Stajnie na Śląsku

Zuziaa1234, konie mają całkiem całkiem do skoków, małych zawodów, zdawania na srebro może też. powiem ci szczerze, że zależy ile masz lat 😉 oni tam się bardziej skupili na dzieciach i młodzieży (taka ich "szkółka", ale w pozytywnym sensie), ale indywidualnie też można próbować się umówić. atmosfera raczej normalna, więcej mogę napisać na pw 😉 infrastruktura bardzo fajna też, na ich facebooku można poczytać o zawodach. zadzwoń zapytaj o wszystko, mnie nie pasowały w zasadzie tylko ceny 😉
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
29 kwietnia 2015 12:22
[quote author=patatajka🙂 link=topic=1780.msg2346286#msg2346286 date=1430195961]
Wie ktoś, czy w tej stajni opisywanej powyżej (Leśna ostoja) będzie rekreacja? 😉
[/quote]

Na dzień dzisiejszy nie ma i raczej w najbliższym czasie nie będzie.
Mam 14  lat 🙂 zapewne zadzwonie. A ceny wysokie pewnie ? Kurde szukam czegos w przystępnych cenach ale nie chce jezdzic w kółko majac przed soba 5 innych koni. Mozesz mi tez napisać na pw byloby milo🙂
desire   Druhu nieoceniony...
30 kwietnia 2015 07:23
hektorkowa, w 'starym' Leo bez hali jakieś 600 zł (korzystając z hali płaci się więcej), w 'nowym' (czyli tym z halą) 900 zł.
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
01 maja 2015 14:12
Czy ktoś zna numery telefonów i aktualny cennik jazd w stajniach:
Grand
Wesoła Stajenka?
[quote author=patatajka🙂 link=topic=1780.msg2348623#msg2348623 date=1430485936]
Czy ktoś zna numery telefonów i aktualny cennik jazd w stajniach:
Grand
Wesoła Stajenka?
[/quote]
Wesola stajenka masz ich na facebooku i tam jest nr telefonu. A gdzie sie znajduje grand?
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
01 maja 2015 21:08
Grand to dawniej Krajka, która zmieniła właścicieli. W Tychach, Wilkowyjach.
hej,
czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja z boksami w Jaworznie (Mustang Jaworzno)? Jest coś wolnego?
Hej! Orientuje się może ktoś z Was czy w okolicach Raciborza/Głubczyc znajduje się jakaś stajnia w której jest opcja treningów w zamian za pracę? Coś ambitniejszego, z dobrym instruktorem i możliwością rozwoju?
Wiem jedynie o Szymocicach, aczkolwiek nie orientuję się co do jazd za pracę i aktualnego poziomu. Nadal tam chyba tylko rekreacja jest?

Z góry dzięki za wszelkie info  :kwiatek:
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
07 maja 2015 20:13
Czy ktoś z Was jedzie na 3 turnus obozu do OJ Equical?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 maja 2015 20:58
Szukam pensjonatu, gdzie jest możliwość pozostawienia konia praktycznie 24h na dworze 😉 Ktoś, coś?
Hej ponawiam moje pytanie chodzi mi o stajnie w okolicach Wodzisławia śl. Mogą być jazdy za pracę.... Nawet prywatnie Tylko nie chce typowych koni rekreacyjnych chce zacząć jeździć sportowo. Nietety w mojej aktualnej stajni jest drogo... Piszcie najlepiej na priv  🍴
[quote author=eterowa link=topic=1780.msg2352811#msg2352811 date=1431028723]
Szukam pensjonatu, gdzie jest możliwość pozostawienia konia praktycznie 24h na dworze 😉 Ktoś, coś?
[/quotre]

Moje konie stoją cala.dobę na dworze, stajnia niedaleko Rybnika
Szukam pensjonatu, gdzie jest możliwość pozostawienia konia praktycznie 24h na dworze 😉 Ktoś, coś?


Podepnę się do pytania eterowej , konkretniej chodzi o konia z zaawansowanym RAO.

