... ślub :) ...

Pauli, skoro jestem wyjątkiem w niejedzeniu słodyczy o północy, to chyba nie ma się czym martwić 😀 Swoje wesele robiłam pod siebie 😉

Ulalala, salto piccolo, śliczne fryzury 😀

strzemionko,
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
12 maja 2015 08:35
Achaja śliczny  🙂
salto piccolo, super!!!
ale słyszałam opinie że staroświecka;p Więc już mam mieszane uczucia.


Jaka staroświecka 😵 - KLASYCZNA! Piękna swoją drogą i uważam, że Ci pasuje (choć przydało by się jeszcze zdjęcie z przodu😉)
To sie nazywa RETRO 😉 bardzo na topie 😉
Hahah dzięki;p Retro brzmi lepiej;p A może Vintage? 😀 Wczoraj miałam w ramach I cz. wieczoru panieńskiego, dziewczyny zrobiły mi sesje z moim Nygusem, welonem i  z fotografem ;p nie mogę doczekać się fotek :P
Przepraszam że post pod postem. Ahh muszę wstawić choć jedno, bo bardzo mi się podobają 😀
Ulalala, aaaale świetne, wrzuć więcej 😀
Salto Picollo super fryzura i outfit faceta! Kojarzy mi sie troche z Sherlockiem Holmesem  😁

Moj facet oprocz kierowania restauracja zaczal organizowac sluby w hotelu na wyspie, wygladaja taaaaaaaaak bajkowo ze az mi sie samej zachcialo...a noz widelec maja jakies znizki dla pracownikow  👀 😂

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/64911_250892425042670_517846896_n.jpg?oh=2654deb6e78216acf591890abcacdd07&oe=56088247[/img]

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/309989_250886045043308_1110755386_n.jpg?oh=370ffb55c886a504afabf232d6f30827&oe=560B5A0C[/img]

[img]https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/424000_250885161710063_1966887867_n.jpg?oh=c29154392bec3248efc452867a4c0c02&oe=55CA47D6[/img]

😜 💘
desire   Druhu nieoceniony...
20 maja 2015 10:34
feno, o ja pierdziu, bajkowo ! 😍 orientujesz się w cenie takiego ślubu? (może być na pw) 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 maja 2015 10:41
feno
Niesamowity klimat 😍

Ulalala
Pokaż więcej! 😀


Nareszcie odebrałam buty, wczoraj miałam okazję przymierzyć je razem z suknią, wyglądają świetnie 😜 , sama suknia jest niesamowita, nie mogę się już doczekać, kiedy zaprezentuję się w niej narzeczonemu i gościom 💘 

W zeszłym tygodniu przyszła też nasza księga gości .

Został mi jeszcze zakup pończoch lub rajstop, mam dylemat co wybrać, żeby się nie denerwować i nie musieć co chwilę poprawiać...
Poza tym muszę zamówić jakieś kwiaty dla siebie, no i jeszcze drobiazgi jak stroik do włosów, podwiązka.
I mam nadzieję, że to już wszystko, że o niczym nie zapomniałam.
feno,  Ale cudowneee . Gdzie mieszkacie? 😀
Achaja,  Dzięki 🙂

No to wrzucę jeszcze dwa:P



Więcej mam z dziewczynami więc nie będę ich tu upubliczniać 🙂

Zdjęcia podobają mi się bardzo, póki co dostałam podobno tylko część , jestem ciekawa kiedy dostanę resztę  😀iabeł:
desire   Druhu nieoceniony...
20 maja 2015 11:06
Pauli, moja znajoma kupila jakieś 3 pary rajstop, z różnych firm 😀  najbardziej spasowaly jej z Gatty. Tak w ogóle, to ale ten czas leci, jeszcze tylko troche i zobaczymy tu Twoje zdjęcia z ślubu. 😉  😅

Ulalala, fajna sesja, ciekawy pomysl !  😀
Pauli, polecam pończochy Veneziana 😀 Gattę miałam w zapasie, w razie w.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 maja 2015 14:06
desire
Czas zapiernicza jak głupi, nawet nie wiem kiedy minęło te 1,5 roku od kiedy zaczęłiśmy przygotowania 😉
Jeśli chodzi o rajstopy, to chyba najbardziej przekonuje mnie właśnie Gatta.

