moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2015 10:16
Są tu jakieś fanki Desigual?  👀 Co myślicie o tej sukience?

I po drugie - chciałam sobie sprawić na urodziny jakąś torebkę od nich - ciekawy akcent czy raczej wieś? Są mocno kolorowe  😉
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
05 maja 2015 11:38
O ile Desigual ma orginalne wzornictwo, o tyle jakosc w stosunku do ceny bez szału. T-shirt małża rozlazł się po kilku praniach, stracił na kolorach i zmechacił. Spodnie czarne również straciły na kolorze po kilku praniach. Bluza póki co jakos wygląda, ale chyba dzięki temu, ze piore ją ręcznie i jest z takiego materiału, ze jakby straciła na kolorze to wyglądałoby, że tak ma byc. Podsumowując średnio jestem zadowolona tych ciuchów. Nie są warte swojej ceny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2015 14:29
O kurcze, to mnie zmartwiłaś  🙁 Ja do tej pory nie miałam żadnych problemów, ale faktycznie wolałabym nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Chociaż bardzo mi się ta sukienka podoba.

Jest jeszcze firma Smash! w podobnej stylistyce http://www.smash-wear.com może jakość jest lepsza?
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
05 maja 2015 17:39
ma moze jakas dobra duszyczka zbędny kod znizkowy do zalando?
Gdzie znajdę jakieś fajne torby sportowe?  :kwiatek: Nie mam nic co by z trampkami znośnie wyglądało  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2015 13:28
A musi być koniecznie sportowa? 😀
nie musi  😀 ale ja jestem noga jeśli chodzi o takie rzeczy i nie wiem co będzie pasować  😁  podpowiesz coś konkretnego? Ty to jesteś mój mistrz  😀 Najlepiej coś w czerni, bieli.
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2015 16:18
Bez przesady mordo. 😉 Ale dziękuję. :kwiatek:

To trampek to tak naprawdę wszystko pasuje, w zależności od tego jak dobierzesz resztę elementów. Ja najbardziej lubię sportową elegancję - trampki/podarte dżinsy/marynarka lub ramoneska i fajna skórzana torebka. 😀





http://4.bp.blogspot.com/-U1DwPKVLzEM/U8uuFeeX44I/AAAAAAAADQc/asjCQqAqZlc/s1600/2014-07-13+17.23.09-2.jpg











edit: ta mi się bardzo podoba, jak mi kasa jakaś wspadnie, to pewnie kupię. 😀

http://www.bershka.com/pl/pl/akcesoria/akcesoria/torebki-c167506p5233816.html
Dzięki Pursat  :kwiatek:

chyba się porozglądam za czymś w tym stylu  😀
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś o tej sukence!  👀 👀


lub wie gdzie mogę dostać jakąś podobną maxi
sugarfree.pl
tulipan przeglądałam przed wstawieniem zdjęć i nie ma jej już(albo przeoczyłam?)  🙁
widzałyście gdzieś ogrodniczki z długimi nogawkami ale obcisłymi? Tak jak na zdjęciu 😉 bo ja widziłam dużo ale w typie boyfriend a takich nie chcę 😉

Gdzie szukać spódnic maxi? Oprócz hm?
Ostatnio mierzyłam fajną maxi w C&A
robakt   Liczy się jutro.
13 maja 2015 07:44
Widziałam wczoraj w Zarze 🙂
Dziewczyny, czy w którejś sieciówce lub gdzieś w trójmieście znajdę bluzę bez suwaków, przez głowę, najlepiej bez kaptura, ale taką która będzie w 100% z bawełny, ewentualnie z jakąś małą domieszką sztucznych materiałów ? Bluza bez jakichkolwiek napisów, nadruków itp. Już straciłam nadzieję, że coś takiego istnieje w miarę rozsądnej cenie 🙁
W sensie taki zwykły sweatshirt? W h&M mają takie, o to chodzi?  🙂
Musze znaleźć sukienkę na komunię na za 2 tygodnie. Rany, nie cierpię szukać ani przymierzać sukienek, żadne mi nie pasują z reguły. 🙁
flygirl, mi bardzo podobają się sukienki z tego sklepu: http://fashion-land.pl/45-sukienki-wieczorowe Musiałabyś decydować się już, bo oni je sami szyją i schodzi ok tydzień-dwa
W życiu bym się nie odważyła kupić internetowo sukienki. 😉
flygirl, ja kupowałam od nich, więc polecam 🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
13 maja 2015 19:41
Dziewczyny, czy w którejś sieciówce lub gdzieś w trójmieście znajdę bluzę bez suwaków, przez głowę, najlepiej bez kaptura, ale taką która będzie w 100% z bawełny, ewentualnie z jakąś małą domieszką sztucznych materiałów ? Bluza bez jakichkolwiek napisów, nadruków itp. Już straciłam nadzieję, że coś takiego istnieje w miarę rozsądnej cenie 🙁

C&A, ja tam zawsze kupuję
Libeerte gdybym wiedziała już, w jakim kroju jest mi na 100% dobrze i że sukienka jest idealnie skrojona pod moje duże cycki, wciętą talię i szerokie biodra, to bym brała. Tak to się boję, bo większość sukienek jest za ciasna w cyckach i za szeroka w talii albo na odwrót, także wiesz. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2015 19:54
flygirl ja bym Cię widziała w takim kroju, tylko rzecz jasna w jakimś stonowanym kolorze  😉

Chociaż mi ten ptakowy wzór bardzo się podoba  😜 Ale z dużymi piersiami to już odrobinkę za dużo  😉
Dzisiaj przymierzałam maxi w reserved i to chyba nie dla mnie. Wyglądam jak ze średniowiecza  😁
ja z maxi mam taki problem, że totalnie nie mam do niej butów, wiec caly czas wstrzymuje sie z kupnem  🙁
smarcik mi też się taki krój podoboa, no ale, właśnie zawsze jest to ale, bo serio sukienki tego typu są tak wymierzone, że nijak mi nie pasują. 😵 No i raczej szukam czegoś z rękawami, bo nie chce eksponować swoich dużych ramion. Generalnie sukienki to jest dla mnie jakaś masakra. 😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 maja 2015 05:42
A może bluzka+spódnica? 😉 Byłoby łatwiej dobrać i sądząc po nastawieniu do sukienek to może taki zestaw częściej by Ci się przydał  😉
Dzięki dziewczyny,  ale potrzebowałam bluzy, która byłaby w 100% z bawełny, ewentualnie z niewielką domieszką sztucznych a niestety wszystko w sklepach jest z poliestrem.  Kupiłam już koszulkę bawełnianą. A potrzebowałam bawełny ponieważ chciałam zrobić nadruk metodą,  która tylko na bawełnie się sprawdzi 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się