EDIT: kivik, a można prosić o więcej informacji? 🙂
Hej ponawiam moje pytanie chodzi mi o stajnie w okolicach Wodzisławia śl. Mogą być jazdy za pracę.... Nawet prywatnie Tylko nie chce typowych koni rekreacyjnych chce zacząć jeździć sportowo. Nietety w mojej aktualnej stajni jest drogo... Piszcie najlepiej na priv  🍴


Serio?  🤣 Sportowo to będzie drogo, jakby nie patrzeć.
[quote author=kamiiilcia link=topic=1780.msg2356130#msg2356130 date=1431459121]
Hej ponawiam moje pytanie chodzi mi o stajnie w okolicach Wodzisławia śl. Mogą być jazdy za pracę.... Nawet prywatnie Tylko nie chce typowych koni rekreacyjnych chce zacząć jeździć sportowo. Nietety w mojej aktualnej stajni jest drogo... Piszcie najlepiej na priv  🍴

W mojej stajni trening kosztował 40 zł. Niestety cena poszła w górę a zależy mi na 2 treningach w tyg. Kttos zna?
Albo konia w dzierżawę?

Serio?  🤣 Sportowo to będzie drogo, jakby nie patrzeć.
[/quote]
Livia   ...z innego świata
13 maja 2015 15:26
kamiiilcia, 40 zł za trening sportowy to nie jest dużo, uwierz 😎 A wątpię, żebyś znalazła kogoś, kto nieznajomej dziewczynie da swojego dobrze zrobionego konia do "trenowania". Prędzej faktycznie dzierżawa, ale czy to na pewno będzie tańsze od opłacenia treningów? Raczej nie.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
13 maja 2015 15:31
Prędzej faktycznie dzierżawa, ale czy to na pewno będzie tańsze od opłacenia treningów? Raczej nie.


Wręcz raczej droższe - bo dzierżawa to przecież tylko utrzymanie konia, a gdzie trener do tego?

Wiem ze 40 zł to nie dużo. ALE napisałam ze ceny idą w górę...  I to dużo a akurat zaczynam starty w zawodach i zależy mi bardzo żeby to nie była rekreacja. A wiecie jak że sportem w Swierklanach?
Idą w górę do jakiego pułapu? 60 zł? 70 zł? To dalej niedrogo. Tzn, z takimi (i wyższymi) kwotami trzeba się liczyć chcąc mieć treningi sportowe.
No, w Świerklanach sport jest - to klub sportowy organizujący zawody jeździeckie. Mają swoich zawodników, więc może i prowadzą treningi ludziom "z zewnątrz". Tylko musiałabyś tam zadzwonić i zapytać.
Ale wątpię, by świerklany trenowali za pracę.
No, nie sądzę, żeby za pracę. Tzn - zapytać wszędzie i o wszystko można... tylko trzeba się liczyć, że na sport potrzebne są pieniądze....
O Świwrklany akurat mi nie chodzi o pracę. Tam bym jeździła normalnie za pieniądze.
KjSzymocice   www.kjszymocice.pl
14 maja 2015 02:21
ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogoszenie na forum
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 maja 2015 06:02
2. Forum nie jest tablicą ogłoszeniową i boardem reklamowym. Zabronione jest umieszczanie ofert handlowych, przekazów reklamowych, prowadzenie promocji czy reklamy firm, stajni, sklepów i innych przedsięwzięć komercyjnych, zarówno w formie tekstowej jak i graficznej.
Szczególnym restrykcjom zostaną poddane osoby, których obecność na forum ogranicza się do działalności promocyjnej / autopromocyjnej, które nagminnie naruszają regulamin i nie stosują się do zaleceń moderatorów.
Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń drobnych w przeznaczonych do tego wątkach.
Oferty stajni można umieszczać w katalogu stajni: http://re-volta.pl/stajnie/


🤬
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
14 maja 2015 19:33
W kwestii cen jazd:
na Muchowcu akcja karnetów na 20 jazd po 500 zł (ważne przez 90 dni), czyli jazda wychodzi po 25 zł - cena atrakcyjna nawet jak na jazdę czysto rekreacyjną. Pocztą pantoflową dotarło do mnie, że to w ramach akcji zbierania funduszy na zrobienie drugiego maneżu.
Może komuś to info się przyda, bo ja o rekreacji w okolicy za mniej niż 35 zł za godzinę nie słyszałam, więc promocja na pewno atrakcyjna.
Do tego w weekendy jazdy prowadzi P. Roma i ja naprawdę z własnego doświadczenia polecam skorzystać, bo ma bardzo solidny warsztat ujeżdżeniowy i potrafi dużo przekazać.