Achaja
Nie kojarzę nigdzie w Gdyni tej firmy, ale zrobię rozpoznanie, dzięki za opinię 🙂

Właśnie odebrałam maila z sali, że jeśli chodzi o tort, jaki mnie interesuje, to trzeba będzie dopłacić za moje wymagania (w sumie nic specjalnego, bo chciałabym żeby tort sprawiał wrażenie pikowanego, co wiąże się z marcepanową lub lukrową masą na wierzchu). Całe szczęście, że o to zapytałam, bo dostała bym śmietanowe cokolwiek, zrobione po kosztach (sala daje tort w prezencie), sądziłam że masa marcepanowa lub lukrowa na torcie to standard, okazało się, że byłam w błędzie 🙄
Kto wie czy nie przyjdzie mi jeszcze zamawiać tortu na szybko...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
20 maja 2015 14:07
A pończochy samonośne czy z pasem? Ja niestety do samonośnych się zraziłam, miałam parę razy różnych firm i odparzały, zsuwały się  🤔
Z pasem nigdy nie miałam ale czytałam, że są lepsze.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 maja 2015 14:09
strzemionko, zależy jaką kto ma budowę (długość nogi, grubość bioder i ud). Mnie się żabki od pasa niestety nagminnie odpinały, za to w samonośnych mogę śmigać cały dzień.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 maja 2015 14:11
strzemionko
Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z pończochami, to wolałabym jednak z pasem, tylko że tu zaczynają się schody, bo nigdzie nie mogę znaleźć białego pasa do pończoch (oczywiście mam na myśli sklepy stacjonarne 😉 ).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 maja 2015 14:18

Pauli, tylko patrz za normalnym pasem bo koronkowe "kusidełko" się nie sprawdzi zupełnie 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
20 maja 2015 14:20
Mnie z kolei samonośne niby cisną ale zsuwają się i tak  🤔

Też nie mogłam znaleźć pasa stacjonarnie, dzisiaj przyszedł mi taki. Teraz jeszcze muszę kupić jakieś pończochy i zobaczyć jak się będzie chodzić.

Oczywiście wiem, że najlepsze pończochy to te na żabki ale na razie spróbuję takiego. Na żabki drogie 🙁 np. tutaj pas za 85, do tego pończochy 50...
Aaa, apropo ślubu i wesela przypomniała mi się fajna rzecz. W ubi damskiej na jednym z wesel był koszyk a w nim kilka par rajstop, lakier do włosów, dezodoranty, przybornik do szycia, waciki płyn do demakijażu. Fajny pomysł.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 maja 2015 14:46
Dodofon
Takie rozwiązanie było tu już kilka razy wspomniane, bardzo fajny pomysł 😉
U siebie chyba też coś takiego zrobię...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 maja 2015 14:55
hmm... TEN kiedyś był za 40zł  teraz 80 😵
desire PW  😉

Ulalala Formentera, bliźniacza wyspa Ibizy(ale trochę mniejsza, bo ma wzdłuż...21 km  😁 :love🙂.
Też bym chciała ślubną sesję z moim koniem(najpierw to w sumie chciałabym mieć jakiegokolwiek), taka niekłamana, nieustawiana radość bije z tych zdjęć.  🙂
Ulalala super zdjęcia! 🙂

feno o matulu, raj na ziemi! Chociaż podobał mi się mój ślub i jego klimat to to co pokazałaś na zdjęciach nadal jest dla mnie wymarzoną opcją (której jednak  w pl nie dało się zrealizować).  💘

Pauli pokaż buty na sobie! 😀

Podrzucam długie białe suknie z tegorocznej kolekcji Mango:
Raz, dwa, trzy

Uważam, że to całkiem fajna opcja, jeśli ktoś chce mieć suknię ślubną za ułamek ceny 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 maja 2015 13:29
Grafi
Jutro postaram się zrobić i wrzucę 😉


Słuchajcie, czy któraś z Was orientuje się ile kg tortu powinnam zamówić na ok. 65 - 70 osób? Nie mam pojęcia jak to się liczy.
Przyjdzie mi chyba zamówić tort na własną rękę, bo sala zapewnia tylko najprostszy z możliwych, który w żadnym stopniu mnie nie satysfakcjonuje 🙄
Pauli w cukierni Ci podpowiedzą jak duży tort zamówić.
Pauli mówi się, że ~100g na osobę + trochę zapasu. Myśmy mieli 10kg na niecałe 80 osób i nie został ani kawałeczek. 😉
Pauli przelicznik jest taki jak Grafi napisała lub liczy się też 1kg na +/- 8 osób ale to też zależy o tortu ,czy piętrowy czy na stelażu z 2-3 części (pracuję w cukierni  😉 ) Ale na pewno tam gdzie bedziesz zamawiać dobrze Ci doradzą  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się