Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Olson K-ex (na moje nieszczęście..)
wątek zamknięty
Odysowa, fajny kontrast!
Minosia, pięknie! Fajne siodło 🙂

Kobaltowy Orion Jarpola w użyciu:
wątek zamknięty
Anai dziękuje za miłe słowo. Super ten orion wygląda na Szaraku, a gdzie wasze super niebieskie strzemiona do kompletu?  😅
Bacik90 dzięki, a siodło to equiline dynamic 🙂  :kwiatek: co do czapraków to nie mogę się przekonać do burgunda i brązowego siodła, chociaż sam w sobie burgund jest obłędny.  😜

Keirashara, xxagaxx, harja dziękuję za rady i miłe słowa o Szronce 🙂
wątek zamknięty
Minosia, to pożyczone siodło, więc strzemion nie przekładałam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 maja 2015 09:56
Odysowa, fajnie wygląda ten Lime!

anai, przepięknie 💘 Kobalt to wasz kolor!

wątek zamknięty
Przepraszam za OT!
Minosia jak Ci się jeździ w tym siodle?  😍
wątek zamknięty
anai, już ci to pisałam, ale muszę jeszcze raz, bo to czysty obłęd - wyglądacie przepięknie! Cudna szmatka, piękny koń, świetny jeździec, czad 🙂
wątek zamknięty
anai czaprak czaprakiem, ale Wy wyglądacie cudownie, piękne zdjęcie  😀
wątek zamknięty
b]palemka,[/b] Kaarina, dzięki  :kwiatek:
anai,, siwek w niebieskim to jest TO! szał!


Kojarzycie może z jakiej kolekcji Eskadrona ten pad? Na dole pisze, że classic sports.



Oraz dzisiaj dotarły do mnie moje Caballe  😅 a jutro jadę do konia (pierwszy raz od miesiąca!)  z czterema nowymi szmatami + dwoma parami owijek...

Śliwka, imperial
[img]https://lh6.googleusercontent.com/HRcX_jgJvUNbEhV4RsNBLu6m-dQ2ke6V0GhZl3bI_YM=w800-h582-no[/img]

Perła, glamour; będzie do mangowych owijek 🙂
wątek zamknięty
Livia, Olson, też tak uważam, ten kobaltowy odcień jest stworzony dla siwków 😀 Dziękujemy!
harja, TheWunia, ojej, bardzo bardzo dziękuję  😡  :kwiatek:

