Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

korysindex4 ma derke przeciwdeszczową, bo zapowiadali opady deszczu na dzisiaj, a biedna nie ma sie gdzie schować 😉
Przyszłam się pochwalić  😅
Dziś jestem z Julianem po pierwszych naszych zawodach ujeżdzeniowych 🙂
Jechaliśmy P1 (choć jak się później okazało, byliśmy oceniani wg arkusza P5)
Niemniej mam złotego konia  😅
Ja prawie na zawał zeszłam, a Julas potraktował wyjazd jakby był u siebie na treningu.
Nie mogę doczekać się zdjęć 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
09 maja 2015 17:27
my dzisiaj się chwilę powoziliśmy 😉)



Losia, aaaaa! super wieści! trzymam kciuki dalej🙂  💃
Milla gratulacje!  💃
galopada ależ maszyna! Jak ja lubię takie konie  😍
Dziewierz, dziękujemy  :kwiatek:

Mogę się już pochwalić pierwszymi zdjęciami  🙂



Milla super ! Gratuluję ! Świetnie się prezentujecie 🙂 Pierwsze koty za płoty 😉 Gdzie byliście ?
jagoda1966, dzięki wielkie :kwiatek: Byliśmy w Janowicach u Sabitovów na czworoboku otwartym 🙂
Met dziękuję, fakt to jest taki "damski" konik, jednak gdy ciałkiem dorośnie do swoich nóżek, mam nadzieję że będzie pakerem 🙂
Super sprawa  z tymi powracającymi końmi, wiem coś o  "starych" miłościach. Pierwszy koń którego dzierżawiłam...to mój Bohun  😉 kupiony jak tylko byłą jakakolwiek możliwość zakupu, 4 lata od zakończenia dzierżawy.
Kasija tak, jest fejm  😁  😁
anai ściągnij na komórkę mp3 z rżącym koniem, na wszelkie sesje niezastąpiony  😁 Dziękuję w imieniu dzidzia 😀
Losia to już teraz musi być tylko dobrze...chyba wyczerpałyście worek nieszczęść na to stulecie. Teraz musi się zacząć ta fajniejsza bajka!
Czy to znaczy że jednak poprzednia diagnoza była nietrafiona? Trzymam kciuki za powrót do pracy!!!!!!!!!!!
galopada niezmiennie zachwycam się twoim młp  😍, szukając konia byłam o włos od jechania do was 😉
Milla aj jak super wyglądacie! profi, myślałam że to jakaś Nka

wrzucam jeszcze 3 Dzidzie i uciekam 🙂



amnestria   no excuses ;)
10 maja 2015 08:46
Losia najlepiej!!! Wiedziałam, że tak będzie 🏇


Proszę Państwa oto miś!


Mam dużo zastrzeżeń do siebie. Ręka, dosiad, za słabe łydki. Ale skoro już jest poprawa to będzie lepiej. Giga podziękowania dla Quanty. Bez niej to nie byłoby niczego
galopada_   małoPolskie ;)
10 maja 2015 09:31
Dziewierz, dzięki! ja też 😁

Precelek, chyba w okresie kiedy kupowałaś to swoje kare cudo u nas był etap pustych ogłoszeń po wyprzedaniu wszystkiego co się dało 😉
Galopada dokładnie :-) pamiętalam ze macie fajne konie ale w tył okresie była u was w ofercie pustka :-)
galopada_   małoPolskie ;)
10 maja 2015 11:04
Precelek, i bedzie przez kolejne dwa lata, bo wlasnie sprzedaly sie dwa ostatnie mlodziaki, ktore nie byly wlasciwie oglaszane 😁
Precelek, kurcze, do N nam jeszcze trochę zostało 😉 dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:
Wy za to szał byście w dowolnej klasie zrobili z karą dzidzią  😜
Precelek diagnoza częściowo trafiona, bo owszem, ma zmiany na kości kopytowej, ale prawdopodobnie nie to powodowało kulawizne 😉 okaże się za 4 tygodnie tak naprawde, ale lekarz był pozytywnie nastawiony 💃 śliczny twój Dzidz, ja też czasem zerkam na jakieś młode ogony  👀 ale do tego jeszcze chwila 😉
amnestria myślałam o waszym zdjęciu idąc wczoraj na trening. pomyślałam, że Quanta powinna udzielać szerszych konsultacji 😁

u mnie w stajni zainstalowali kamerki internetowe, wiec podgladam mojego konia caly czas 🤣 Palisada stoi, palisada patrzy, palisada je.... i tak w kółko 🤣 wycinek z kamerki: Palisada na swoim mini padoczku
amnestria Zazdroszczę trenera, warunków i postępów, ale także bardzo trzymam za Was kciuki. Mega się cieszę, że Wasza para znowu intensywnie pracuje  😀
amnestria   no excuses ;)
11 maja 2015 10:30
Atea, Losia, dzięki dziewczyny :kwiatek:

Długa (długaśna!) droga przede mną. Jestem przemarnym jeźdźcem 😂 Ale się nauczę, bo niby dlaczego nie? 😉
Mam poczucie, że mam mało czasu i dlatego staram się nad sobą mocno pracować.
Boję się, że jesienią znów będę mieć nawrót... Niby znaleźli przyczynę mojej choroby, niby tej przyczyny się pozbyliśmy, a jest, well - coraz gorzej 🙁
Dlatego jeśli mam się cieszyć jeździectwem to tylko TERAZ. Bo może nie być POTEM 😉

Losia, przeczad! Też chcę podglądać Dunia! 😍
amnestria, No, no, dobrze wyglądacie! 😀
A co do cieszenia się TERAZ.... z wszystkiego powinniśmy się cieszyć właśnie teraz 🙂 🙂 🙂 Będzie dobrze :kwiatek:

Losia, To fajnie, że lekarz pozytywnie nastawiony 🙂 No i fajnie, że zdiagnozowali (chociaż częściowo).

