Bryczesy

Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
29 kwietnia 2015 22:54
malinowaa, bierz bo warto! Wygodniejszych bryczesów nie miałam. 🙂
figaro2046 w takim razie jeżeli wezmę pełny lej silikonowym, nie ruszę się 😁
Kiedyś się keili do siodeł ( zwłaszcza krótkonodzy ) , teraz jest silikon  😁
Poszukiwnie bryczesów vol.398798

Czy ktoś posiada bryczesy HORZE GRAND PRIX CHECK  ? :>
Ja posiadam. Od jakiś...5 lat. Oprócz tego, że troszkę lej się zmechacił od wewnętrznej strony ud, nic im nie dolega. Przez pierwsze lata intensywnie użytkowane, teraz mniej bo dorobiłam się większej ilości par. Kolor i fason caly czas ten sam.
A jaki rozmiar jeżeli można spytać? 🙂
34 i wypadają standardowo, więc polecam brać swój rozmiar. 😉
Niestety mój jest bliżej nieokreślony póki co pasuja na mnie tylko (długosć + szeorkość) FP Kaja i jakieś API, reszta to w ogóle kilometr za długa etc, niestety 34 nie pomoże, ale dziękuję za informacje że są takie fajne 🙂
Bryczesy HKM Pro Team "Boston"  ktos może się wypowiedziec?
Animo nadają się na lato? Tak samo oddychają jak micro2000?
Jeździłam w Animo w temperaturach ok. 30 stopni i nie było mi w nich goręcej niż np. w EuroStarach
Słuchajcie, jak się ma rozmiarówka Kingslanda do rzeczywistości? Normalnie biorę bryczesy w rozmiarze 40, z tabelki z rozmiarami wynika mi, że 42 powinno być ok (tylko takie zostały z tych, które mi się podobają :hihi🙂. Tymczasem z kilku wypowiedzi tu wynika, że one wypadają raczej za duże niż za małe. To jak to jest?
drabcio a jaki rozmiar potrzebujesz? Generalnie horze mają długie nogawki, mam 3 pary tej firmy i zwlaszcza te z flexami na dole nogawek są długie. Nie wiem jak długie są FP Kaja, ale mam Roksany i one są dłuższe niż horze check.
[quote author=BaŚ link=topic=217.msg2348483#msg2348483 date=1430469944]
Jeździłam w Animo w temperaturach ok. 30 stopni i nie było mi w nich goręcej niż np. w EuroStarach
[/quote]

Ja na lato preferuje pikeury właśnie z micro 2000. Koleżanka ma białe animo i twierdzi że nie oddychają.

sumire Kingsland niektóre wypadają o rozmiar większe 😉
Dramka bo Animo nie mają w składzie bawełny. To jest mieszanka sztucznych materiałów. Ale spokojnie, nie ma mowy o efekcie jak w ceracie
Czy podałby mi ktoś wymiary bryczesów HKM Summer Denim 36 lub 38? Plis PILNE
Na mnie chyba pasują tylko candela  😵
Przyszły moje brokatowe Horka Diva.
Z założenia miały być wygłupem za mniej niż 200 złotych, a tu przyszły całkiem porządne spodnie.
Z fajnym lejem i ładnie uszyte  😀





Gdyby był ktoś zainteresowany, Pikeur Lugana nówki za 123 zł i Princesse, też nówki za 59 zł  😀 Gdyby nie to, że ostatnio kupiłam sobie 2 pary bryczesów to już bym kupiła te Lugany.
http://allegro.pl/bryczesy-pikeur-lugana-okazja-i5334333540.html
http://allegro.pl/bryczesy-pikeur-princesse-okazja-i5334301713.html
Wichurkowa   Never say never...
08 maja 2015 14:50
Fajne te brokatowe bryczesy🙂
Dla mnie faworytem bryczesów są Pikery,Euro-stary i kingslandy.
Ostatnie 2 świerzynki(niebieskie ubóstwiam🙂😉 :
niebieskie  😍
Ktoś coś na temat EURO-STAR Dorina Flex 708? 😉
Ogólnie chce nabyć coś konkretnego, może jakieś propozycje?
drabcio a jaki rozmiar potrzebujesz? Generalnie horze mają długie nogawki, mam 3 pary tej firmy i zwlaszcza te z flexami na dole nogawek są długie. Nie wiem jak długie są FP Kaja, ale mam Roksany i one są dłuższe niż horze check.


Dzięki, zamówiłam chyba 42 i wypadają ok tylko są 5 cm za długie, ale są tak uszyte że krawiec raczje bez problemu poprawi 🙂
Posiada ktoś może bryczesy Fair Play model Jessica Chic? Jak wypadają jakościowo i rozmiarowo? 👀
a tak wracając do tematu szukania bryczesów  😂
Czy ktoś dysponuje poniższymi bryczesami w rozmiarach 40/42 ?

YORK Bryczesy Caliana
HKM Bryczesy z pełnym lejem Penny
ELT Bryczesy damskie Fun Two-Tone

:kwiatek: :kwiatek:
drabcio - podaj mi długość nogawki , od kroku  :kwiatek:
figaro2046 których? 🙂
drabcio - tych co takie długie wypadają 🙂. Bo ja mam znowu problem w drugą  strone  😁... Wszystkie za krótkie  😁.
Przedłużane wypadają długie 😉
Dramka - przedłużane niestety za krótkie  😁... Najczęściej mają po wewnętrznej stronie nogawki 74cm . Dla mnie przydałoby się jeszcze z 4cm... Jeszcze pół biedy jezeli mają  krótkie leje , bo wtedy materiał naciąga sie jeszcze troszke wzdłuż . No i nogawki flex . Bo tak zazwyczaj rzep ,wypada mi w połowie łydki , i ciśnie  🤔....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się