Dla moderatorów: z Klubem jestem związana towarzysko i bywam tam, bo jeżdżę prywatnego konia. Moim celem nie jest robienie reklamy, tylko przekazanie informacji dla zainteresowanych, że jest możliwość wykupienia jazd w bardzo atrakcyjnej cenie.
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
19 maja 2015 16:45
Wątek trochę zamarł, ale może ktoś tu jeszcze zagląda 🙂.
W Katowicach-Podlesiu, w okolicy ul. Niezapominajek (w drodze na Tychy) powstała nieduża stajnia.
Macie jakieś informacje o niej?
Np. numer telefonu, czy jest to pensjonat a może prywatna stajnia, czy ktoś tam prowadzi jazdy, itp.
Za wszelkie informacje będę wdzięczna i z góry dziękuję 😉.
Hegemonia   Grunt to konik polny :)
20 maja 2015 20:08
Moi drodzy, w związku z prowadzonymi przeze mnie badaniami naukowymi, zwracam się z wielką prośbą o pomoc. chciałabym zebrać bazę wszystkich katowickich stajni. interesują mnie zarówno takie ośrodki jak Muchowiec, ale również przydomowe stajnie, w których stoją 2-3 konie. Zwłaszcza proszę pisać o tych mniej znanych, chciałabym, zeby jak najmniej uciekło. Jeśli stajnia nie ma nazwy, proszę o podanie ulicy.

oki, to z tego co ja wiem:

1. ul. Francuska (Muchowiec)
2. ul. Strumienna (Padok)
3. ul. Franciszkańska (Sonaba)
4. ul. Jankego (2 konie u pana Jana)
5. ul. Owsiana (2 konie u pana Jana Holewika przemierzającego właśnie Polskę dookoła 😉 )
6. ul. Maków (Kostuchna, pod lasem)
7. ul. Jałowcowa (Kostuchna, pod lasem - w likwidacji?)
8. ul. Stellera (u takiej pani - nie znam, pensjonatowa)
9. ul. Stellera (u pana Szymona)
10. ul. Stellera (ADHD)
11. ul. Kopaniny Lewe ("u Holusia"😉

Planuję publikację artykułu o założeniach aplikacyjnych, mam bardzo mało czasu. Wasza pomoc jest niezbędna - za pomocą poszukiwań w internecie oraz własnej praktyki nie jestem w stanie namierzyć innych, zwłaszcza tych najmniejszych stajni. Liczę na fajne wyniki i po wydaniu artykułu chętnie podzielę się wynikami. Myślę, ze będzie interesujący zwłaszcza dla jeźdźców z Katowic.
patatajka:)   Chcemy akcji jezdzieckiej w lidlu!
20 maja 2015 20:16
Hegemonia, wyżej pisałam o tej w okolicy ul. Niezapominajek. To też Katowice. Są tam chyba 4 konie, ostatnio moja koleżanka widziała, jak ktoś tam jeździ. Stajnia też jest pod lasem. Powstała niedawno. Nic więcej nie wiem, ale mam stosunkowo blisko, więc jak będę  miała czas, to wybiorę się tam ,,na zwiady". Napiszę, jeśli dowiem się czegoś więcej 🙂.
A tak w ogóle to artykuł bardzo przydatny. Dzięki za info, nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że w mojej okolicy jest tyle czterokopytnych. Świetny pomysł z tym spisem.
Livia   ...z innego świata
21 maja 2015 11:08
Czy ktoś wie, czy będą pod koniec czerwca (po 20) jakieś zawody ujeżdżeniowe w stajni w gliwickich Czechowicach?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się