rok (nie pamiętam który to, ale dużo o Daenerys i cebulowym rycerzu, nie lubię tych wątków). Liczę na to, że jak wyjdą kolejne części książki to okażą się lepsze. A serial odłożyłam po 2 odcinkach bo nie dorasta książce do "pięt"  😉

Przeczytałam pierwszy tom i obejrzałam pierwszy sezon, na tym koniec, nie dałam rady dalej. Drugi tom może bym jeszcze przeczytała, ale nie miałam od kogo pożyczyć, a szkoda mi było kasy  😁

Marzena, o nowym sezonie Castle'a to wiadomo już od daaaawna 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2015 16:25
xxagaxx, ja to sobie mogę obejrzeć na watchseries, ale kurcze jak oglądam z kimś kto nie mówi po angielsku to dupa blada =/
Strzyga a podałabyś link do tego watchseries? Po wrzuceniu w googla wyszło kilka różnych stron 😉
normalnie ściągam wszytsko z torrentów, ale iitv to była jedyna strona, która umiałam obsługiwać jak chciałam coś na szybko obejrzeć, i co teraz  😵 😂

Z tych co używają tvnplayera, też Wam się zrobiło tak, że jedna reklama się zapętla i leci w kóło i program się nie chce włączyć?  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2015 16:33
Fokusowa, większość jest spoko, bo to prawie to samo.
http://watch-series-tv.to/
http://watchseries.lt/
U Was też nie działa strona iitv.info?  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2015 16:48
pianissima2003, nie, u mnie wszystko ok...
Dziwne... mi wyskakuje coś z napisem "the end"... szukałam czegoś w google i faktycznie coś napisali na tej stronie http://www.spidersweb.pl/2015/05/koniec-ekino-tv.html  ...
Strzyga dzięki 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2015 16:54
pianissima2003, coś musi być u Ciebie źle.
Zwykle działało bez zarzutu  🤔 zdziwiłam się, jak przeczytałam na tej stronce, że ponoć te dwie stronki mają zniknąc...
Strzyga  🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Na iitv zawsze sprawdzałam, czy są nowe odcinki i napisy, tam wszystko było tak przejrzyście. I co teraz? 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2015 16:58
flygirl, ludzkie lenistwo nie przestanie mnie zadziwiać 😀

pianissima2003, na pewno wszystko jest ok.
delta   Truth begins in lies.
08 maja 2015 17:01
Strzyga, u mnie też jest The end, ale w sumie i tak dawno nie oglądam przez iitv. Korzystam ciągle z scs - odcinki z napisami są zawsze max na następny dzień
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się