Myślę, że morski też by fajnie na nim wyglądał. Ale to za jakiś czas 😉

Olson, będziesz bardzo zadowolona z tego glamour, bardzo lubię ten czaprak. Ciekawa jestem tylko, jak będzie się dopierał - zawsze mam opory przed jasnymi czaprakami z tego względu. Daj znać!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 maja 2015 20:05
Olson, to chyba kolekcja z 2005r? Bardzo, bardzo stara... 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 maja 2015 20:13
Olson to chyba z 2006 Summergreen - Navy - Creme, Kucunio kiedyś na Flotara miała taki  😉
wątek zamknięty
anai, też się tym martwię, bo mojego białego BRa załatwiłam po jednym treningu - przez pastowane na czarno buty 🙁 ale ten wydaje mi się z takiego materiału jak Eskadronowe brillianty, więc może będzie lepiej 🙂
Moon, lusia722, dzięki  :kwiatek:,znalazłam w google - to własnie ten Summergreen-Navy-Creme, szkoda, że pony 🙁 muszę opchnąć i zastanawiałam się czy ma jakąkolwiek wartość
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 maja 2015 09:40
Olson, cudne Caballe! 😜
wątek zamknięty
Olson - Cudowne te cabbale!  💘 Super połączenia kolorystyczne.
Jak chcesz doprać z plam czaprak zaopatrz się w średnio miękką sztoczeczke, np. taką do paznokci i płyn bhp - ja używam takiego, może też być mydło w kostce, najlepiej jakieś białe, zwykłe. Przed wrzuceniem do pralki namocz i szczoteczką z płynem lub kostką mydła (używając kostki mydła jak szczotki, bezpośrednio na plame, całą kostką szurając) zapierz plamy, zazwyczaj nie trzeba ich szorować do zera, tylko delikatnie mechanicznie ruszyć warstwe tłustego, zaschniętego brudu. Tego brudu pralki nie chcą ruszać, a jak się jakby zedrze taką zewnętrzną powłoke brudu, to już ładnie dopierają 🙂 Piorę w standardowym programie, 30/35*C, jak mocniej zabrudzony to dorzucam opcje odplamianie, używam albo płynu bhp, albo perwola niebieskiego do sportowych. Dopierają mi się białe czapraki bez problemu.
Wiem, wiem, na codziennych czaprakach się raczej nikomu nie chce (ja jestem zboczona na punkcie prania po mamusi, to się nie licze), ale z takim wypasionym białym chyba warto się pomęczyć 😉
wątek zamknięty
Livia, keirashara, dzięki  :kwiatek: powiem nieskormnie, że mi też bardzo się podobają. Bardzo jestem ciekawa jak ten srebrny sznur i tasiemka w Glamour będzie blingował na Słońcu, ale nie wiem kiedy pojeżdżę na zewnątrz 🙁
keirashara, dzięki za super instrukcje! W takim razie mojego białego BRa czekają testy, może uda się sprać ten brud!
wątek zamknięty
nie mogłam się powstrzymać, zamiast nie lubię :P
wątek zamknięty
Czy ktoś może nabył kantar Eskadrona Classic Sports wiosna/lato 2015 kolor: orange/white/darknavy
i mógłby zrobić zdjęcie na gniadym koniu, bo obawiam się że ten pomarańcz mi zginie na koniu.
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Olson - jeśli już prałaś BR w pralce może nie zejść do końca - wprany w materiał brud jest trudny do usunięcia, ale możesz spróbować 😉

Jutro przybędzie do mnie nowy jarpol już nie mogę się doczekać  💃
wątek zamknięty
Ha Dzidziula powoli idzie do roboty to można ubierać  😀 Tylko jeszcze nie ma szans na chwilę stania w miejscu  😁
Ale różowy komplecik  pasuje idealnie. Ochraniaczki i kantarek HH, czaprak Eskadron z Bloom, a pas nie wiem, ale ładny  :emota2006092:
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
08 maja 2015 21:44
kitty, pas Imperial Riding jakbyś się zastanawiała  😁 A komplecik śliczny 🙂
wątek zamknięty
kitty, zmniejsz fotkę, bo po kliknięciu w nią rozjeżdża forum i nic nie widać 😉
wątek zamknięty
harja oj przepraszam już naprawiam
malinowaa dzięki  😉
wątek zamknięty
kitty, maksymalne wymiary zdjęcia to 800 px na dłuższym boku.
Ale koń wygląda ładnie 😉
wątek zamknięty
Hej dziewczyny, mam cottona banana i uwielbiam go na moim kasztanku, ale ostatnio zastanawiam się nad anky 2015 lime. Co myślicie? Czy nie jest zbyt jaskrawy?
Na zdjęciu w padzie anky turkish coffee.
wątek zamknięty
W końcu się doczekałam na jarpola  😍 Jest przepiękny i od dzisiaj to mój ulubiony czaprak.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 maja 2015 19:44
natip, wygląda absolutnie bosko!
wątek zamknięty
Widział ktoś gdzieś może derke polarową w gwiazdki z NG tudzież dralon z gwiazdą z NG w rozmiarze XXL ??
Nie ma to jak miec konia smoka. :/
wątek zamknięty
Widział ktoś gdzieś może derke polarową w gwiazdki z NG tudzież dralon z gwiazdą z NG w rozmiarze XXL ??


Przyłączam się do pytanie , ale w promocji M 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2015 14:08
Klami, alexiss, jeśli chodzi wam o taką jak poniżej, to z tego co wiem to tych derek w Polsce nie będzie. Podobno wcale dużo ich nie było i zwyczajnie brakło.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.