Echh, ja się rzadko kiedy uzewnętrzniam, ale dziś to wszystko mi opadło. Nosz, k...! 🙁
Wołają mnie, że koń dziwnie leży. No to idę, patrzę - cholera, faktycznie leży jakoś dziwnie - rozłożony jak placek. Podchodzę - nie wstaje. Wchodzę, zmuszam go, żeby wstał, a tu patrzę - noga zajebiście spuchnięta. Znikąd.  😵
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 maja 2015 11:18
Precelek masz PRZEPIĘKNEGO konia !  😜 Nie mogę się doczekać aż Ci przypakuje  🏇

amnestria Twój Duszek jakie szyjsko  🙂 Prawie jak ogier  🏇 Postępów życzę - masz bardzo dobre podejście, bo kiedy się cieszyć jak nie teraz?  🙂 Korzystać w 100 % jak można !

Wsiadłam sobie ostatnio na bardzo przyjemnego, Jasnego Poranka  😉 Misio straszny !  🏇

Amnestria trza się cieszyć i korzystać, kiedy tylko można!  To piszę ja, która nieustająco boi sie o swojego konia (bo klacz straciłam w zeszłym roku  - herpes neurologiczny, a synek jest nosicielem i ma ciagle b.wysoki poziom przeciwciał). Ta nieustająca obawa, oglądanie nóg, czy nie spuchły, paniczne reakcje na każde kaszlnięcie czasami mi odbierają radość z posiadania rumaka i jazdy... 😂  Ale staram się to przezwyciężać i cieszyć się dniem  - chociaż łatwo nie jest ...

PS a co tam masz zamotane w pasie? - podziel się  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
12 maja 2015 01:29
amnestria, jesteście super, wyglądacie super i pozostaniecie dla mnie nieustającą inspiracją!
Milla, gratuluje debiutu!
Losia, ale czad z tą kamerką!
amnestria, widziałam już na fb, fajnie wyglądacie. Powodzenia w dalszej pracy i zdrowia!!!Precelek, dzidz jak zwykle przecudny, prawdziwa czarna perełka 😀


My po weekendowych zawodach, fajnie było. Zaliczyliśmy pierwszy start w 115. Wstawiałam zdjęcia w młodych koniach i kąciku skoków, tu wstawię tylko jedno, żeby się nie powtarzać:
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11150930_859594740768354_4437347838777996113_n.jpg?oh=996d6a3ba8e7e8f52f9a8d503bfb3f20&oe=5605784E[/img]
Filmiki :
P

L1

P1
Milla Super! Jak wynik? Za co najwięcej punktów? 🙂
amnestria Trzymam cały czas kciuki, żeby choroby Was omijały, czy Twoje czy jego. A chwilą trzeba się cieszyć zawsze. Oby jak najwięcej tych radosnych 😀
malestwo Sankaritarina Losia Zdrówka!
anai Siwy wygląda kwitnąco, dorośleje 🙂 Najlepszy czas jeśli chodzi o maść u siwiejącego konia 😍

My z Małym cały czas zmagamy się z naszą najgorszą zmorą czyli z wyprostowaniem. Zdecydowanie już wiem dlaczego jest to przedostatni element skali treningowej. Jedna z najtrudniejszych rzeczy do uzyskania, bowiem, nie ma ani koni ani ludzi prostych. Więc teraz żeby wyprostować konia, najpierw trzeba wyprostować siebie. No tak, kto by pomyślał, że umiejętność pisania oburącz mogła by być przydatna, żeby wyrobić sobie podobne czucie w obu dłoniach. Jestem na etapie zakupu podkładki korygującej z możliwością wypełnienia luki z prawej strony grzbietu, przy kłębie, żeby uzyskać stabilność i równowagę siodła. W weekend być może zadebiutujemy na KSJ w P3.
Tymczasem, Brudas pozdrawia 🤣

Anai, P1 wysoko postawione  😉
korysindex4, u nas zawsze stoi konkretnie. Nie ma zmiłuj. Jak jest konkurs 115, to tylko na jedynce można liczyć na ciut mniej 🙂 Ale to dobrze, bo człowiek się nie oszukuje 🙂
tuch, o tak! Chciałabym, żeby tak już pozostał, z tymi jabłuszkami 😀 Ładna panierka 😉
Martita   Martita & Orestes Company
12 maja 2015 12:57
anai Dla mnie Twój młody jest zachwycający!  😍 Nie mogę się napatrzeć, zdecydowanie mój ulubiony na RV (oczywiście razem z Całkiem emptyline[ ale tego gagadka znam osobiście).
asds   Life goes on...
12 maja 2015 13:19
tuch, za stępa najwięcej 😁 niestety obniżyli nam do 5 ocenę za galop, bo nas na wolcie mucha zaatakowała i mi Rudy wywalił pysk do góry 😉
Milla brawo, super sie prezentujecie!🙂😉)
asds mniej sie musicie ruszac  😁 faaajnie ze jezdzicie 🙂
Tuch myhyhyhyhy, jaka paniera cudna, tarzankowa?:P

Ja jestem dumna z mojej malej siwej, tak jej sie galop poprawil kurcze, ze az milo 😀 w koncu da sie galopowac wiecej niz 1dno okrazenie, siedziec wygodnie i w ogole milo i przyjemnie 😀
faith Same here, piona!  😅

W sobotę jedziemy na ujeżdżeniowe zawody towarzyskie  👀 Niby jadę treningowo, debiutowo, niby miał być luz, a się boooję. A ile problemów wychodzi przy ćwiczeniu głupiego czworoboku L3  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się