Bryczesy

xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 maja 2015 14:36
Baś, świetne 🙂
Dramka - przedłużane niestety za krótkie  😁... Najczęściej mają po wewnętrznej stronie nogawki 74cm . Dla mnie przydałoby się jeszcze z 4cm... Jeszcze pół biedy jezeli mają  krótkie leje , bo wtedy materiał naciąga sie jeszcze troszke wzdłuż . No i nogawki flex . Bo tak zazwyczaj rzep ,wypada mi w połowie łydki , i ciśnie  🤔....



Ale przedłużane przedłużanym nie równe 😉
Dramka - przedłużane niestety za krótkie  😁... Najczęściej mają po wewnętrznej stronie nogawki 74cm . Dla mnie przydałoby się jeszcze z 4cm... Jeszcze pół biedy jezeli mają  krótkie leje , bo wtedy materiał naciąga sie jeszcze troszke wzdłuż . No i nogawki flex . Bo tak zazwyczaj rzep ,wypada mi w połowie łydki , i ciśnie  🤔....



Nie nie, to ja marudze tylko że ludzie żyrafy, ale wymiary mają normalne, tylko ja kurdupel :p
te horze GP nie beda na Ciebie pasowały, ewentualnie popytaj o wymiary przedłużanych 😉

PS powiedzcie co sądzicie o osobnym temacie z wymiarami sprzętu jeździeckiego? Ja z niewymiarową sobą koniem i wszystkim zawsze muszę się dowiadywać po sklepach, a tak to byśmy stworzyli swoją bazę? Typu wymiary bryczesów, ogłowi, kaloszków etc?
Livia   ...z innego świata
10 maja 2015 19:36
Jak jest z rozmiarówką HKM w stosunku do Pikeura? Bardzo spodobały mi się te bryczesy 💘
http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Bryczesy-mlodziezowe-z-pelnym-lejem-BibiTina-Stars/9461
Jeśli noszę normalnie 36/38, zmieszczę się w któryś młodzieżowy rozmiar? 🙂
Rzucily Wam sie gdzies w oczy bezowe bryczesy? 😉 nigdzie nie moge znalezc czegos prostego i eleganckiego...🙁
Livia, mam HKM młodzieżowe 170 - nosze 34/36 i są na mnie za duże, takie małe 38 to jest wg mnie
164 za to sa na mnie dobre 😉

i jakiś czas temu pisałam o Horze Jenna, mam je prawie miesiąc i niestety już są pierwsze uszkodzenia sliconu.... ( a dodam, że używane na zmianę z innymi bryczesami)
agata* o jakich uszkodzeniach mówisz? Możesz pokazać zdjęcia?  😉
Z moimi nic się nie dzieje oprócz tego, że starła się błyszcząca warstwa, ale nadal silikon mocno trzyma.
Jeżeli noszę 36 to który z młodzieżowych Pikeur powinien być dobry? 🙂
170
Dziękuje  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
11 maja 2015 14:06
agata*, dziękuję, czyli 170 powinno dać radę 🙂
Czy posiada ktos bryczesy FP Jenna jeansowe i mógłby podesłać real foto?
W promocji kupilam busse liverpool identyczne jak mialam i sa 5 cm dluzsze 🙁
Ja szukałam dla swojej siostrzenicy bryczesów i nie jest o nie łatwo. Najszybciej znalazłam w ciucholandzie używane, ale cóż lepsze takie niż żadne. A  może macie sprawdzone miejsca gdzie takie rzeczy można kupić w miarę też cenowo. Bo wiem, że to hobby niestety trochę kosztuje, ale zamiłowanie jest silniejsze.
PS powiedzcie co sądzicie o osobnym temacie z wymiarami sprzętu jeździeckiego? Ja z niewymiarową sobą koniem i wszystkim zawsze muszę się dowiadywać po sklepach, a tak to byśmy stworzyli swoją bazę? Typu wymiary bryczesów, ogłowi, kaloszków etc?


jestem za! też wiecznie pytam o wymiary bo rozmiary na mnie pasują przeróżne, co firm i model to inaczej 🙄
No chociaż jedna osoba odpowiedziała 😉
Gorzej ze jakbym wrzucila te co ja zebralam to wyszlabym na psychopate. Ale na mnie naprawdę mało co pasuje ;(

Co do bryczesow dla siostrzenicy to ja wiem ze dzieciaki w stajni szczególnie te rosnące etc chwalą sobie te materiałowe z fouganzy z decathlonu I raczej nie są szczególnie drogie
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 maja 2015 20:55
drabcio- ja również sobie chwalę decathlon-owe bryczesy bawełniane (za 60zł ?). Nigdy mnie nie obtarły, po siodle się nie ślizgałam i nie żal mi ich do pracy z końmi, czy przy koniach.
Kaarina dodaje zdj uszkodzeń... mam też jasne, ale tam jeszcze bez uszkodzeń, ale miałam je tylko ze trzy razy
edit dodam, że to Horze Jenna
Co sądzicie o bryczesach Elt Fun Sport? Może ktoś ma beżowe i mógłby wstawić zdjęcie, bo chciałabym zobaczyć jak w rzeczywistości wyglądają?  🙂
Czy bryczesy fouganza grippy mają na prawdę, tak jak czytałam w komentarzach zaniżoną rozmiarówkę? Nie wiem jaki rozmiar zamawiać, zazwyczaj mam dobre 36, ale zdarzało się, że i 34 miałam dobre (horze), ale i 36 było za małe w niektórych firmach...
agata* kurcze nie fajnie to wygląda... Reklamuj. Po tak krótkim czasie nie powinien silikon odpadać. Chyba że źle je prałaś? Np. z dodatkiem płynu do płukania-podobno niszczy silikon.
szczerze? to jeszcze nie prałam 😉
To tym bardziej bym reklamowała.
Tralala spam
Kolejna reklama equishopu wrrrr ileż mozna robić z ludzi idiotów?
Kiedyś ktoś tu dawał stronę polskiej firmy, która szyje bryczesy i mają opcję doszycia leja do wysłanych im spodni, ktoś pamięta może?
Ogólnie potrzebuję doszyć lej do gaci i nie wiem czy krawcowa da radę i jaki materiał na to wziąć. Zamsz?
Passion🙂
No i koleżanka anabell91, dostała bana
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się