AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Melanie, a od niej dowiem się równiez gdzie moja uczelnia zarezerwowała? Bo u mnie przepływ informacji z uczelni idzie ciężko :P
Ten bankiet w zeszłym roku był wyjątkowo tragiczną imprezą  🤔
xxagaxx, na pewno powie, ja też jej przyznałam, że nie wiem co uczelnia załatwiła i by mnie uświadomiła. 🤣
Ale niby w komunikacie jest: "Wariant A : pokoje 2-­3 osobowe, hotel Wieniawa ­ ul. Gajowicka 130 Wrocław"

Był tragiczny, dlatego poszłam tylko po kiełbaskę.  😂 A z całą ekipą zrobiliśmy sobie własne spotkanie.
Na razie pytam tylko awaryjnie. Ma ktos wolne miejsce w przyczepie dla konia z Lublina? Moge go dowiezc jeszcze do Puław, zeby bylo bardziej po drodze np. z Warszawy.
My też nocujemy w Wieniawie, jak się okazuje 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2015 14:47
Mnie się może uda dojechać w piątek z aparatem, więc piszę się na spotkanie  😀
No to super 😉 to ustalamy piatek. Godzinę i miejsce sobie tutaj jeszcze ustalimy 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 maja 2015 09:43
ajj, a Ci nie startujący i bez aparatu mogą się wprosić na revoltowe spotkanie ? 😀
To zależy czym się wkupisz 😀
Mam propozycję aby osoby jadące na AMP ( w tym i ja oczywiście) się dogadały odnośnie herpesa,któy ostatnio szaleje,a nie sądzę aby ktokolwiek chciał swoje konie narażać.Ja ze swojej strony mam konia zaszczepionego na wszystko,także stwierdzone mam że nie jest nosicielem EHV.Na AMP biorę środek dezynfekcyjny do boksu,który zabija wszystko łącznie z wirusem HIV.Ogólnie,to proponuję właśnie aby poprosić organizatora o wcześniejsze udostępnienie planu boksów,aby wiedzieć koło kogo koń będzie stał.Na razie tylko ten pomysł mam,chętnie przeczytam jakie herpesowe pomysły ma kto inny 😉
Moj kon tez zaszczepiony.

Uwaga, uwaga, a czy z KRAKOWA ktos ma wolne miejsce w przyczepie? :-)
Moje konie szczepione nie były, ale teraz to bez sensu, bazę sie robi szczepiac dwa razy w odstępie 4-6 tyhodni i potem jeszcze raz po 3 miesiącach.

A te wieści o herpesie są potwierdzone?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 maja 2015 16:26
Zorilla urokiem osobistym  😁 coś tam mogę przytargać  😎, chyba że mi kuzyn pożyczy aparat to zdjęcia będą 😉
Jasnowata - skontaktuj sie może z AZS AGH albo UR - może coś mają, pewnie wiedzą jak jada 🙂 UJ i UEK spakowany razem i nie ma 🙁
Mam propozycję aby osoby jadące na AMP ( w tym i ja oczywiście) się dogadały odnośnie herpesa,któy ostatnio szaleje,a nie sądzę aby ktokolwiek chciał swoje konie narażać.Ja ze swojej strony mam konia zaszczepionego na wszystko,także stwierdzone mam że nie jest nosicielem EHV.Na AMP biorę środek dezynfekcyjny do boksu,który zabija wszystko łącznie z wirusem HIV.Ogólnie,to proponuję właśnie aby poprosić organizatora o wcześniejsze udostępnienie planu boksów,aby wiedzieć koło kogo koń będzie stał.Na razie tylko ten pomysł mam,chętnie przeczytam jakie herpesowe pomysły ma kto inny 😉


My mamy zrobione badanie krwi, stwierdzające że koń 100% zdrowy, zastanawiałam się nad tą szczepionką, ale póki co miał tylko wzmacniające, dostaje echinaceę etc., a szczepionka i tak nie jest na tą odmianę. Ja mam jakiś mikrozid to wezmę i również bardzo mnie interesuje, czy osoby które mają konie które mogły mieć kontakt czy w 100% zadbały o to żeby niczego nie przywlec, chciałam sprawdzić listy startowe z podkowy z tymi co będą na ampach, o ile takie listy będą.


