Obozy jeździeckie

Nie wiem w sumie gdzie zapytać, więc piszę tutaj. Poszukuję ośrodka do którego mogłabym przyjechać ze swoim koniem na treningi, nie chodzi mi o typowy obóz. Szukam miejsca z dobrymi trenerami, woj. podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazruskie, lubelskie. Koniecznie możliwość zakwaterowania na miejscu. Macie może jakieś propozycje?  :kwiatek:
Jedzie ktoś na turnus sportowy (27.06-5.07) do Grodna - Dwór?
haffek  co prawda woj. Kujawsko-pomorskie ale naprawdę warto pojechać do Czarnego Błota. 🙂
Niestety, ale zdecydowanie za daleko 🙁 Zastanawiam się nad Stadnina Koni nad Wigrami
Szukam obozu bądź miejsca gdzie mogę przyjechać z koniem na treningi ujeżdżeniowe, ale jednocześnie potrenować skokowo na klubowych: poziom spokojnie N. Zależy mi na tym, żeby nie ciągnąć konia przez poł Polski... (śląskie). Chcialabym naprawdę intensywnie spędzić 2 tygodnie i dużo z tego wyciągnąć. Jest jakieś takie miejsce? 😉
Kilka lat temu jeździłam do Mosznej na obozy, ktoś niedawno był może? Pamiętam, że konie to tak na Lki raczej były, jak to wygląda teraz?
Jakby gdzieś można bylo zdać złoto to w ogóle byłby wypas😉)
Haffek na Mazurach polecam Stajnię Napiwoda, zwłaszcza teraz: maj-czerwiec zanim zacznie się wakacyjny szturm 🙂 Zakwaterowanie w budynku przyległym do stajni, na miejscu instruktor dyscypliny sportu PZJ z dużym doświadczeniem. Można się sporo nauczyć. Cena jest pewnie kwestią dogadania z właścicielką  😉
vodka szukam czegoś w okresie wakacyjnym.
Zamiast przyjechać tylko na treningi może być mały, kameralny obóz do 10 osób na turnusie czy coś podobnego 😀
W wakacje są obozy, tak około 15 osób na turnusie 🙂 W wakacje oczywiście też jest bardzo fajnie, przewija się jednak wtedy trochę więcej osób niż np teraz aczkolwiek tragedii nie ma, można fajnie potrenować i sporo się nauczyć 🙂
Jullqa   Małymi kroczkami do przodu :)
13 maja 2015 17:30
SZKOŁA JAZDY KONNEJ KATARZYNA MAŁECKA (Poznań)

Był ktoś z was tam? Jeżeli tak to jak wrażenia, opinie i tak dalej?
Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂
KjSzymocice   www.kjszymocice.pl
14 maja 2015 02:24
ciach


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Daje 3-dniowe uciszenie. Proszę je wykorzystać na przeczytanie regulaminu oraz usunięcie wszelkich linków reklamowych
Nie przeczytałam regulaminu
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama na forum
W Stajni Alikante są malutkie turnusy max 6 osób 🙂 i obóz sportowy w sierpniu 🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
25 maja 2015 21:13
Witam

Czy mógłby się do mnie odezwac ktoś na priv, kto pracował jako instruktor na obozach jeździeckich w KJ Toporzysko ?
Będe zobowiązana  :kwiatek:
Pozdrawiam
Ciach
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2015 17:20
Nieee to w ogóle nie jest reklama i to w 2 wątkach pod rząd..  😉
Bronze ja znam jedną osobę ale nie wiem czy na rv jest
Możecie polecić obóz MOCNO ujeżdżeniowy- sportowy, z możliwością zdania odznaki (nie muszą być koniecznie treningi przygotowawcze,tylko możliwość podejścia do egzaminu)?  :kwiatek:
Również szukam kogoś kto może mi polecić obóz "ujeżdżeniowy", byłabym ogromnie wdzięczna za informacje (i ewentualnie strony ośrodków) w wiadomościach prywatnych 😉
Jak ujeżdżeniowy to zdecydowanie Czarne Błoto!
Tylko tam bez odznaki.
Właśnie szukam tego ośrodka, wyskakuję mi strony typu galopuje z informacją o ośrodku a ich ich strony nie mogę znaleźć  🤔
fugam strony jako takiej nie ma. Jest tylko na FB klik. I też bardzo polecam  🙂
@julka177 najmocniej dziękuję 😉
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
24 czerwca 2015 12:19
[s][s]Hej, mam do odstąpienia miejsce na obozie jeździeckim w Annopolu koło Rawicza w terminie 28.08.-05.09 w bardzo korzystnej cenie. Więcej informacji na priv.
Tutaj wydaje mi się najszybciej znajdę kogoś zainteresowanego, ale jak bardzo przeszkadza mój post tutaj to krzyczcie i wyganiajcie do ogłoszeń. Pozdrawiam.  🙂[/s][/s]

Nieaktualne
Mam nadzieje, ze ktoś tu wejdzie  🤣
Czy ktoś był lub słyszał coś o stajni Majestic, woj.pomorskie?
Dworcika   Fantasmagoria
06 lipca 2015 17:08
Mam informację na przyszły sezon 😁

Szykuje się Czarne Błoto dla dorosłych - 18+ 🙂🙂🙂
Dworcika, super sprawa! Szkoda że na przyszły rok dopiero. 😉  Może na ten wrzesień się uda zorganizować?  😁
Dworcika   Fantasmagoria
07 lipca 2015 13:30
Sama bym chciała 😁 Wiem o planach przyszłorocznych, ale jakby tak się kilka osób chętnych zebrało, to kto wie... 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 lipca 2015 12:38
Zapraszam na "turnus studencki" wszystkich zakręconych pozytywnie studentów oraz dorosłych młodych duchem!
To będzie tydzień, który zapamiętacie przez długie lata! Piękne miejsce, świetni ludzie, cisza, spokój, kameralne grupy-max 8 osób.

więcej informacji:

http://l5r.pl/oferta-rancho/aktualnosci/109-turnus-jezdziecki-dla-studentow.html
Update. Córka wróciła właśnie z obozu z Wiktorowa. Wycisk był bo 3h jazdy dziennie/ dyżury etc Cały obóz stanowiło 10cioro dzieci (no, była i 20 latka, więc powiedzmy  - dzieci i młodzież). Zachwycona, już planuje z kim pojedzie na przyszły rok. A dodam, że tego zachwytu nie przysłoniły ani upadek z konia, ani to, że inny nadepnął na nogę, ani ostatecznie to, że jedyna koleżanka z którą pojechała znalazła sobie nowe koleżanki. Telefony dzieci miały non-stop przy sobie, a dzwoniła wieczorem po 20tej, myślę, że głównie dlatego, że koleżanki dzwoniły, a nie z potrzeby serca;-) Z jej opowiadań wynika, że żadne dziecko nie tęskniło za rodzicami.
Szukam stajni, do której mogłabym pojechać w ciągu wakacji na wolontariat. Oczekuje zakwaterowania, wyżywienia oraz jazd w zamian za wszelką pracę w stajni (nic mi nie jest straszne 😉 ) i poza nią. Czy ktoś słyszał gdzieś o takim układzie? Nie jestem pełnoletnia, na następne wakacje będę miała 16 lat.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się