Ogłaszam również że mamy jedno miejsce dla konia wolne w bukmanie z Poznania (dla człowieków niestety chyba już nie ma miejsca, ja jadę ze Sląska więc byłabym bardzo zainteresowana gdyby ktoś chciał jechać za bukmaną :>😉. Koń w transporcie bezproblemowy (chociaż ostatni powrót miał dosyć stresowy, ale to chyba z nadmiaru emocji na imprezie), ogólnie kocha inne konie, ale jest trochę zaczepialski. Wałach.
mam wolne miejsce w nowym koniowozie. Jedziemy z Trójmiasta ale możemy zgarnąć konia po drodze, na trasie do Wrocławia ;-)
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
11 maja 2015 00:19
Jeśli chodzi o terminy-powiedzcie mi, czy się nie mylę...  :kwiatek: Poniedziałek 11. maja, czyli dziś trzeba wszystko opłacić, a zgłoszenie ostateczne do 18. maja? W jaki sposób i gdzie mam zgłosić, który wariant wybieram oraz ostateczną decyzję w sprawie udziału? Uczelnia opłaci mi tylko boks, więc resztę załatwiam sama, tak mi powiedziano...

Edit: Chciałabym jeszcze zapytać, czy w czwartek jest przegląd? Jeśli tak to o której godzinie się zwykle rozpoczyna i kiedy zostanie to szczegółowo ogłoszone?
Tęczusia, zgłoszenia ostateczne też są robione przez E-madzie więc musi cię zgłosić uczelnia.
Tęczusia   Po małym sporcie pozostał już tylko kac.
11 maja 2015 08:48
xxagaxx, tak też mi się wydawało, że gdzieś widziałam informację, iż zgłoszenia idą przez e-madzię. A certyfikat już drukowałam, więc nie widziałam tam innej opcji do wypełnienia przeze mnie. Dziękuję.
Uczelnia w końcu się określiła. Pokrywają koszty więc na 99% jadę.  🏇
Tak w ogóle to ogromny  👍 dla nich. Startuje od nas 26 koni, więc trochę ich to wyniesie. Prawdę mówiąc szykowałam się raczej na to, że będę musiała zapłacic z własnej kieszeni.
Jeszcze tylko ogarnąć wszystkie papierkowe sprawy, podkuć konia i jeeedziemy!  😜
ILE KONI? A skąd ta uczelnia? Bo chyba z kołobrzegu was tyle nie wyślą :P ?
Sonkowa we Wrocławiu studiuje 😉
Do kiedy są zgłoszenia od uczelni? Zapomnieli o mnie przy wysyłaniu zgłoszeń.. Dzisiaj mają mi dać odpowiedź czy jeszcze mogę jechać, załamka... 😵
do dzisiaj
Do dzisiaj to jest płatność. Zgłoszenia wstępne były do 27 kwietnia
Czy jak dzisiaj wieczorem wyślę przelew, to jeszcze będzie okey? Zapomniałam o terminie...
A co to za certyfikat?
Jasnowata, myślę że tak. W końcu masz dzisiejszą datę płatności 😉 Zresztą nie ma co demonizować organizatorów, im też zależy żebyśmy przyjechali.

Myśle, ze nie ma co siać paniki.. U nas jeszcze dzisiaj sie zgłaszali. A skoro dopiero dzisiaj uczelnia dała decyzje co do płatności to na pewno od razu przelewu nie robili.  😀 Zawsze mozna zadzwonić i jakos sie dogadać. 😉
A czas do wysyłania zgłoszeń mamy do piątku. Póki co podawaliśmy info kto staruje i na ilu koniach.  😀

Niestety ale w przypadku AMP nie ma szans na "sie dogadac". Oczywiście zależy z czym sie zapomniało🙂

Ale jak Shantowo wasza uczelnia się zgłosiła jako taka, to nie ma problemu bo personalnie to własnie jakoś teraz określają 🙂 Ja wysyłałam w piątek.
Zorilla, a niby czemu tak uważasz? Ja nie miałam żadnych problemów z nimi. Ja nie mówię o tym że komuś się przypomni na sam koniec że jednak by pojechał, ale wiem ze z poślizgiem płatności nie było problemów, ze zmianą dyscypliny również.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się